Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Eşya Taşımak Bizim İşimiz

İnsanoğlu dünyaya gönderildiği günden bu güne kadar sürekli taşınmıştır. İnsanlar eşyasız yaşayamadığı için, mağarada yaşasa bile hep taşınmak zorunda kalmıştır. Günümüzde ise devasa gökdelenlerden taşınmak profesyonellik ister. Kiralık Depo Firması kategorisindeki şirketimiz, asansörlü eşya taşıma hizmetleriyle, taşınma problemini tarihe göndermiştir. Bu işte belli bir yol izlenmektedir. En önemli konular, ilk keşif hizmeti, paketleme, eşyaların doğru istiflenmesi ve güvenli yolculuk. Bütün bu kategorilerde konusunda profesyonel elemanları tercih eden firmamız, kısa zamanda taşınma problemini çözmektedir.

 

 İlk Keşif

Taşınacak eşyaların analizi, en önemli konudur. Eşyalar için gerekli araç, kutu ve eleman, ilk keşif esnasında belirlenmektedir. Ankara Kiralık Eşya Deposu, paketlemede kaliteli paket kullanırken, bu konuda profesyonel elemanlarla çalışmaktadır. Bu elemanlar kırılabilir eşyaları özel kutulara yerleştirirken, çizilme ihtimali olan eşyaların dışını da balonlu naylonlarla sarmaktadır. Bütün bu işlemlerde amaç, ‘eşyaların zarar görmemesi’ dir. Paketlemeden önce sigortalama işlemi yaptırabilirsiniz. Beklenmeyen kazalara karşı sigortalama, en iyi çözümdür.

 

 Eşyaları Yüklüyoruz

eşya depolama sözleşmesi
eşya depolama sözleşmesi

Şehir içi ve şehirlerarası nakliye işlemlerinde, eşyaların en iyi şekilde paketlenmesi ve istiflenmesi konusunda titiz davranan firmamız, asansörlü araçlarla, öncelikle kaba eşyaları kapalı kasa araçlara indirmektedir. Kapalı kasa araçlara eşyaların indirilmesinden sonra, üst kısımlara hassas eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. Bütün bu işlemlerde, eşyaların taşınma esnasında zarara uğramaması asıl amaçtır. Batıkent nakliyat taşıma işlemlerinde, süspansiyonel özellikleri gelişmiş büyük araçları tercih etmektedir. Şoför tercihimizi de titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Trafikte araç kullanma, eşyaları sarsmadan götürme ve güvenli araç kullanma gibi konular, şoför kategorisinde bizim için son derece önemlidir. Eşya Depolama hizmetlerinde hızlı ve etkili çözümler sunan konunun uzmanı firmamız, yeni adrese giderken aynı titizliği göstermektedir.

Eşya indirme işlemi de asansör işlemi ile yapılabilir. İş gücü gerektiğinde de hemen eleman tedarik edebiliriz. Şehirlerarası taşıma hizmetinde, filosunu her zaman için yenileyen nakliyat şirketimiz, gece gündüz yollardadır. Bizim için mesai saati yoktur ve her zaman için nakliyat hizmeti sunmaktayız. Ankara eşya taşıma hizmeti seçenekleriyle, başkentlilere hizmet veren firmamız, ‘elinizi suya sabuna dokundurtmadan’ pratik bir şekilde evinizi taşımaktadır.

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2024 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Ankara Nakliyat Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Müşteri Hizmetleri