Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Evden Eve Nakliyatta Etkili Çözüm

Nakliyat hizmetlerinde etkili çözüm yöntemleri geliştiren firmamız, parça nakliyat, parsiyel nakliyat, kargo nakliyat, ambar nakliyat ve depolama gibi hizmetleri vermektedir. Son yılların gözde sektörlerinden olan evden eve nakliyat hizmetini de, başarılı bir şekilde veren firmamız, işin uzmanı olan elemanlarla çalışmaktadır. Günümüz şartlarında hızlı ve etkili çözüm yöntemlerini sunan nakliyat hizmetlerinde başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

DEPOLAMADA MÜKEMMEL HİZMET ANLAYIŞI

Depolama hizmeti, fazla eşyaların güvenli bir şekilde saklanması hizmetidir. Bankalardaki kiralık kasa sistemine benzeyen bir sistemle, fazla eşyalarınızı depolamaktayız. Kendi eşyalarınıza ait bir kısım kiralamak suretiyle, fazla eşyalar için etkili çözüm üretmekteyiz. Güvenlik görevlisi, kameralar ve depreme dayanıklı depolarla, gözünüz arkada kalmasın. Eşyalarınız için bir dükkân kiraladığınız zaman, güvenliğini sağlamanız çok zordur. Bu nedenle, depo kiralama hizmeti, çok daha etkili hizmet anlamına gelmektedir.

Günümüz şartlarında depolama hizmetinde başarılı sonuçlar elde eden firmamız, eşyaları depoya getirirken veya depodan eşyalarınızı evinize götürürken, nakliye ücreti almamaktadır. Sektöründe başarılı ve etkili çözüm yöntemleri sunan firmamız, Ankara Ümitköy depolama hizmetinde, hızlı ve etkili çözümler üretmektedir. Eşyalarınızın özelliğine göre özel olarak yerleştirme işlemi yapan firmamız, eşyalarınızın zarar görmemesi için, özel ortam oluşturmaktadır. Bu Ümitköy nakliyat hizmeti kategorisinde yapılan bütün işlemler, başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA İŞİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜM

Evden eve nakliyat hizmetinde başarılı ve etkili çözüm üreten firmamız, asansörlü taşıma hizmetiyle, aradığınız mükemmel nakliyat hizmeti verilmektedir. Eksperlerimiz eşyalarınızı değerlendirdikten sonra, gerekli olan kapalı kasa aracı tespit etmektedir. Daha sonra, asansörün kurulacağı yeri ve eşyaların paketleme sistemini belirler. Eşyaların paketleme sisteminin belirlenmesi ile birlikte, eleman sayısı ve sigortalama işlemlerini belirler. Müşteri onayı olmadan sigortalama yapılmamaktadır.

Asansörü kurduktan sonra, öncelikle ağır eşyalar en alta dizilir. Ağır eşyaların üzerine hassasiyetine göre eşyalar istiflenir. En üste, en hassas ve kırılabilen eşyalar yerleştirilir. Bu eşya düzenleme işinin bitiminden sonra, evden eve nakliyat hizmetinde, eşyaların yeni adrese indirilme işlemi vardır. Yeni adrese, eşyalar, asansör yardımıyla, hızlı bir şekilde indirilir. Asansörün kullanılmadığı yerde, işin uzmanı olan ekiplerimiz, iş gücüyle, eşyaları, kısa zamanda indirmektedir. Başarılı ve etkili çalışma yöntemleriyle hareket eden firmamız, evin içerisinde eşyaların düzeltilmesi için bayan eleman tedarik edebilmektedir. İsteğe bağlı olan bu hizmetle birlikte, evden eve nakliyat hizmetinde mükemmel sonuçlar elde edilmektedir.

ELEMANLARIMIZ İŞİNİ MESLEK EDİNMİŞ KİŞİLERDEN OLUŞMAKTADIR

Nakliyat işinde, en önemli noktalardan biri olan eleman konusunda, işini meslek edinmiş kişiler tercih edilmektedir. Başarılı ve etkili çalışma yöntemleriyle çalışan elemanlarımız, işini meslek edinmiş kişilerden oluşmaktadır. Şoförlerimiz, yılların tecrübesiyle mesleğini icra eden kişilerden seçilmektedir. Profesyonel çalışma yöntemlerinin kullanıldığı evden eve nakliyat hizmetinde, başarılı sonuçlar elde eden firmamız, eşyalarınızın zarar görmemesi için, en iyi paketleme ve taşıma yöntemlerini kullanmaktadır.

Bilkent, Yaşamkent, Angora Evleri, Alacaaltı, Bağlıca, Beştepe, İncek, Dodurga, Balkuyumcu, Beytepe, Beysukent, Beşevler, Türkkonut, bölgesinden Evden Eve Nakliyat ve Ev Eşya Depolama Hizmeti Vermekteyiz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri