Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Nakliyede Lider Firma ”Nakliye Burada”

 

Batıkent Çakırlar evden eve nakliyat firması olarak, yılların verdiği deneyim ve işiniz uzmanı çalışanlarımızla hizmet veriyoruz. Firmamız Ankara’nın en iyi firması olarak, şehir içi, şehir dışı taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personellerimiz ile aynı gün içerisinde şehir içi nakliye hizmetlerini sunuyoruz. Sigortalı ve garantili nakliye hizmetleri ile değerli eşyalarınız itina ile taşınıyor, araç içi ekipmanlarımız sayesinde zarar görmeyecek şekilde taşınıyor.

 

Şehir İçi Taşımacılık Hizmetleri

Ankara ili tüm bölgelerde faaliyet gösteren Batıkent nakliye firmamız, bulunduğunuz kat, binanızın yapısı, eşyalarınızın hacmi ve dilediğiniz nakliye seçeneğine göre profesyonel hizmet sunuyor. Aynı şekilde Ankara’dan yurdun her bölgesi ve her şehrine gerçekleştirilen taşımacılık işlemlerinizde, güvenilir hizmet sağlıyoruz. Tayin, atama, öğrenci veya yurt dışı taşınma gibi işlemlerinizde, eşya depolama servisimizle hizmet veriyoruz. 7/24 kameralı güvenlik sistemleri ile izlenen depolama alanlarımızda, dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın garantili olarak depo ediyoruz. Batıkent nakliyat ve taşımacılık firması olarak, bölgenin en ekonomik fiyatları ve profesyonel araç donanımları ile şehir içi taşımacılık hizmetlerini sunuyoruz. Özel paketleme sistemimiz ile tüm eşyalarınıza özel kolileme yapıyor, araca taşıma, yerleştirme- nakliye ve yeni mekana yerleştirme prosedürleri ile tamamlıyoruz.

 

Çakırlar Şehirlerarası Taşımacılık Hizmetleri

 

Şehirlerarası taşıma hizmetleri ile Ankara’ya veya Ankara’dan taşınma işlerinizde, deneyimli personelimiz ile hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı kapasitesine göre sağladığımız araç ekipmanları, taşıma personelleri ve ekonomik fiyat avantajlarımızla, sizlerin memnuniyet ve güvenini sağlıyoruz. Sektördeki tecrübemiz ile yurdun her bölgesine profesyonel taşıma hizmetleri dahilinde; ev- ofis- fuar taşımacılığı- banka taşımacılığı- okul ve hastane taşımacılığı- askılı tekstil taşımacılığı faaliyetleri sürdürüyoruz. Fabrika ve büyük kuruluşların taşınma işlemlerinde yine karayolu taşımacılık faaliyetleri ile Ankara eşya taşıma hizmeti fiyatları ile avantaj sağlıyoruz.

 

Batıkent Nakliye Fiyatları

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde; eşyaların miktar ve kapasitesi, kullanılacak aracın büyüklüğü, taşıma personellerinin sayısı, şehir- içi veya şehir- dışı mesafeler, sigortalı taşımacılık hizmeti, paketleme sistemi kullanımı gibi kriterler değerlendirilerek fiyat oluşturulur. Ankara’nın en cazip fiyatları ve profesyonel nakliye hizmetleri ile kalite sunuyoruz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri