Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Ev eşyası depolama ve nakliyat hakkında tüm sorunularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TEL: 0 (850) 305 20 20
TEL: 0 (312) 911 95 45
TEL: 0 (850) 302 66 45

Herhangi bir sebepten dolayı şehir içi ya da şehir dışı evinizi taşımanız gerekiyorsa bu noktada bir nakliye firmasına ihtiyacınız olacaktır. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimli personellerimiz ile Ankara nakliyat ve ev eşyası deposu olarak sizlere güvenli ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Birikimleriniz sonucu aldığınız eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız siz de bizleri tercih edebilirsiniz.

Eşya nakliyat işlemlerini uzman personellerimiz ile titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Belirlenen gün ve saatte evinize gelecek olan personellerimiz eşyalarınızı özel malzemeler ile paketleyecek ve istediğiniz adrese taşıyarak kurulumlarını gerçekleştireceklerdir. Siz ise nakil işlemlerinden sonra anahtarınızı alarak evinizde oturmaya başlayabileceksiniz.

Taşımacılık İşlemleri Nasıl Yapılır?

Taşımacılık ciddiye alınması gereken bir iştir. Kullanılan kötü malzemeler ya da uzman olmayan personeller istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Özellikle eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme işlemlerinin en iyi malzemeler ile yapılması gerekiyor. Paketlemede görevli olan personellerimiz firmamız bünyesinde bulunan özel malzemeler ile paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Eşyalarınızın evinizden indirilmesi ve çıkarılması sırasında özel asansörler kullanılır. Bu asansörler sayesinde eşyalarınız zarar görmez. Ayrıca taşıma sürecinde apartmanda yer alan diğer bina sakinlerine de rahatsızlık verilmez. Evden eve nakliyat süreci tamamlandıktan sonra personellerimiz evinizin anahtarını sizlere teslim etmektedir.

Polis ve Asker Eşya Depolama Hizmeti

Firma olarak siz değerli müşterilerimize sadece nakliye hizmeti değil aynı zamanda eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Eşyalarınızın depolanması gerekiyorsa ve uygun depo arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan onlarca farklı depodan size uygun olanını seçebilir ve eşyalarınızı depoya yerleştirebilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinden istediğiniz süreyle yaralanmanız mümkün. Ayrıca her tür eşya için depolama hizmeti sunmaktayız. Depolama işlemleri sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için depoda eşyalarınız için özel bölümler oluşturulmakta ve dikkatli bir şekilde eşyalarınız yerleştirilmektedir. Eşyalarınızı geri almak istediğinizde personellerimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz zaman depodaki eşyalarınızı alabilirsiniz.

Siz de evden eve nakliye hizmetleri alırken en iyi firmalardan yardım almak istiyorsanız kararınızı vermeden önce bizi arayabilirsiniz. Uzman ve deneyimli personellerimiz ihtiyaçlarınızı belirleyecek v bu ihtiyaçlar için en uygun maliyetli ve en etkili çözümleri sizler için üreteceklerdir. Aldığınız hizmetler için ödemelerinizi dilerseniz kredi kartıyla taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri