Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Profesyonel Depolama Ve Taşıma Hizmeti

Her hangi bir rutubet almayan ve sürekli olarak hijyenik tutulan alanlarımız ile Kayseri eşya depolama hizmetini profesyonel anlayış içerisinde sunmaktayız. Eşyalarınızın depolandırılması için en uygun fiyatlar ile sizleri üzmüyor ve üstelik sağladığımız sigorta kapsamında da eşyalarınız güvene alıyoruz.

Eşyalarınız çok fazla ya da az olması hiç önemli değil. Farklı boyutlardaki depolama alanlarımız ve temiz bir ortam ile siz eşyalarınızı alana kadar kendi eşyalarımız gibi titiz bir şekilde bakıyoruz. Kişiye özel konteynerler içerisinde eşyalarınıza iyi bakılırken gözünüz hiç arkada kalmasın. Özel bir listeleme ile yapılan eşyalarınız içerisinden istediğiniz bir eşyanızı almak istediğinizde size hızla ulaştırıyoruz. Hiçbir karışıklık olmadan tüm eşyalarını konteynerler aracılığı ile özel depolama alanlarına adreslerinizden alınarak getirilir ve bu alanda kadromuz bünyesinde kusursuz bir depo düzenlemesi yapılır.

Evrak depolama hizmeti

ankara eşya depolama

Profesyonel bir hizmet ışığı altında tüm dosya ya da evraklarınız için en iyi depolama hizmetini sunuyoruz. Özel olarak düzenlenmiş alanlarımız ile evrak depolama hizmetini alanında büyük bir tecrübe kazanmış çalışanlarımız ile yaparak tüm karışıklıklara karşı garanti sunuyoruz. Geniş bir arşiv ile güçlü referanslara sahip firmamız bünyesinde, son teknoloji kullanılarak evrak depolama hizmeti verilmektedir.

 

Tüm kayıtlar bilgisayar ortamında profesyonel olarak arşive alınmakta ve istediğiniz zaman dosyalarınıza anında ulaşma imkânı sağlanmaktadır. Ayrıca fiziksel olarak dosyalarınız ise steril edilmiş odalarda ve özel kasalarda saklanır ve il alındığı gibi dilediğiniz zaman teslim edilir. En uygun fiyatlar sizlere sunularak bu konuda maliyetleri düşürmenize olanak tanınır. Ayrıca tüm iç ya da dış tehlikeler karşı kusursuz bir güvenlik sunulmaktadır. Sizlere en kaliteli ve uygun maliyetli hizmeti vererek aynı zamanda kayıplara karşı da garanti vermekteyiz.

Evden nakliyat hizmeti

Nakliyat hizmeti için en önemli hizmetlerden biri hiç şüphesiz Konya ev eşya deposu evden eve nakliyat hizmetidir. Birçok farklı kriter işin içine girer ve firmamız bünyesinde sizler için şehir içi ya da şehirlerarası profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde dilediğiniz adresten eşyalarınız alıyor ve söz verdiğimiz zaman içerisinde kusursuz bir şekilde yeni adresinize teslim ediyoruz. Bu alanda uzman bir kadro ve son teknoloji asansör sistemleri ile eşyalarınıza en ufak bir sorun gelmeden bünyemizdeki kaliteli ve bakımları yapılmış araçlara taşıyoruz. Araç içi tüm düzenlemeleri ise profesyonel bir anlayış ile tamamlıyor ve yola öyle çıkıyoruz. Tüm eşyalarınız adına yaptığınız sigorta kapsamında sizin tek yapmanız gereken eşyalarınızı yeni adresinizde beklemek olacaktır.

  1. Ağustos 15, 2017

    Selamin aleyküm az eşyalar depo koyacak istiyorum

    • Ağustos 24, 2017

      Merhaba İsmail bey eşya depolama hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri