Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
ankara eryaman ve batıkentte eşya depolama & eşya deposu

Ev Eşya Depolama & Evden Eve Taşımacılık Sektöründe Profesyonellik

Taşınmak, hem maddi olarak hem de ruhsal olarak yıpratıcı bir süreçtir. Yorgunluğunuza eklenecek sorunlar o süreçte sizi fazlasıyla üzeceği için en başından bu sorunların oluşmaması adına, taşınmanızda yardımcı olacak firmayla anlaşma yaparken özenli davranmalısınız. Nakliye ve lojistik seçiminde dikkat edilmesi gereken hususları göz ardı ettiğiniz takdirde, şansınız yolunda gitmez ise zor bir dönem sizi bekliyor olacaktır. İşini şansa bırakmayan insanlar için Eryaman eşya depolama yapan profesyonel firmaların özelliklerine bir göz atalım;

Taşınma planınızı yaparken dikkat etmeniz gereken ilk husus, anlaşma yapacağınız firmanın profesyonel bir nakliye firması olduğundan emin olmaktır. Profesyonel firmaların yasal bağlamda bütün yük taşıma belgeleri mevcuttur. Taşınma sürecinde nakliye firmasının eksperleri evinize gelip eşya durumunuza bakmak isteyecektir, hacim olarak uygun aracın tayin edilmesi adına gerekli bir durumdur. Özel eşyalarınızı kendiniz paketlemek isterseniz size gerekli olan malzemeyi temin etmelidir. Firma yetkilileri taşınma sürecinin gidiş hattı hakkında size detaylı bilgi vermelidir. Kaç personel ile çalışacakları, taşınmanın ortalama kaç saat süreceği ve taşınma antlaşmasına montaj ve demontajın dahil olup olmadığı gibi detaylar en başında konuşulmalıdır.

 

Nakliye firmasının sizin bulunduğunuz şehirde olması da seçim yaparken özen gösterilmesi gereken durumlardandır. Örneğin taşınma sırasında eşyalarınızın bir kısmını depolamanız gerekirse Ankara da bulunan birinin Ankara Batıkent depolama tercih etmesi daha akılcıldır. Ayrıca kolay ulaşılabilir bir nakliye firması tercih sebeplerinden biridir. Nakliye firması ile taşınma sözleşmesi yapmayı ihmal etmemelisiniz, sözleşme yapmaktan kaçınan bir firma profesyonellikten bahsetmemelidir. Böyle bir firma ile antlaşma yapmaktan siz de kaçınmalısınız, unutmayın size ait olan her şeyi antlaşma yapacağınız nakliye firmasına emanet edeceksiniz. Ayrıca dikkat etmeniz gereken özelliklerden biri de antlaşma yapacağınız firmanın Eryaman Batıkent eşya depolama ve evden eve nakliyat hizmeti verip vermediğidir. Her durum önceden düşünülmeli, seçeneklerin en uygunu tercih edilmelidir.

Eşyalarınızın sigortalanması durumunu da biraz açmak gerekirse sigortalı taşımacılık, kaza, yangın, sel gibi kontrol edilemez durumlarda eşyaların zarar görmesini kapsar. Taşınma sırasında oluşacak çizikler, kırıklar bu sigortanın kapsamında değillerdir. Taşınma süreci sona ermeden, nakliye firmasının ücret talep etmemesi için antlaşmaya bu maddeyi eklemeyi unutmamalısınız. Taşınma şehirlerarası olacaksa aracın yakıt ücretini en baştan ödemek durumunda kalabilirsiniz hazırlıklı olmalısınız.

İşini profesyonelce yapan firmalar sayesinde taşınma telaşı içinde marangoz, tesisatçı ve elektrikçi aramak zorunda kalmazsınız. Eşyalarınızı özenle pratik bir şekilde paketledikleri için fiziksel yıpranma en alt düzeyde olur, sizin için sizin eşyalarınızı koruyan, taşıyan ve yerleştiren personeline güvenebileceğiniz firmalar ile taşınma sürecinizi en konforlu biçimde geçirebilirsiniz.

Taşınma süreci evden eve nakliye firmaları ile eşya sahipleri arasında yapılacak olan antlaşmaya tarafların uyum sağlaması ile stresten uzak geçirilebilir. O yüzden doğru firmayı seçmeye özen göstermeli, firma yetkililerine doğru ve net bilgiler vermelisiniz. Bu kadar çok evden eve nakliyat firması ve eşya depolama hizmeti veren firma mevcutken, doğru firmayı bula bilmenize yardımcı olduysak ne mutlu.

Ankara’nın heryerine Elvankent, Şaşmaz, Ergazi, Ostim, İvedik, Gimat, İlk Yerleşim, Çakırlar, Erciyes İşyerleri, Gazi Mahallesi, Söğütözü, Şentepe, Macunköy, Konutkent, Susuz, Kazan, Göksu, 2. Etap, 3.Etap evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri için bizi arayınız.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri