Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
dikmen eşya depolama

Yıllardır yurt dışında pek hayli kullanılan sektörel kiralamalı depolardan hariç kişisel eşyaların depolanması artık ülkemizde de gün geçtikçe artmaktadır. Evinizde saklama yeriniz yok, gerekli olacak birçok eşyanız mevcut. Firmamız işte bu sıkıntılarınızı gidermek için sizlere hizmet veriyor.

 

Dikmen eşya depolama hizmeti nedir?

Firmamız eşyalarınıza sizin kadar değer vererek hassasiyetle sizler için saklamakta. Bu sebeple mevcut eşyanıza uygun ambalajlama ve kutulama sistemi seçilerek tamamen güvenli ve korunaklı yerimizde sizler için saklıyoruz.

Hizmetlerimiz;

1- Uzman eksperlerimiz tarafından saklamaya verilecek eşyalarınız ölçülür tartılır ve önem dereceleri kategorilenir.

2- Bununla beraber hangi çeşit kutularımız veya paletlerimiz ile ambalajlanacak onlar belirlenir.

3- Sizlerle sözleşmemiz imzalanır ve fiyat belirlenir. Bu fiyatlandırma sizin eşyanızın miktar ve cinsine ayrıca kalma süresi de eklenerek belirlenir.

4- Bize teslim ettiğiniz eşyalarınız Dikmen ev eşya deposu içerisinde tamamen özel güvenlik önlemleri alınan özel odalarda sizin adınıza saklanır. 7 gün 24 saat kesintisiz kameralar ile takip edilen bu odalarda eşyalarınız tamamen güven içerisindedir.

5- Özel sigortamız sayesinde; hırsızlık, yangın, sel, doğal afet veya buna benzer mücbir sebeplerle oluşan tüm risklere karşı eşyalarınız güvence altına alınır.

6- Eşyanıza özel ambalajlama sistemi ile bizim korumamız altıdaki tüm eşyalarınız neme toza ışığa karşı koruma altında olur ve herhangi bir yıpranma söz konusu olmaz.

7- Depolarımız veya odalarımız her türlü haşereye karşı düzenli olarak ilaçlanmaktadır.

8- Personelimiz dahil sizden başka hiç kimse eşyalarınıza ulaşma imkânı yoktur.

Firmamız ayrıca geniş kapasitelere sahip Ankara dikmen kiralık depo ile de büyük ölçekli sektör firmalarına da hizmet vermekte ve bu kiralanan depolarımızda emniyeti tamamen bizim uzman ekiplerimizde olmaktadır. Sizlere sağlanan imkânlar ölçüsünde her zaman işleriniz ve kafanız rahat edecektir.

Sizde profesyonel bir eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız bizlere sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşabilir en uygun fiyatlara teklif alabilirsiniz. Çukurambar, Balgat, Bahçelievler, Kızılay, Yukarı Ayrancı, Emek bölgesinde ev eşyası depolama hizmeti vermekteyiz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri