Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
eşya depolama nedir

Eşya Depolama Nedir?

Günümüzde taşınma işleminin önemi kadar eşya depolamanın da önemi fazla. Ev veya iş yerlerinizde bulunan eşyalarınızı belirli bir süre depoya yerleştirmeniz gerekebilir. Taşınma işlemlerinde eşyaların depoya yerleştirilmesi yaygın olarak görülmektedir. Bununla birlikte ticaretle ilgilenen, herhangi bir işletmeye sahip olan bireyler de eşyaların depolanmasını istemektedir. Firma olarak çeşitli depolarımızla eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Depolama işleminin önemini biliyor, müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına işimizi özenle yapıyoruz.

Depo Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizin veya iş yerinizin eşyalarını depolamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşyaların depolanması için uygun depoyu araştırırken dikkat etmeniz gereken bazı maddeler bulunuyor. Maddi ve manevi zarara uğramamak adına kiralık depo ararken aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurmanızda fayda var.

  • Deponun genişliği
  • Deponun konumu
  • Alınan güvenlik önlemleri
  • Deponun havadar olması
  • Deponun yerden yüksekliği
kişiye özel eşya deposu
kişiye özel eşya deposu

Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde depolanmasını istiyorsanız öncelikle deponun genişliğine bakmalısınız. Eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz depoyu seçtikten sonra deponun konumuna bakmalısınız. Depoya kolaylıkla ulaşabilmeniz, ulaşım sırasında yoldan veya trafikten kaynaklı bir sorunla karşılaşmamanız önemlidir. Aynı zamanda depoda alınan güvenlik önlemleri önemlidir. Eşyalarınızın güvenilir bir şekilde depolanması sizleri maddi ve manevi zarardan kurtarır. Deponun içi ve dışı 7/24 kamera ile izlenmeli, kamera kayıt almalıdır.

İstediğiniz zaman depo görüntülerine ulaşabilmeniz ve eşyalarınızı kontrol etmeniz önemlidir. Deponun havadar olması ve yerden yüksekliği de önem taşır. Havadar olmayan depolar nem ve küf tutar. Nem ve küf ise eşyalarınıza zarar verir. Yerden yüksekliği olmayan ve herhangi bir önlem alınmayan depolarda su basmaları görülebilir. Bu nedenle dikkatli olmak önemlidir.

Firma olarak yılların bilgi ve birikimleri doğrultusunda aldığımız güvenlik önlemleriyle hizmet vermekteyiz. Depolama işleminde eşyaların herhangi bir zarara uğramaması için gerekli tüm önlemleri alıyor, müşteri ile sözleşme imzalıyoruz. Farklı bölgelerde bulunan çeşitli depolarımız arasından istediğiniz depoyu tercih edebilirsiniz. Firma olarak ihtiyaç ve isteğinize uygun depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Farklı Ölçülerde Hazır Depolar

Firma olarak tüm depolama ihtiyaçlarınıza etkili, doğru ve güvenilir çözüm sunmayı hedefliyoruz. Farklı ölçülerde hazır olarak bulunan depolara eşyalarınızı yerleştirebilir, istediğiniz zaman eşyalarınıza ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın bulunduğu depoların anahtarı sadece sizde olacağı için eşyalarınızın güvenliğinden emin olabilirsiniz. Palet üstü depo, mini depo, maxi depo, parsiyel depo ve evrak depo hizmeti vermekteyiz.

Ankara nakliyat alanında vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde bireysel depolama ve kurumsal depolama işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Palet üstü depolamada kullanılan depoların ölçüleri diğerlerine göre daha küçüktür. 80 x 120 cm ölçülerinde olan palet üstü depolama işlemi sigortalıdır. En geniş ölçülerde olan depo ise maxi depodur. 3×4 metre ölçülerinde bir depodur.  Uygun fiyatlı depolama işlemi için firmamızı güvenle tercih edebilir, eşyalarınızı ve evraklarınızı güvenle depolayabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri