Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
Bilkent ve Bölgesine evden eve nakliyat hizmetleri

Ankara Bilkent Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ankara şehir içinde ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri farklı kategorilerde sunuluyor. Parsiyel taşımacılık, komple taşımacılık, fuar nakliyesi, ofis taşımacılığı ve ev eşya depolama hizmetleriyle, nakliyat servisi sağlanıyor. Nakliye hizmetleri ise; sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık gibi seçeneklerle sunuluyor. Anlaşma sağlanan firmanın hizmet kalitesi ve seçeneklerine göre eşyalar toplanıp, yeni yerine yerleştirilerek nakliye hizmeti sağlanabilir. Yine firmasına göre, sadece eşya yükleme- taşıma ve yerleştirme seçenekleri de sağlanabilir. Alınan hizmet, firma hizmet yelpazesi ve sunulan fiyatlarla belirlenir.

 

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Nakliye firmasının tecrübesi, sunduğu hizmet yelpazesi ve sigortalı taşımacılık faaliyetleri önem taşır. Özellikle ofis taşımacılığı veya fuar taşımacılıklarında, banka ve işletme nakliyelerinde, eşya ve değerli eşyaların korunması önemlidir. Paketleme sisteminde kullanılan ambalajlama teknikleri ve araç filoları önemli kriterler arasındadır. Askılı tekstil taşımacılığı ve değerli eşyalar için, araç içi dolap sistemi olan firmalar daha çok tercih edilir. Yüksek katlarda veya yüksek katlara taşınma işlemlerinde Ankara depolama hizmetleri, asansörlü taşımacılık servisiyle hizmet veriyor. 18. kata kadar asansörlü araç sistemi kullanılır. Daha yüksek katlarda, yük asansörleri bulunduğu için, yükleme- yerleştirme esaslarıyla nakliye hizmeti sağlanır.

Sigortalı taşımacılık önemli diğer konular arasındadır. Eşyaların zarar görmemesi için, garantili taşımacılık olarak bilinen hizmetler sunan firmalar tercih edilmelidir. Herhangi bir sorunda, eşyanın değeri nakliye firması tarafından karşılanır.

 

Bilkent Evden Eve Taşımacılık

Hem Ankara şehir içi hem de Ankara’dan yurt içine nakliyat hizmetleri sunulur. Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinde;

 

– Keşif hizmeti

– Eşya paketleme ve ambalaj hizmeti

– Eşya taşıma ve araca yükleme

– Nakliye servisi

– Taşıma ve yerleştirme

– Kurulum ve bağlantı

servisleri ile nakliye hizmetleri tamamlanır.

Garantili taşımacılık kapsamında, eşyalar bulunduğu yerde nakliye ambalajlarıyla en özenli şekilde paketlenerek, araca taşınır. Araç içi dolap sitemleri ve özel taşıma sepetleriyle, hassas- kırılacak yahut mutfak eşyaları öncelikle taşınır. Beyaz eşyalar, elektronik eşyaların bağlantı ve tesisat de- monteleri yapılarak, ambalajlanır ve araca yüklenir. Ankara şehir içi veya yurt içinde nakliyesi olacak yere taşınır ve eşyalar taşınarak yerleştirilir.

Eşya yerleştirme sırasında; mobilya ve odaların tüm kurulumları yapılarak, kullanıma hazır hale getirilir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi elektronik eşyaların tesisat bağlantıları uzman ustalar tarafından gerçekleştirilir, kullanıma hazır hale getirilir. Kontroller yapılarak, hasar veya zarar gören herhangi bir eşya varsa, temini sağlanır ve anahtar teslim şekilde kullanıma hazır olarak sunulur.

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2024 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Ankara Nakliyat Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Müşteri Hizmetleri