Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
self storage istanbul ankara

Nakliyat Firması İle Gerçekleştiribilecek Taşımacılık İşleri

İş dünyasının ürettiği hizmet ve işlerin çeşitliliği nedeni ile birbirinden farklı ek iş alanları oluşmaktadır. Arşiv ve depolama hizmetlerini asıl işlere birleşik olarak ortaya çıkan işlerden sayabiliriz. Büyük firmaların veya işletmelerin, kamu kurumlarının veya diğer sektör firmalarının ürettikleri işler nedeni ile hizmet veya ürün olarak ortaya çıkan çıktıların saklanması, korunması ve kullanılabilir olarak bulundurulması teknik ve profesyonel çalışmalar gerektiren iş sahalarını zorunlu kılmaktadır. Evrak depolama veya eşya depolama ek iş sahası olarak ortaya çıkan bu iş kollarından sadece iki tanesidir.

Eşya depolama alanında faaliyet gösteren ve depo işletmecisi olarak tabir edebileceğimiz işletmelerin büyük çoğunluğu nakliyat firmalarına bağlı olarak çalışan firmalardır. Nakliyat firmalarının parsiyel taşımacılık amacı ile ihtiyaç duydukları depoların tesis ve temin edilmesini sağlayan bu işletmeler taşınacak olan eşyaların toplanması, sınıflandırılması ve uygun nakliye araçlarına yüklenmesine kadar korunaklı bir şekilde saklanması gibi önemli hizmetleri bu depolarda yürütmektedirler. Parça taşımacılık olarak da adlandırılan kargo taşımacılığı veya diğer evden eve nakliyat gibi taşımacılık türlerinde gerekli olan eşya depolama alanlarını sağlayan bu firmalardan birisi de Ankara eşya depolama firmasıdır. Self Storage İstanbul firması, nakliyat işlerinde nakliyat firmalarının ihtiyacı olan depo alanlarını sağlayarak parça ve bütün taşımacılıkta önemli avantajlar sağlamaktadır.

 

Resmi Dosya & Evrak Depolama Hizmetleri

Evrak depolama firmaları yukarıda da bahsettiğimiz çeşitli iş sahalarında çalışan ve asıl işi yapan işletme veya kuruluşların ürettikleri işlerden dolayı oluşmuş evrak veya fatura gibi önemli belge ve bilgi içeren yazışmaların da dahil olduğu evrakların arşiv hizmetleri kapsamında verilecek hizmetleri vererek depolanmasını ve saklanmasını sağlamaktadırlar. Kurum arşivlerinde bulunan henüz imha süresi gelmemiş ve kullanımı söz konusu olabilecek bu evrakların evrak depolama firmalarına teslim edilerek ideal koşul ve şartlarda saklanması mümkün olabilmektedir. Yangın, sel, deprem veya diğer doğal afetlere karşı ideal yapılarda saklanacak olan bu evrakların, muhatapları tarafından sahtecilik veya dolandırıcılık maksadı ile ele geçirilmesinin de önüne geçileceği bu hizmetlerden faydalanarak evraklarınızı güven altında saklayabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat firmaları eşya veya diğer iş yeri mobilyası veya evrak gibi çıktıların taşınmasında görev alabilecek ve aldıkları bu taşımacılık işlerini en başarılı şekilde gerçekleştirebilecek nitelikte olan firmalardır. Evden eve nakliyat firmaları fiziki ve teknik tüm şartları oluşturarak yaptıkları taşımacılık çalışmaları ile eşya ve diğer işyeri malzemelerini güvenilir ve ideal şartlarda taşıyarak teslim edileceği adrese götürmekte ve ilgili adrese teslim etmektedirler.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri