Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

En Son Teknoloji Depolama Ve Nakliyat Çözümleri

Kurumumuz, ev eşyalarını kısa süreli veya uzun vadede depolamak isteyen bireyler için ev eşyası depolama tesisleri sunmaktadır. Uzun vadeli depolama tesislerimiz, ev eşyalarınızın en yüksek seviyede kalmasını sağlamak için sıcaklık kontrollüdür. Tesislerimiz ayrıca kamera gözetimi ile korunan son derece güvenlidir. Kurumumuz’da, güvenliğin önemini anlıyoruz. Müşterilerimiz için en yüksek standartlara ulaşmaya kararlıyız.

Depolama gereksinimleriniz benzersizdir ve bu nedenle Kurumumuz, her bir müşterimizi karşılamak için özelleştirilebilir çözümler sunar. Ayarlanabilir çelik raflara veya ekstra zemin alanına ihtiyacınız varsa, ev eşyalarınızın tam olarak teknik özelliklerde saklandığından emin olmak için yolumuzdan çıkacağız

 

Ankara’da Asansörlü Nakliyat

Şehir ve ülke genelinde hareket edip ederseniz, tehcir korkutucu ve çoğu zaman stresli bir iştir. Taşınan mobilya ve diğer büyük eşyalar söz konusu olduğunda, daha çok zorluklar sunan gerçek hareketin kendisinden söz etmemek için, yeterli kutuların ve ambalaj malzemelerinin yerleştirilmesinden, tüm eşyalarınızı ambalajlamaktan ortalama bir hareket saati hazırlanır. Dahası, kişisel eşyalar hızla kaybolup kırılabilir. Hareket etme süreci basitçe baştan sona kadar yorucu.

Kurumumuzda, hareketinizin tüm yönlerini ele alıyoruz, böylece yeni hayatınıza ve kurumsal ortamınıza yerleşmeye odaklanabilirsiniz. Eşyalarınızı toplayacağız, güvenli bir şekilde ankara asansörlü evden eve nakliyat işini gerçekleştireceğiz ve gerekirse yerel deponuzun zahmetsiz ve yüksek verimli olmasını sağlayacak şekilde depolayacağız. Artık baş ağrısı, güçlük ya da stres yok. Yer değiştirmeyi kolaylaştırıyoruz.

 

 

Ankara Ev Eşyası Depolama

Ev eşyalarınızı doğrudan yeni evinize veya ofisinize taşıyamayacağınız zamanların olduğunu anlıyoruz. Kurumumuz, kısa vadeli veya uzun vadeli seçenekler dahil olmak üzere ihtiyaçlarınızı karşılamak için ankara depolama çözümlerine sahiptir. Ürünlerinizi büyük tesisimizde güvenli bir şekilde saklayın. Düz ekran televizyonlar, çiniler ve resimler gibi ürünler için özel kartonlar kullanıyoruz. Özel olarak tasarlanmış bir kağıt ped ile tüm ahşap mobilyalar, döşemeli parçalar, kilimler ve aletler ile sarılırız. Ürünler güvenli ev eşya depolama için bir depolama kasasına taşınmadan önce evinizde veya ofisinizde ayrı ayrı sarılır ve yastıklıdır. Mallarınız bizimle depolandığında, eşyalarınızın tonozlu depolama depomuzda iyi korunduğunu bildiğinizden emin olabilirsiniz.

 

Kurumumuz, benzersiz depolama gereksinimleriyle hareketleri karşılayabilir. Durumunuzda ağırlık kısıtlamaları, öngörülemeyen hareket masrafları veya hane halkının tümünün aynı anda taşınmasına izin vermeyen diğer faktörler varsa, geçici veya uzun bir süre için, hane eşyalarının ya da bir kısmının depolanmasını sağlayabiliriz. Eşyalarınızın eksiksiz teslimini kabul etmeye hazır olana kadar, ev eşyalarınız güvenli tesislerimizde güvenli bir şekilde saklanacaktır.

 

Depomuz 24/7 izlenir. Tesisimiz, eşyalarınızı korumak için sprinkler ve yangın söndürme sistemleri ile donatılmıştır. Tesis aylık olarak profesyonelce bakımdan geçirilmektedir. Depomuz sıkı hükümet yönetmeliklerine bağlı kalıyor ve hükümet yetkililerinden yılda en az iki kez denetleniyor. Depolama gereksinimlerinizi karşılamak için Kurumumuz’daki hareketli uzmanlara güvenebilirsiniz.

 

Siz de Profestonel bir taşıma istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Size özel teklif için hemen bizi arayabilir veya sitemiz üzerindeki teklif iste sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri