Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Keçiören Eşya Depolama ve Evden Eve Nakliyat Kampanyaları

Günümüz modern dünyasının içinde insanların bir yerden bir yere taşınması her zaman için ihtimal dahilindedir. Ancak insanlarla birlikte kimi ev ve ofis eşyalarının da taşınması gerekmektedir. Bu işe nakliyat denir. İnsanların bir yerden bir yere taşınması ne kadar kolaysa sahip olduğu özel eşyaların nakliyesi ve kimi durumlarda depolanması da o kadar külfetli ve meşakkatli olmaktadır. Ancak günümüzde gelişen ankara depolama ve nakliyat hizmetleri ile birlikte artık kimsenin başı ağrımadan, sorunsuz ve hızlı bir şekilde nakliye ve depolama işlemleri gerçekleşmekte. Söz konusu işlemlerin ne kadar hızlı olacağı ise tamamen eşyaların toplam ne kadar yer kapladığı ve ne kadar olduğu ile ilgilidir.

 

 Altındağ Eşya Deposu ve Evden Eve Nakliyat Kampanyaları Nelerdir?

 

Öncelikli olarak ankara evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştiren firmalar ”sıfır risk” kampanyasıyla hareket etmektedir. Bir zamanlar bu tür nakil işlemlerinde ne kadar az hasar o kadar kar demekle yetinen müşteriler artık kendileri için maddi manevi değeri olan eşyalarının hiçbir şekilde zarar görmemesini talep edebilmekte ve gayet profesyonel bir şekilde bunun karşılığını alabilmekte. Kampanyalar arasında özel eşyaların özel bir şekilde ambalajlanması ve korunaklı materyaller vasıtasıyla taşınması söz konusudur. Böylece herhangi bir hak ve tazminat talep etmeden çok kolay ve pratik bir şekilde taşınma olayları gerçekleşmektedir.

Düzenlenen kampanyalar arasında yüzde elliye varan indirimler söz konusu. Bu konuda müşterilerin bir yeri kapatır gibi erken rezervasyon yaptırması, yani bir bakıma nakil işlemleri için birkaç gün önceden haber vermesi yeterli olmaktadır. Kat edilecek yolun kilometresi ve taşınacak eşyaların kilosu hesaplandıktan sonra bir fiyat listesi sunulmaktadır. Aynı zamanda ileri teknoloji ve internetin son derece yaygın kullanılması ile birlikte müşteriler kendileri nakliye şirketleri ile temas kurmak yerine tekliflerin ayağına gelmesini ve bu teklifler arasından kendi imkanlarına ve ekonomilerine en uygun olanı seçme şansını yakalamış durumda.

 

Ev Eşya Depolama Kampanyaları Nelerdir?

Çoğu zaman taşınma ya da tatile çıkma gibi beşeri nedenlere bağlı olarak ev eşya depolama ihtiyacı doğmuştur. Bazı durumlarda kentsel dönüşüm etkileri ve tayin faktörleri de eşyaların depolanması gerekliliğini yaratmaktadır. Artık birçok firma tamamen ev – depo merkezli alanlarda bu ihtiyaçlara cevap vermektedir. Eşyalara özel ambalajlar ve kılıflar ile tamamen güvenli ve korunaklı bir saklama olanağı müşterilere sağlanmış durumdadır. Aynı zamanda fizibilite raporu çıkarılmakta ve depolanan eşyaların tam listesi güvenlik maksadıyla çıkarılmaktadır. Bu hizmetin fiyat oranını ise eşyaların sayısı ve depolanma süresi belirlemektedir.

Etiketler: Dışkapı, Samanpazarı, Opera/Gençlikparkı, İskitler, Anafartalar, Ulus Eşya Deposu, Siteler Ev Eşya Depolama

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri