Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

 Ankara Kiralık Eşya Deposu

Ankara ülkemizin başkenti olması sebebiyle sanayi ve ticarette ana beşiklerden biridir İstanbul ile birlikte. Her yıl ülkemizin ticaretinin neredeyse yarısından fazlası sadece bu iki şehir tarafından yapılmaktadır. Bu da birtakım gereksinimlerin meydana çıkmasına sebebiyet veriyor. Bunlardan biri de depo sorunudur. Elinde malı bulunanlar bu malları Ankara ya getirdikleri vakit satıncaya dek bir yerde saklama ihtiyacı duyarlar. Bu saklama için de birçok seçenek mevcuttur. Bunlar arasında en güvenilir olanı trampadır. Belli bir ücret karşılığında eşyalar güvenilir bir kişinin deposunda bırakılabilir.

 

ANKARA’DA KİRALIK DEPO FİYATLARI

Ankara da depo kiralamak isteyen çiftçiler ve tacirler bunun için ellerindeki malın değerine ve kilosuna göre bir fiyat ödemek zorunda kalırlar. Örneğin elinde 20 ton buğday bulunan biri ton başına günlük 10 lira öderken elinde elektronik alet bulunan kişiler her bir alet için 10 lira ödeyebilir. Bu tamamen malzemeden malzemeye değişir. Ankara eşya depolama firmamız tamamen güvenilir şartlar altında müşterilerine hizmet vermektedir. Yapılan trampa sözleşmesi karşılığında mallarınızı dilediğiniz kadar depolarımızda saklayabilirsiniz. İster malınızı satana kadar bekletin isterseniz yeni bir yer bulana kadar veya memlekete dönene kadar fark etmiyor.

ANKARA KİRALIK DEPO GÜVENLİ Mİ

Bir depo firmasının güvenli olup olmadığını sizinle sözleşme yapıp yapmadığına göre belirleyebilirsiniz. Örneğin bizim firmamız Eryaman Ankara kiralık depo isteyen herkes ile trampa sözleşmesi yapmaktadır. Bu da size verilen makbuz ile gerçekleşir. Vakti geldiğinde makbuzunuzu göstererek depoda bulunan malları ilk gün bıraktığınız gibi bizden alabilirsiniz.Ankara ya son yıllarda yabancı yatırımcılar da çok sayıda ticari mal göndermektedir. Onların Ankara da ki distribütörleri de bizden Batıkent Ankara eşya deposu kiralayabilirler. Karşılıklı güven dahilinde tüm müşterilerimiz ile yıllardan beri hiçbir sorun yaşamadan anlaşmaktayız. Çayyolu eşya deposu

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri