Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Öveçler Evden Eve Nakliyat Ve Eşya Depolama

İş değişikliği, tayin, evlilik ya da şehir değişikliği sebeplerden dolayı yaşadığımız evlerden bazen de şehirlerden ayrılmak durumunda kalabiliriz. Bu değişikliklerin en zor ve yorucu kısmı ise eşyaların taşınması aşamasıdır. Ev aramak, ev temizlemek ve eşya toplamak gibi bir dizi yorucu iş üzerine bir de bu eşyaların paketlenerek taşınması ve yeni eve yerleştirilmesi tahmin edildiğinden çok daha zor olur. Eşya taşırken bu eşyaların fiziksel olarak zarar görmesi, kaybolması ya da unutulması gibi durumlar da cabasıdır. Büyük şehirlerde kullanılmaya başlanan ve yavaş yavaş tüm ülkeye yayılan evden eve taşıma sistemi Ankara’da da kullanılmaktadır. Ankara evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar evinize gelip asansörlü sistemler ile direkt eşyaları taşıma araçlarına koymakta ve yeni evinizde de asansörlü sistem ile hızlı bir şekilde çıkarmaktadır.

Aşağıöveçler Evden Eve Taşıma Sistemleri

Evden eve taşıma yaparken zaman ve güç kazancı sağlayan bu sistemler Ankara’da şehir içi bir evden bir eve ya da şehir dışına yapılabilir. Gidilen mesafeye ve taşınacak evin bulunduğu kata göre değerlendirme yapılarak hizmet satın alınır. Evden eve taşımada uzman personeller hızlı bir şekilde eşyaları taşırlar ve sizin için zaman tasarrufu sağlanmış olur. Aynı zamanda eşyaların zarar görmeden taşınmasını ve alındıkları yere geri yerleştirilmesini sağlamış olursunuz.  Özellikle ağır ev eşyaları ve beyaz eşyaların güç gerektirmeden asansör ile indirilmesi çok büyük avantaj olmaktadır. Evden eve taşımacılık hizmetleri için evi taşımadan önce firmanın gelip keşif yapması yeterlidir.

Ankara Dikmen ve bölhesinde Eşya Depolama ve Nakliye Hizmetleri

Bulunduğunuz şehirden belirli ya da belirsiz bir süre için ayrılıyor ve evinizi veya işyerinizi boşaltıyorsanız bu eşyaların güvenilir şekilde saklanması ihtiyacı oluşur. Ankara eşya deposu hizmeti ile eşyalarınızı istediğiniz süre temiz bir depoya bırakabilirsiniz. Eşya miktarına göre ayrılan büyük ya da küçük depolar ihtiyacınızı karşılamakta ve eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktadır. Ankara depolama hizmeti süresine göre ve kullanılan depo büyüklüğüne göre ücretlendirilmekte olup bu konu ile ilgili detaylı bilgiler firma tarafından sizlere verilmektedir. Eşya depolama hizmeti alırken dilerseniz eşyalar evinizden ya da işyerinizden firma araçlarına taşıyıcılar tarafından alınmakta ve depolara yerleştirilmektedir.

Cumhurbaşkanlığı Köşkü

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri