Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
incek evden eve nakliyat

Gölbaşı İncek Evden Eve Nakliyat Ve Eşya Depolama Hizmetleri İçin Hemen Bize Ulaşınız.

Tel: 0850 302 66 45
Mobil: 0533 054 66 45
E-mail: info@ankaraesyadeposu.net

Çoğu zaman ev eşyası taşıma esnasında yeni evin hazır olmaması veya kiracıysanız kontratınızın dolması yaşam alanınızı boşaltarak eşyalarınıza güvenli bir yer bulma ihtiyacı ortaya çıkarabilir. Firma olarak eşya taşımacılığı hizmetinin yanında Ankara depolama firması olarak ta bu yönde hizmet vermekteyiz. İç dizaynları özenle hazırlanmış olan depolarımızda eşyalarınızı istediğiniz kadar muhafaza edebilirsiniz.

Havalandırması ve haşaratlara karşı ilaçlaması yapılan depolarımız ev eşyalarınızı yeni yaşam alanınızı oluşturana kadar saklayabileceğiniz en güvenli alanlar olmaktadır. Eşya depolama konusunda web sitemizde açıkça anlatmış olduğumuz hususlar ayrıntılı bir şekilde yerine getirilmektedir. Depolarda çalışan elemanlarımız istifleme konusunda kaliteli hizmet sunma konusunda uzmanlaşmış kişilerdir.

 

Ev Eşyalarımı Nasıl Depolarım?

Yurt dışına çıkışlarda veya ev eşyalarının uzun süre kullanılmayacağı zamanlarda geniş evlere kira ödemenin yerine eşyaların sığabilmeği kadar bir alan kiralayarak daha az ödeme yapmak daha akıllıca bir yöntem olacaktır. Firmamız bu konuda en kaliteli ev eşya depolama hizmet alanı oluşturmaktadır. Rutubetten ve nemden uzak dış yalıtımları özenle hazırlanmış depolarımızda eşyalarınız muhafaza edilir. Evden eve nakliyat olarak depolanacak eşyalarınızı evinizde özenle paketleyerek araçlara yüklemesini yapmaktayız. Eşya depolama sahaları olarak kullandığımız kapalı alanlara getirerek gerekirse eşya sahiplerinin gözetiminde seçecekleri bölgeye depolama hizmeti vermekteyiz. Depo içerisinde yerleştirme planları olarak elektronik eşyalar, mobilyalar ve paketlenmiş aynı zamanda kolilere yerleştirilmiş eşya grupları oluşturulur.

 

İncek Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Marangoz Hizmeti Nasıl Yapılır?

Firmamız Ankara evden eve nakliyat her türlü eşya taşımacılık alanında mobilyaların demonte işlemlerinde en kaliteli marangozları kullanmaktadır. Firmamızın eleman kadrosunda yer alan marangozlar özellikle eşyaların sökülmesinde ve montajında aynı kişiler olacak şekilde hizmet verirler. Hiçbir zaman kaliteli usta parça arttırır tiplemesine uymayan çalışmalar yaparak eşyalarınızın kurulumunu en kaliteli şekilde yapmaktadırlar.

Tuluntaş, Hacıhasan, Bağiçi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıkpınar, Çayırlı Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gökçehöyük, Hacıhasan Mahallesi, Hacılar Mahalles, Hacımuratlı , Hallaçlı, İncek, Karaoğlan, Karşıyaka, Kızılcaaşar, Koparan Mahallesi, Oğulbey, Örencik, Seğmenler, Subaşı, Şafak, Taşpınar, Velihimmetli, Yağlıpınar, Yavrucak, Yaylabağ, Yurtbeyi Bölgesinde evden eve taşımacılık hizmetleri için hemen bizi arayınız.

evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri
evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri