Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Müşterilerimizden gelen çok sorulardan biride evden eve nakliyat hizmetiniz var mı ? Sorusu oluyor bu konuda detaylı bir paylaşım yapıyoruz.

Evden Eve Nakliyat hakkında detaylı bilgi almak için: 0850 305 20 20  

Şehirlararası Nakliyat Hizmetleri

Ankara eşya taşıma hizmeti ile sektörün en güvenilir firması olarak faaliyet gösteriyoruz. Ankara tüm bölgeler, ilçe ve semtlerinde aynı gün taşımacılık hizmetleri ile ev ve işyerlerinizi taşıyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat seçenekleri ile sigortalı taşımacılık faaliyetlerini sürdürüyoruz. Şehrin en ekonomik fiyat seçenekleri ve deneyimli taşıma personellerimiz ile en kısa sürede yerleşmenizi sağlıyoruz.

 

Ankara Nakliye Hizmetleri

Uzun yıllardır Ankara’da hizmet sunan firmamız, karayolu taşımacılığı ile ülkenin her bölgesine hizmet veriyor. Ankara evden eve nakliyat firması olarak hizmet seçeneklerimiz şu şekildedir;

 

– Asansörlü taşımacılık

– Ofis taşımacılığı

– Fuar ve dekor taşımacılığı

– Askılı tekstil taşımacılığı

– Fabrika taşımacılığı

– Eşya depolama sistemleri

– Kurum ve kuruluş taşımacılığı

 

Hizmet seçenekleri ile sigortalı veya sigortasız taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Montaj

 ustalarımız ve evden eve taşımacılık hizmetleri dahilinde;

 

– Ambalaj

– Paketleme

– Tesisat ve elektronik bağlantı

– Montaj/ de-montaj işleri

– Marangoz işlemlerinde hizmet veriyoruz.

 

Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri & En iyi Eşya Depolama ve Nakliyat Firması

Ankara nakliye hizmetleri olarak, Türkiye’nin her bölgesine taşımacılık faaliyetleri ile hizmet veriyoruz. Depolama sistemleri ve sigortalı taşımacılık seçenekleri ile paketleme- taşıma- nakliye etme ve yeni alana yerleştirme servisleri ile kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Ankara’nın en nitelikli nakliyat firması olarak, ev ve işyerlerinizi, cafe- restoran ve işletmeleri, eğitim- sağlık kurumlarını farklı nakliye seçenekleri ile taşıyor, her servise göre farklı araçlarımızla profesyonel hizmet sunuyoruz. Şehir içinde aynı gün, şehirlerarası taşımacılıklarda maksimum 1 günde nakliye hızı ile fark yaratıyoruz.

 

Asansörlü Taşıma Fiyatları

Ankara ve Depolama nakliyat firması, bölgenin ekonomik fiyatları ve kampanyalı seçenekleri ile hizmet veriyor. Nakliye fiyatları belirlenirken öncelikle; keşif ekibimiz aracılığı ile değerlendirme yapılıyor. Ücretsiz olarak bu servis sayesinde, eşyaların miktar ve araç içi kapasitesi, taşınma mesafesi ve ek seçenekler değerlendirilerek analiz sunulur. Şehirlerarası taşıma işlerinizde; ev taşımacılığı- ofis- kurum- fuar gibi seçenekler değerlendirilerek fiyat çıkarılır. Binaların 11. katına kadar asansörlü taşımacılık hizmeti sağlanıyor. 11 kat üzerindeki taşınmalarda ise bina yük asansörleri ile taşıma personelleri aracılığıyla hizmet sunuluyor. Asansörlü araç ekipmanı ve araç içi donanımları sayesinde beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, cam ve hassas eşya/ aksesuarlarınız dolap içinde taşınıyor. Zarar görmemesi ve en kaliteli şekilde taşınması için özel paketleme sistemi, koli ve sepet taşımacılık ekipmanları ile taşınıyor. kullanılan her ekipman ve hizmet seçeneği için ayrı bir fiyat seçeneği hazırlanıyor.

Her ev ve eşya kapasitesine göre özel olarak değerlendirilen fiyat sunumu, değerli eşya taşımacılığı, tekstil taşımacılığı ve sigortalı taşımacılık hizmetlerinden yararlanıldığında, yeniden hesaplama yöntemi ile değerlendirilir. Şehirlerarası mesafeler dahil edildiğinde, kat edilen km ve taşıma personellerinin sayısı ile binaların yapısı önem kazanır. Asansörlü sistem veya insan gücü kriterlerine göre en net fiyat, keşif ekibi aracılığıyla tespit edilerek sunulur.

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri