Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
ilden ile nakliyat hizmeti

Uygun Maliyetlerle Ankara’dan İlden ile Eşya Taşıma

Yeterli alanınız olmadığı için barındırmaya yer bulamadığınız eşyalarınızı artık seçkin bir depolama merkezi ile muhafaza etmek ister misiniz? Bunun için kapalı ve gerekli tüm niteliklere sahip tesisleri ile adından söz ettiren firmamızı seçerek amacınıza problem yaşamadan ulaşabilirsiniz.

Evinizde, ofisiniz de ya da kurumunuz da bulunan ve yeterli güvenilir şartlar altında korumanız gereken eşyalarınız için her konuda başarılı neticelere ulaştıran merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Biz, bu zamana kadar sahip olduğumuz referanslarımız ve her geçen gün büyüyen müşteri kitlemiz ile
şehirlerarası evden eve taşımacılık  kategorisinde zirvede yer almaya devam etmekteyiz. Depolama alanlarımızın ihtiyacınıza göre farklı metrekarelere sahip olduğundan söz edebiliriz. Ayrıca telefonunuza indireceğiniz uygulama ile sadece sizde olan anahtarlı alanınızı seyredebilir ve güvenli bir muhafaza işleminin yapıldığını anlayabilirsiniz. Kısa ve uzun vadeli şehirlerarası taşımacılık talepleriniz için size özel fiyatlarımızı öğrenmek adına sitemizde bulunan iletişim opsiyonları ile irtibata geçebileceğinizi de söylemek isteriz.

 

Fiziksel ve Dijital Evrak Depolama Alanlarımız

Firma ve kurumların arşivi niteliğinde olan ve yasal süreler içerisinde saklanması gereken hayati belgelerinizi de artık nerede depolamanız gerektiğini dert etmeyin. Sektörünün yıllardır öncüsü olan şirketimiz sadece fiziksel açıdan değil, ilgili belgelerinizi bilgisayar ortamına da alarak saklamayı başarmaktadır. Bu sebeple çokça tercih edilen ve şehrin her yerinden talep gören durak olmaktadır. Eğer bir şirketin hafızası niteliğinde olan böylesine önemli dokümanları artık kuşku duymadan muhafaza edebilmek istiyorsanız sizin için ideal alanı tespit etmek üzere sitemiz de araştırma yapabilirsiniz. Niçin bizi tercih etmeniz ve kiralama talebinizde bulunmanız gerektiğine dair merak ettiğiniz soruların detaylı cevaplarına da böylece ulaşacaksınız. iller arası nakliyat denilince sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin de rakipsiz opsiyonu olan markamız, artık benzersiz koruma niteliği ile sizleri ihya edecektir.

 

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Ücretleri / Fiyatları

Fiyatlar bölgesel olarak değişmekte olduğu için lütfen bizden fiyat alınız…

Mobil: +90 (507) 555 64 24
Tel: +90 (850) 302 66 45

Bünyemizde hizmet ağımızda yer alan ev taşımacılığı içinde en elit ilkeler ile çözümler getirdiğimizi söylemeliyiz. Taşınacak tüm parçalarınızı kendi ürünü gibi gören ve üst düzey bir paketleme ile yeni nesil araçlarınıza nakleden personelimiz, tam zamanında taşınacak olmanızın da güvencesini vermektedir. Üstelik eşyalarınızı olası tüm negatif durumlara karşı sigorta yaptığımızı ve bunun yararınıza olacağını da söylemeden geçmeyelim. Artık sizlerde hiç bir endişe duymadan hem eşya ve evrak depolama faaliyetlerimiz haricinde taşınacak evden eve nakliyat ile ilgili de seçiminizi bizden yana yapmalısınız. Yıl boyu maliyetli düşük bütçeler ve kesenizi rahatlatan tarifeler ile bunun zor olmayacağını da göreceksiniz.

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri