Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Ankara Ev Eşyası Depolama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sizde Ankara’da ev eşyası deposu arıyorsanız doğru adrestesiniz Depo Burada kişiye özel depola tesisi olarak hizmet vermektedir. Ankara’da sayılı sayıda kişiye özel hazırlanmış depolama tesisi bulunmatadır internette daha uygun fiyatlara fiyatlarla karşılaşa bilirsiniz ancak eşyalarınızın nereye konulduğunu lütfen takip ediniz. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız. 0850 305 20 20  

Nakliyat kategorisinde, şehir içi ve şehirlerarası çalışan firmamızda, eşya güvenliği için, en iyi paketleme ve taşıma seçenekleri tercih edilmektedir. Depoalam & evden eve nakliyat hizmetlerinde birinci adım, eksper hizmetidir. Bu adımda, eşyanız kontrol edilir. Eşya için gerekli yük aracı, paketler, işçiler ve sigorta işlemleri, eksper hizmeti esnasında çözüme kavuşturulur. Nakliyat hizmetlerinde en önemli konulardan biri, asansörün kurulacağı pencerenin tespitidir. Bu tespit yapılırken, kapalı kasa araç ve asansör için yeterli boşluğun bulunması önemli bir konudur. Ayrıca, telefon telleri ve ağaçlar gibi engel olabilecek unsurlar da incelenir. Gerekirse iş gücü ile taşıma da yapılmaktadır.

 

 Güvenli Kutulama İşlemi

Paketleme işlemlerinde, kırılma özelliklerine sahip eşyalar, özel kutulara yerleştirilmektedir. Balonlu naylonlara sarılan beyaz eşya ve mobilya ürünleri, çizilmeyi önlemektedir. Ankara nakliye hizmetlerinde istediğiniz güvenli taşıma işlemi için, eşyalar en iyi şekilde kutulanmaktadır. Asansör ayakları uygun pencereye uzatılır ve bu raylar üzerinde hareket eden kabin, eşyaları hızlı bir şekilde kapalı kasaya indirilir. Ev Eşyası Depolama hizmetlerinde, eşyaların istiflenmesinde, eşyaları nitelikleri önemlidir. Kırılabilir eşyaların kutuları, her zaman sağlam olan eşyaların üzerine yerleştirilmektedir. Böylece eşya taşıma işlemlerinde her hangi bir zarar meydana gelmemesi için, paketleme ve istifleme konusunda en etkili yöntemleri tercih ediyoruz.

 

Garantili Taşıma

Kapalı kasa araçlarımız, ev taşıma ve diğer taşıma işlemlerinde, garantili yöntemleri tercih etmektedir. Evden eve taşımacılık hizmetlerinde kapalı kasa araçlarla, yeni adrese yükleme işlemleri de profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası taşıma hizmetlerinde de aynı ciddiyeti takip eden firmamız, söz verilen zamanda eşya teslim işlemini gerçekleştirmektedir. Ankara eşya taşıma hizmeti kategorisinde adından sıkça söz ettiren firmamız, müşteri beğeni kategorisinde üst sıralarda yer almaktadır. Bu kategoride tercih edilen elemanlar, bu konuda tecrübeli olan ve işini meslek edinen kişilerden tercih edilmektedir. Nakliyat işlemlerinden anlamayan kişileri tercih etmiyoruz. Araçlarımızı kullanan şoförler işinin uzmanı olan kişilerdir ve en kötü hava koşullarında bile, rahatlıkla araç kullanabilmektedir. Buzlu, sisli ve şiddetli yağmurlu havalarda gerekli tedbirleri alan şoförlerimiz, güvenli taşıma işlemleri için gerekli bütün önlemleri almaktadır.

 

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri