Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Ankara’da Gölbaşı ve Çevresinde Eşya Depolama ve Nakliyat Hizmeti

Bir yerden bir yere ev eşyası ya da ofis eşyası taşıma işine nakliyat denir. Nakliyat işlemlerinde eşyaların binadan çıkarılması, eşyalar için özel bir araç bulunması ve araçtan eşyaların çıkarılarak tekrardan yeni daireye çıkarılması gibi işlerin ayrı ayrı yapılması yerine evden eve nakliyat sistemleri geliştirilmiştir. Bu sistemlerde evden eve nakliyat firması adı verilen firma öncelikli olarak size bir eksper yönlendirmektedir. Bu eksper sizin evinizde ya da ofisinizde bulunan eşya miktarına göre gerekli personel sayısına ve gerekli olacak taşıma aracına karar verdikten sonra sizin istediğini veya firma ile beraber belirlenecek bir tarih ve saatte taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat firmaları aynı zamanda ev eşya depolama hizmeti de vermektedir. Bu hizmeti özellikle tadilat gören evleriniz de ya da işyerleriniz için kullanabilirsiniz. Uygun, temiz ve güvenli depolarda eşyalarınız hiçbir şeyden zarar görmeyecek şekilde saklanmaktadır ve saklanan eşyalar sizin istediğiniz zaman tekrar yeni yerine götürülüp yerleştirilmektedir.

 

Gölbaşı’nda Nakliyat Hizmeti Veren Firmalar

Ankara evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar şehir içinde bir noktadan başka bir noktaya eşya taşımak için kullanılabilir. Bu firmalardan gelen elemanlar eşyalarınızı taşıma esnasında kırılmayacak ve karışmayacak şekilde özel kutular ile paketlemektedir. Bu firmaların en büyük avantajı ise araçlarda var olan liftli asansörlerdir. Asansörler evlerden eşyaları alırken merdivenden taşımak yerine direkt olarak daireye uzanarak alırlar ve böylece birkaç dakika içinde büyük eşyaların taşınması tam

 

amlanmış olur. Küçük paketler ve koliler de toplu halde liftli asansöre yüklenebilirler. Eğer ev eşyalarınızın taşınacağı alan henüz hazır değil ise asansörlü sistemlerden ankara depolama hizmeti de satın alabilirsiniz.

 

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama işlemi yapılırken kullanılan depoların büyüklüğü eşya miktarına göre belirlenmektedir. Bu depolarda kişilerin ev eşyası, ofis eşyası ya da özel eşyaları olabilmektedir. Eşyaların bekleme süresi belirli olup firma ile bu süre üzerinden bir anlaşma yapılabileceği gibi belirsiz süre ile de mecbur kalındığı durumlarda eşya bırakılabilmektedir. Eşyalar emanet edilen depolarda tamamen kapalı olan kutularda, temiz ve güvenlikli bir şekilde alınacağı tarihe kadar muhafaza edilir.

Tulumtaş, Taşpınar, Ahiboz,Oğulbey, Hacıhasan, Eymir, Yurtbeyi, Hacımuratlı Bölbesi Ev Eşyası Depolama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri