Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Ankara’da Evden Eve Nakliyat Fiyatları & Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak Ankara içi nakliye baz alınarak hesaplanmıştır. ( 2022 güncel eşya taşıma fiyatları)

 4+1 ev 3750 TL – 7000 TL arası

 3+1 ev 2750 TL – 5000 TL arası

 2+1 ev 2250 TL – 4750 TL arası

 1+1 ev 2000 TL – 3500 TL arası

Fiyatların bu kadar değişken olmasının ana sebeplerinden biri her önüne gelenin belgesiz, vergisiz, usulsüz, ve art niyetli bir şekilde kırıp dökerek günü kurtarmak için nakliye işi yapmasıdır. Evden eve nakliyat işi basit gibi görünsede çok meşakatli ve emek isteyen alın teri isteyen bir iştir ilk defa taşınacak olan kişilerin bu işin ciddiyetinin pek farkında olmayabilirler ama ikinci defa taşındıklarında tamamen ikna olacağı ve güveneceği bir firma bulmak için büyük bir arayış içine girmektedirler.

Şimdi size bir müşteriminizin bize atmış olduğu maili paylaşacağım lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz!

İyi günler. Ankara’dan Bodrum’a 3+1 Ev eşyası taşınması için fiyat rica ediyorum.
Eşyaların tam listesi şöyle:
Gardrop tipi Buzdolabı
260 LT Sandık tipi derin dondurucu
Bulaşık ve Çamaşır Makinası
Ebeveyn yatak odası takımı
1 Adet Bazalı tek kişilik yatak.
2 Adet bazasız tek kişilik yatak.
3 Adet Kütüphane dolabı.
2 Adet çocuklara ait elbise dolabı.
Çocuk odasına ait çekmeceli şifonyer.
5 Parçalı Yemek odası takımı (Büfe,gümüşlük,dolap,Tv büfesi,Masa ve sehpa)
1 Adet 3 lü 1 adet 2 li 1 adet tekli koltuk, 1 adet puftan oluşan oturma grubu.
2 Adet ufak mutfak dolabı
Mini fırın ve mikrodalga fırın (Normal fırın yok)
Elbise ve yorganların bulunacağı kutu ve Hurçlar
Mutfak eşyaları
Mutfak köşe takımı
Balkonda kullanılan plastik masa ve sandalye
Ayakabı dolabı (1mt x 1mt)
Halılar

Eşyalar Batıkentte müstakil dubleksten alınıp (Yola 2. ev olup 10 mt yürüme mesafesi yoktur) Bodrumda müstakil dublekse taşınacaktır.(Bodrumda ev girişleri dar olup biraz yürüme mesafesi vardır.)
Mantıklı fiyat teklifleri değerlendirilecek olup taşınma işi şubat ayı içinde gerçekleşecektir.
Nakliye fiyatı: Eşyaların gerekli ambalaj ürünleriyle sarılması, yükleme ve boşaltmada yeterli taşıma personeli, ahşap ürün ve mobilyanın kurulumu, eşyaların gösterilen oda ve bölümlere taşınması, Ankaradaki yoldaki ve Bodrumdaki yemek yolculuk ve konaklama hatta su masraflarının tamamı fiyatın içinde olacak olup fiyat sözleşmesi istenecektir. İlave hiçbir bedel kabul edilmeyecek ve ilavenin kabul edilmediği durumda iş bırakma her hangi bir tartışmaya mahal bırakılmayacak, personelin tüm çalışma sorumluluğu şirket sahibine ait olacaktır.

(Ankara içinde 9 yılda 4 kez ev değiştirdim ve nakliyecilerin çalışanlarıyla uğraşmaktan bıktım)

Görüldüğü üzere müşterimizin bir çok nakliyeciden canı yanmış ve bir çok tecrübe edinmiş bu yüzden seçmiş olduğunuz nakliyat firmasını dikkatli seçmelisiniz. Çünkü nakliye süreci başladıktan sonra geriye dönüş olmuyor çektiğiniz stres ve zarar yanınıza kâr kalıyor.

Peki Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İnternette derin bir araştırma yapın ve en az 5 nakliyat firması belirleyiniz.

Belirdeğiniz firmaların internet sitesinde sabit numarası, ofis adresi varmı ve kullanmış olduğu fotoğraflar firmayamı ait dikkatlice bakınınız. 

Belirdeğiniz firmaları Şikayetvar gibi şikayet siteletinde aratıp inceleyiniz, Google Haritalar üzerinden yorumlara ve firmanın facebook instagram gibi hesaplarına bakıp yorumları inceleyiniz.

Belirdeğiniz firmaların isimleri Google’da aratıp alt sayfalara bakınız firma hakkında herhangi bir olumsuz paylaşım yapılmış mı dikkatlice gözlemleyiniz.

Seçmiş olduğunuz taşıma firmalarını sabit telefonundan arayınız telefondaki kişinin konuya hakim olup olmadığına ve konuşma diksiyonuna dikkat ediniz. 

Telefon üzerinden kesinlikle anlaşma yapmayınız! Evinize & işyerinize expetiz isteyiniz, hiçbir kurumsal nakliye firması telefon üzerinden net bir fiyat ve randevu vermez.

Evize gelen expertiz size fiyat verirken evinizin konumuna, eşya yoğunluğuna, kat sayısı, bina giriş mesafesi, bina yük asansörü, ambalaj malzemesi, nakliye sigortası, eleman sayısı gibi bir çok neden üzerinden fiyat verecektir, eğer expertiz size bunlardan hiç bahsetmiyor ve sizden kapora almaya çalışıyorsa kesinlikle dikkatli olun! İnternette kurumsal görünüp ama hiç bir aracı, elamanı, belgesi olmadan işi alıp başkasına komisyonla satan onlarca kişi vardır.

Expertiz için gelen kişinin vermiş olduğu taahhütleri gerekirse not alın ve bu taahhütlerin sözleşmede geçip geçmediğine emin olun karar verdiğiniz firmayla kesinlikle sözleşme yapınız.

Biz Depo Nakliye & Burada olarak eşyalarınızın taşınması sırasında nakliye sigortası yaptırmanızı özeririz nakliye sigortası fiyatları ve detayları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Eşyalarınız taşınırken zarar görmemesi için ambalaj çok önemlidir. Özellikle mutfak ve beyaz eşyalarınızın çok iyi paketlenmesi gerekmektedir. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın köşeleri karton köşeliklerle sarılmalıdır. Klasik ince patpat naylon yerine yeni nesil kalın kağıt + naylon patpat naylonla sarılmalıdır. Firmanın elinde bulunan battaniyelere çok güvenmeyiniz zira kaba eşyalarda tek başına battaniyenin pek faydası yoktur. (ülkemizde ambalaj ücretleri oldukça fazla olup nakliye firması ile anlaşırken ambalaj detaylarına dikkat ediniz hiç ambalaj ücreti ödemeyip sonrasında da kaliteli hizmet beklemeyiniz)

NEDEN NAKLİYE BURADA’YI SEÇMELİSİNİZ?

Ankara Taşıma Fiyatları

Firmamız ”Kurumsallıktan” ziyade vicdan rahatlığı, kul hakkı, insana saygı esasları üzerine kurulmuştur. Kurumsallık firma içinde yapılmalıdır müşteriye yapılmamalıdır. Güleryüz, halden anlamak, işi kolaylaştırmak bize göre kurumsallıktan önce gelir. Siz en değerli mülkünüz evinizi bize açmışsanız bizde misafir olmasını bilmemiz gerekir. Nakliye sürecinde ekibimiz özenle minimum hasarla sessiz sakin bir şekilde eşyalarınızı taşımaktadır.

Bu sayfada sizlere yardımcı olmaya çalıştık umarızki faydalı olmuşuzdur. Merak ettiğiniz veya aklınıza takılanlar için bizi arayabilir. Nakliyat ve Depolama hakında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Expertiz ve Fiyat Teklifi için;

TEL: 0 (850) 305 20 20
 TEL: 0 (312) 911 95 45
 TEL: 0 (850) 302 66 45

Çoğu zaman oturulan kira evlerden yeni bir eve çıkarken, kimi zamanda yeni bir ev satın alındığında yardıma koşan  uygulama evden eve nakliyat olmaktadır. Bu uygulamalar ile daha kolay bir taşınma sağlanmaktadır. Taşınacak eşyaların daha güvenli daha hızlı ve daha sağlam şekilde taşınması evden eve nakliyat şirketleri ile sağlanmaktadır. Taşınma işlemleri gerçekleşmeden önce bulunan çevrelerden nakliye firmalarına bakılmalı yada internet üzerinden araştırmalar yapılarak bu firmalar bulunmalıdır. Bu taşınma yalnızca şehir içi değil çoğu memurlar için bazen şehirler arası taşıma da sağlanmaktadır.

Şehirlerarası Eşya Taşıma Fiyatları

Bir memur şehri olan Ankara nakliyat konusunda firma araştırması yapan şehirler arasında gelmektedir. Gerek memurların fazla sayıda olması gerek şehrin kasvetli havasından kaçmak isteyenler için taşınma nedeni olunduğunda bu taşımacılık firmalarına başvuru yapılmaktadır.

Sadece memurlar için ev taşıması değil, ofis taşımaları veya eşya depolama işlemleri yapanların depolarının taşınmasında da bu evden eve nakliyeciler yardıma koşar.

Evden Eve Nakliye Fiyatları Nedir?

Evden eve yapılacak nakliyat işlemleri çoğu zaman farklı fiyat seçeneklerine tabi olmaktadır. Fiyatları değiştiren bazı parametreler bulunmaktadır. Fiyatların belirleneceği bu parametreler şu şekildedir:

– Anlaşılacak evden eve nakliyat firmasının tanınmışlık durumuna
– Firmanın verdiği güvenlik ve sağlamlık teminatına
– Kullanılacak eşyaların parça boyutlarına
– Kullanılacak eşyaların parça sayılarına
– Taşıma yapılacak yerin mesafe aralığında ki uzaklığı
– Şehirler arası ve Şehir içi taşımacılık

bunlar gibi birçok parametre evden eve nakliye yapan şirketlerin size sunacağı fiyatları etkilemektedir. Yapılacak araştırmalar ve alınacak teklifler ile daha güvenli sağlam taşımacılık yapan uygun firmalar bulunabilmektedir.

Etiket & Diğer Başlıklar

Nakliyat Fiyatları Evden Eve
Nakliye Fiyat Al
Nakliyat Fiyatları Ne Kadar
Asansörlü Nakliyat Fiyatları
Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları
Şehirlerarası Eşya Taşıma Fiyatları
Parça Eşya Taşıma Fiyatları
Asansörlü Eşya Taşıma Fiyatları
Uluslararasi Eşya Taşıma Fiyatları
Nakliyat Fiyatları Nedir
Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir
Nakliyat Sigortası Fiyatları
Çankaya Nakliyat Fiyatları
Nakliyat Fiyat Teklifi Al
nakliyat fiyatları yük
nakliyat fiyatları nasıl belirlenir
Batıkent nakliyat sigortası fiyatları
Eryaman nakliyat fiyat al
nakliye fiyatları ankara
eşya nakliyat fiyatları
etimesgut nakliyat fiyatları
nakliye fiyatları hesaplama
evden eve nakliyat fiyatları
Çayyolu nakliyat fiyat listesi
Ümitköy evden eve nakliyat ortalama fiyatları
pursaklar nakliyat fiyatları
nakliyat fiyat teklifi
nakliyat fiyat teklifi al
taşımacılık nakliyat fiyatları
evden eve nakliyat uygun fiyatları
evden eve nakliyat fiyatları yorumları
parça eşya taşımacılık fiyatları

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri