Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Kurumsal Evrak & Dosya Depolama – Güvenilir Arşiv Deposu

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp üzerinden iletişime geçin.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Müşteri hizmetlerimizden bilgi alın.
E-POSTA
E-posta ile iletişime geçin. 

EXPERTİZ İSTE

Ücretsiz Teklif & Expertiz

Ankara Güvenilir Depolama Ve Nakliyat Hizmeti

Başkentte sizlerde eşyalarınızı ve önemli evraklarınızı güvenilir bir firma aracılığı ile muhafaza etmek arayışında olabilirsiniz. Bu bağlamda garanti kapsamı altında müşterilerine öncülük eden ve senelerden beri gerek kişisel gerekse de kurumsal ihtiyaçlara yanıt veren adresimizin çözüm noktanız olacağını vurgulamak isteriz. İş ya da evlerinizde koyacak yerinizin olmadığı fazla eşyalarınız için artık yer bulma derdine son verebilirsiniz.

24 saat boyunca özel kamera takip sistemi ile ve sadece size özel olacak odalarımız da eşyalarınızın korumayı başaracaksınız. Bununla ilgili kapıya kadar gelip eşya alma servis hizmetimizin de bulunduğunu ve genel ücrete dahil özelliklerimiz arasında yer ettiğini de söylemeliyiz. Bir an önce başkentin neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan alan ölçüsünde depolama yeri kiralamak üzere iletişime geçebilirsiniz. Memnun kalacağınız, aylık ya da sezonluk cazip fiyatlar ödeyerek beklentinizi karşılayacağınız Ankara eşya depolama sürecini bizimle gidermenin farkını da görebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir soru işareti olmadan sigortalı bir anlayışla eşyalarınızı korumanın tek gerçek sitesi olduğumuzu da kavrayabilirsiniz.

evrak depolama
evrak depolama

Değerli Evraklarınızı Korumanın Yolu da Bizimle Mümkün

Çek, senet, evrak, tapu, farklı içerikli belgeler ve daha fazlası içinde koruma derdine son vermeniz olasıdır. Ticari kurumunuzun belleği niteliğinde olan tüm önemli belgeleri bilgisayar ortamına da geçerek sakladığımızı ve her gerektiğinde saniyeler içerisinde ulaşmanız için personelimiz ile iletişime geçmenin yeterli olacağını da söylemeliyiz. Maliyetlerinizi hem ciddi anlamda azaltmak hem de en güvenilir şartlarda hayati değeri olan evraklarınızı korumaya almanın en temel seçeneğinin biz olacağımızı da yakından görerek doğru karar vermenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Böylesine değerli dökümanların olası tehditlere karşı da sağlama alınması zaruridir. İç ve dış risklerden uzak tutulması işleyiş bakımından da kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Bu sebeple kurumsal evrak depolama hizmeti konusunda her daim vazgeçilmez bir anlayışla sizlere kaliteli çözümleri sunan adresimizi aramaya özen gösteriniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde de Eşsiz Firmayız

Hizmet ağını her geçen gün genişleten şirketimizin evden eve nakliyat arayışında olanlara da hem il hem de Türkiye genelinde kusursuz sonuçlar getirdiğini ifade etmeliyiz. Eğer eşyalarınızın yeni adresine tek bir ufak sorunla dahi karşılaşmadan ulaştırılmasını umuyorsanız bunu gerçeğe dönüştürmenin tek gerçeği vakit harcamadan randevu almanızdır. Sigortalı, gerekirse asansörlü ve uzman personel ekibi ile sizlere 365 gün aralıksız destek vereceğimizi de aklınıza kazımayı unutmayınız. Çok daha geniş avantajlar, sezona özel fiyat kampanyaları ve memnun bir hizmetin kapısını gelin bizi tercih ederek sonuna kadar açın.

  1. Ağustos 31, 2017

    Almanya için evrak depolama hizmeti veriyormusunuz? İstanbul da bulunan evraklarimiz Almanya Köln veya Köln e yakın bir konumda depolanması gerekiyor…

2 Trackbacks

  1. […] Evrak depolama firmaları yukarıda da bahsettiğimiz çeşitli iş sahalarında çalışan ve asıl işi yapan işletme veya kuruluşların ürettikleri işlerden dolayı oluşmuş evrak veya fatura gibi önemli belge ve bilgi içeren yazışmaların da dahil olduğu evrakların arşiv hizmetleri kapsamında verilecek hizmetleri vererek depolanmasını ve saklanmasını sağlamaktadırlar. Kurum arşivlerinde bulunan henüz imha süresi gelmemiş ve kullanımı söz konusu olabilecek bu evrakların evrak depolama firmalarına teslim edilerek ideal koşul ve şartlarda saklanması mümkün olabilmektedir. Yangın, sel, deprem veya diğer doğal afetlere karşı ideal yapılarda saklanacak olan bu evrakların, muhatapları tarafından sahtecilik veya dolandırıcılık maksadı ile ele geçirilmesinin de önüne geçileceği bu hizmetlerden faydalanarak evraklarınızı güven altında saklayabilirsiniz. […]

  2. […] Evrak depolama hizmeti […]

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri