Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Ankara En Güvenli Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Evden eve taşımacılık alanında gün geçtikçe yeni fırsatlarla birlikte daha kaliteli hizmet anlayışına doğmaktadır. Bu konuda eşya taşımanın yanında sunulan hizmetler firmamızın müşterilerine sunduğu kolaylıklar olmaktadır. Sizlere en kaliteli şekilde sunduğumuz Ankara depolama hizmeti evinizi kuruncaya ve yaşanabilir hale getirinceye kadar eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesi için destek sağlamaktadır. Eşya depolama hizmetlerinde çalışan elemanlarımız bu konuda son derece titiz çalışmalar sergileyen uzman kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca bu konuda uzman hamal firmalarından destek sağlayarak eşyalarınızın en iyi şekilde depo içine istiflenmesi sağlanmaktadır.

 

Eşya Taşımacılığı ve Eşya Asansörleri Önemi Nedir?

Eşya taşımacılığı ve evden eve nakliye hizmetlerinde en detaylı ve güvenli şekilde kullandığımız eşya asansörleri eşyalarınızın ve evinizin en seri şekilde taşınması için kolaylık olmaktadır. Bu konuda kullandığımız operatörler eğitimli ve sertifikalık kişilerden oluşmaktadır. Ev eşya depolama işleminde de yüksek katlı binalarda bulunan depolara emniyetli şekilde eşya asansörleri kullanılmaktadır. Ayrıca ev eşya depolama işlemlerinde eşyaların istiflenmesi sırasında kolilerde buluna eşyalar ağırlık durumlarına göre üst üste konulmalarına özen gösterilmektedir.

 

Evden Eve Nakliyat İşleminde Sözleşme Ne Kadar Önemlidir?

Bu konuda hiç tereddüt etmeden yaptığımız Ankara evden eve nakliyat sözleşmesi eşyalarınızın güvenliğini firmamız güvencesine aldığımızı göstermektedir. Çünkü eşya sigortalama işleminde sizin paketlediğiniz eşyalar işlem dışı kalmasına rağmen firmamız bünyesinde yaptığımız evden ev nakliyat sözleşmesi kapsamına alınarak detaylı koruma sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat işlemlerini sizlere sunarken öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yapmaktayız. Bu konuda yapacağımız işlemleri kısaca anlatarak asansörlü ve marangozlu hizmet kalitemiz bilmenizi sağlamaktayız. Çünkü firmamızı tanımanız vereceğiniz işin kalitesini arttıracaktır. Eşya paketleme işlemlerinde ve eşyaların araçlara istiflenmesinde en kalifiye elemanlar çalıştırmaktayız. Eşyalarınız emanetimiz olarak müşteri onayı alınıncaya kadar firmamız kontrolünde bulunmaktadır. Sahip olduğumuz ekip içinde her türlü teknik eleman ve kaliteli işçilikler çıkaran marangozlar mevcuttur.

Sizde eşyalarınızı güvenilir dünya standartlarında bir depoya emanet etmek istiyorsanız hemen bize ulaşabilir detaylı bilgi ve expertiz için randevu alabilirsiniz.

  • Tel: 0850 302 66 45
    Mobil: 0533 054 66 45
  • www.facebook.com/depoburada
  • www.instagram.com/depoburada

 

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri