Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Ankara’da Ev Ofis Eşyası Depolama Hizmetleri

Kişisel eşyalarınızı veya kurumsal eşyaları depolamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Aynı zamanda özel evraklarınızın gizli ve güvenilir bir yerde saklanması gerekebilir. Tüm bu işlemlerinizde eşyalarınızın ve evraklarınızın depolanması için Ankara kiralık depo arayışına girersiniz. Kiralamak üzere depo araştırıyorsanız deponun özelliklerine, firmanın size sunduğu olanaklara ve fiyata dikkat etmeniz gerekir. Depo Burada ailesi olarak yılların bilgi ve birikimi doğrultusunda farklı depo modellerini sizlere sunuyoruz. Aradığınız özellikte depoyu rahatlıkla bulabilir, uygun fiyatlarla eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

Eşya Depolama Çeşitleri

Evinizin, iş yerinizin ya da evraklarınızın depolanması için sizlere sunduğumuz depo çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ankara Eşya depolama için sizlere sunduğumuz depolar şu şekilde;

 • Depo Burada S
 • Depo Burada M
 • Depo Burada L
 • Palet üstü depo
 • Evrak depo
 • Kurumsal depo

Mini depo, midi depo, maxi depo, paket üstü depo, evrak depo ve kurumsal depo çalışmaları yapıyoruz. Depolamak istediğiniz eşyaya göre uygun depoyu tercih edebilirsiniz. Depolama işleminde eşyaların herhangi bir zarar görmemesi adına eşyaları özenle paketliyoruz. Paketleme işlemi sırasında özel ürünler kullanıyoruz. Böylelikle eşyaların ve evrakların depo içerisinde hem zarar görmemesini sağlıyor hem de düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlıyoruz.

 • S depolar 2×2 metre depolama hacmine sahiptir.
 • M depolar 2×3 metre depolama hacmine sahiptir.
 • L depolar 3×3,5 metre depolama hacmine sahiptir.
 • Palet üstü depolar 80 x 120 cm ve 1,5 metreküp depolama hacmine sahiptir.
 • Evrak depolar 3×5 metre depolama hacmine sahiptir.

Yukarıda yer alan depo özelliklerinin yanında kurumsal depoların özellikleri talep üzerine belirleniyor. Deponun alanı ve hacmi istek üzerine ayarlanırken güvenilir depolama hizmeti veriliyor.

Ankara Nakliyat Sektöründe Eşyalarınızı Paketliyoruz

Depolama ve taşımacılık işlemleri kadar eşya paketleme işlemi de önemlidir. Eşyaların güvenliğinin sağlanması, eşyaların herhangi bir hasara uğramaması, eşyaların düzenli ve korunaklı bir şekilde yerleştirilmesi, taşınması için paketleme önemlidir. Firma olarak çeşitli malzemelerle paketleme yapıyoruz. Kullandığımız malzemeler yüksek kaliteye sahip olduğu için eşyaları güvenle koruyor. Ankara nakliyat alanında verdiğimiz eşya paketleme hizmeti için eşyaların durumuna göre malzeme seçiyoruz. Kırılacak eşyalar için farklı malzemeler, çizilecek veya yırtılacak eşyalar için farklı malzemeler kullanıyoruz. Ekip olarak taşımacılığa ve depolamaya gösterdiğimiz özeni paketlemeye de gösteriyoruz. Profesyonellikle hareket ediyor, eşyalarınızı özenle paketliyor ve yerleştirme yapıyoruz.

Eşyalarınızı paketlerken öncelikle eşyaların genel kontrolünü yapıyoruz. Eşya üzerinde hasar varsa not alıyoruz. Ardından eşya için uygun malzeme ile paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Paketleme işlemi sonrasında eğer eşyalar taşınacaksa taşıyoruz. Eşyalar depolanacaksa depolama işlemini yapıyoruz. Ekibimiz, paketleme sırasında hızlı ve doğru bir şekilde çalışmaları gerçekleştiriyor. Böylelikle paketleme esnasında herhangi bir sorun oluşmuyor, geçen süre en iyi şekilde değerlendirildiği için zamandan tasarruf sağlanıyor.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri