Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Ve Eşya Depolama

Göç olgusunun hızla yayılması ile birlikte eşyalarımı taşınacağım bölgeye nasıl götürürüm telaşı insanlarda yaşanmaktadır. İşte biz firma olarak bu soruna eksiksiz ve güvenilir bir şekilde cevap vermekteyiz. Evden eve nakliyatın ve eşyada İzmir Eşya depolama adresi bizim firmamızdır.

1-Müşteri Memnuniyetini Sağlamak İçin Varız

Özelikle bir şehirden bir başka şehire taşınacak eşyalar konusunda müşteriler daha hassas ve dikkatli davranmaktadırlar. Çünkü eşyaların tamamen sorunsuz bir şekilde zarar görmeden taşınması oldukça önemli bir konudur. Firma olarak bunu sağlayacağımızın teminatını biz müşterilerimize vermekteyiz. Çünkü firma olarak bizim için her şeyden önce müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Tamamen sorunsuz bir nakliyeyi sağlamak için özellikle eşyaların taşınacağı malzemelere önem vermekteyiz.

 

Yeterli hizmeti sağlayacak personelin seçimi de oldukça önem verdiğimiz bir konudur. İzmir evden eve nakliyat işlemini sağlayacak tüm personelimiz alanında uzman ve görevini sorunsuz bir şekilde yapan kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini dikkate almaktadırlar. Nakliye işlemi gerçekleşirken herhangi bir olumsuz durumla karşılamayacağını firma olarak garanti edebiliriz. Fakat oluşan herhangi bir sorun karşısında gereken tüm zararın da karşılaşılacağının teminatını firma olarak vermekteyiz. Biz tamamen müşteri merkezli hareket eden bir firma bilincine sahibiz.

 

2- Güvenilir Depolama Adresi

Nüfusun hızlı bir şekilde artması ile birlikte evlerde daha rahat ve yaşanabilir bir genişlik istenmektedir. Bu sebeple evlerdeki fazla görünen ve uzun süreli olarak kullanılmayan eşyalarınızı firmamızda güvenli bir şekilde depolama sağlamaktayız. Avrupa standartlarına tamamen uygun olarak İzmir ev eşya depolama sağlamaktayız Firmamıza başvurulduğu taktirde firmamıza emanet edilen hiçbir eşyaya zarar gelmeyeceğinin teminatını verebiliriz. Eşyaların durumu hakkında bilgi almak isteyen müşterilere telefon aracılığıyla bilgi aktarımı da yapmak firma olarak önem verdiğimiz bir konudur.

Sizde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde depolatmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir fiyat ve expertiz isteyebilirsiniz.

Firmamız Aliağa, Balçova, Bayındır, Karşıyaka, Konak, Buca, Bornova, Kadifekale, Yamanlar, Bayraklı, Güzelyali, Alsancak, Hatay, Yamanlar, Bergama, Beydağ, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla bölgesine hizmetvermektedir.

7/24 Müşteri Destek Hattı

Merkez: Ankara/Çankaya,
Depo 1: Dikmen, Depo 2: Kazan,
Ankara Depo →

Tel: 0850 302 66 45
Tel 2: 0533 054 66 45

PAZARTESİ/CUMARTESİ: 09:00 – 22:00
PAZAR: KAPALI

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri