Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Ankara’da Ev Eşyalarınız İçin Kişiye Özel Depolama Odaları ve Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Depo Burada & Nakliye Burada 

Her alanda olduğu gibi taşımacılık ve depolama işlerinde de yeni gelişmeler bulunmakta. Eskiden hem eşyaların kırılıp dökülmesi, taşıma esnasında plansız ve gelişigüzel hareket edilmesi gibi birçok nedenden dolayı taşınan insanlar mağdur oluyorlardı. Artık yeni sistem asansör ve demontaj ve mesajlara ile eşyalar planlı ve profesyonel destek alınarak taşınıyor. Şehirlerarası taşımacılıkta bile hem araçlarımızla hem de elemanlarımızla sizin yanınızdayız.

Evden eve nakliyat ve depolama konularında firmamız sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Artık müşterileriniz taşındıklarında ya da nakliye işlemlerinde yetkin, işinde kaliteli hizmet sunan ve uygun fiyatlarla sahip Ankara Kiralık Depo ile tanıştılar. Firmasını ilk olarak internet sitemizden takip ederek nasıl bir yöntem ve plan takip ettiğimizi görebilirsiniz. Sonrasında evinize gelerek size özel bir plan hazırlayabiliriz. Öncelikle eşya tanısı koyarak eşyalarınızın nasıl taşınabileceği konusunda sizlerle istişare yapıyoruz.

Tam bir planlama yaparak ayrıntılarıyla en değerli eşyalara kadar nasıl özenle taşınacağının detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz taşıma sözleşmesi yaparak taşıma günü verilen adrese gelir ve profesyonel ekibimizle asansörün kurulumuyla parçalayacak eşyaların dekoltesi gerçekleştirilir. Sonrasında dekoltesi yapılan eşyalar özenle stres filmlere sarılır, hijyenik bir şekilde paket haline getirilir, asansör kullanılarak eşyalarınız güvenle aracımıza yerleştirilir. Özel kırılacak eşyalar için pat pat naylon ambalajlarla ve araç içi taşınma esnasında zarar girmemesini sağlayacak kolilerimizle uzman taşıma personelimizin de yardımıyla eviniz taşınmış gibi değil de ışınlamış gibi olacak.

Ev eşya depolama isteğiniz uygun olarak da firmamız, sizin istediğiniz randevu gününe göre gelir, eşyalarını aynı titizlik ve özenle paketleme ve taşıma işleminden geçer ve daha önceden belirlemiş olduğumuz mekana getirilerek özenle yerleştirilir. Daha önceden planlayarak size uygun fiyatlar ve alanlarda hizmetinizdeyiz. Ofis ve iş yerlerinde de aynı kaliteli hizmetleri size zaman kaybetmeden belirlenen süre içinde taşıma görevimizi yerine getiriyoruz.

Ankara evden eve depolama için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Hem eşyaların zamanında istenen adrese ulaştırılmasında hem de taşınmasında amacımız tek bir zaiyat vermeden müşterimizin mutluluğunu amaçlıyoruz. Firmamız gün ve mekan ayrımı yapmadan yedi gün yirmi dört saat boyunca sizlerin memnuniyeti için durmadan ve dinlenmeden tam kadro hizmetinizdedir.

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri