Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri

Ankara Eşya Depolama Hizmetleri Ve Evden Eve Nakliyat

eşya depolama sözleşmesi

Gelir düzeyi ne olursa olsun herkes kendine ait bir evi olsun ister. Bunun birçok nedenleri vardır. Günümüzde başkasının evinde oturup kira ödeyen kişi sayısı çok fazladır. Bu rakam ülkemizdeki mevcut olan bütün evlerin yüzde yirmi beşi gibi bir rakama tekâmül etmektedir. Bazı kiracılar uzun yıllar bir evde otururken bazıları ise sıklıkla ev değiştirmektedir. Taşınma oranı yaş oranı düştükçe artmaktadır.

 

Bu durumları göz önüne alınca eşya taşıma kendi kendisine bir sektör olmuş ve evden eve depolama firmaları kurulmuştur. Evden eve nakliyat & depolama  firmaları evinize gelip eşyalarınızı alıp araçlara yükleyerek yeni taşınacağınız eve kadar taşımaktadırlar. Bu nakliyat sırasında eşyaların zarar görmeden adrese ulaştırılması önemli bir durumdur. İki bin yıllarının başlarında asıl patlamasını yapan Ankara evden eve nakliyat firmaları artık taşınan eşyalarınıza sigorta yapmaktadırlar. Başarılı ekipler ile sorunsuz şekilde verilen hizmet ve sigortalama hizmeti ile eşyası taşınan müşterilere güven vermektedirler. Ankara da evden eve nakliyat hizmeti veren firma sayısı şuan seksen civarında bulunmaktadır. Nüfus artması da göz önünde bulundurularak ilerleyen yıllarda bu sayı daha da artacaktır.

İnsanlar uzun bir süre kullanamayacağı eşyaları koruma gereksinimi duyduğu için eşyalarını koruyacak depolara ihtiyaç duymaktadır. Bununla birlikte nakliyat firmalarının diğer bir hizmeti gibi olan ama başlı başınca ayrı bir iş olan eşya depolama hizmeti verilmeye başlanmıştır. Ankara depolama hizmeti veren on civarında şirket mevcuttur. Eşya depolama hizmeti veren güvenli firmalarla birlikte insanlar huzurlu şekilde istedikleri yerlere gidip gelmekte ve dönüşlerinde tekrar eşyalarını teslim almaktadırlar.

 

Nakliyat yapılmadan önce ve sonra dikkat edilmesi gerekenler

Nakliyat için bir firma ile anlaşmadan önce kısa bir araştırma yapmanızda fayda var. Nakliyat için anlaşılmasından sonra kesinlikle ama kesinlikle detayları dikkate alıp anlaşma imzalamalısınız. Bu anlaşmayı imzalayarak taşıma esnasında kırılan yazda zarar gören eşyalarınızı garanti altına almış olursunuz. Eğer nakliyat sözleşmesi imzalamayı kabul etmeyen ve sadece söz ile anlaşmayı teklif eden firmalar ile iş yapmayınız. Eşyalarınız taşındıktan sonra mutlaka yanınızdaki bir görevli ile eşyaların zarar görmüş olup olmadıklarını inceleyiniz. Firma teslim işlemini yapıp gitmesinden sonra ortaya çıkan zararı üstlenmez. Birde sözleşme imzalamamışlar ise zararınızı kendiniz çekmek durumunda kalırsınız. Nakliyat ücretiniz taşınacak olan mesafe ve miktarıyla belirlenmektedir.

Eşya depolama hizmeti ve şartları

Eşya depolama hizmeti almaya karar verdiyseniz Ankara depolama hizmeti şirketleri eşyalarınızı sizler için depolarında koruyarak hizmet vermektedirler. Ankara eşya depolama hizmeti veren şirketler genel olarak büyük arazi üzerine kurulu sağlıklı ve güvenlik önlemleri yeterli depolardır. Bu şirketler evinize kadar gelip sözleşme yaparak eşyalarınızı depoya taşımaktadırlar. Depo hizmeti en az bir aydır. Bir ayın altında sözleşme yapılamamaktadır. Depo hizmeti bedeli eşyalarınızın kapasitesi ve kalacağı süreyle belirlenmektedir.

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2024 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Ankara Nakliyat Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Müşteri Hizmetleri