Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

 

Fazla Eşyalarınızı Muhafaza Etmenin En Güvenilir Yolu

Evlerde bulunan fazla ya da değerli olan eşyaların muhafaza edilmesi için Ankara eşya depolama hizmetleri en etkili çözümü sunmaktadır. Her ihtiyaca yönelik olarak sunulan eşya depolama hizmetlerinde eşyaların zarar görmemesi adına gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Depolama öncesinde eşyalarınız özenle paketlenmekte ve sonrasında depolama alanına yerleştirilmektedir. İhtiyaca göre eşyaların farklı bir şehirden alınarak Ankara’daki depoya taşınması da mümkündür. Depolanması gereken fazla eşyalarınız adresinizden teslim alınarak depoya sorunsuz olarak ulaştırılmaktadır.

Ankara depolama hizmetlerinden evraklarınız için de yararlanma olanağına sahipsiniz. Sizlerden alınan evraklar uzun süre boyunca özel raflarda muhafaza edilmekte ve ihtiyaç duyduğunuz takdirde eksiksiz olarak teslim edilmektedir.

Profesyonel anlamda gerçekleştirilen Ankara eşya depolama hizmetlerinden dilediğiniz sürede faydalanabilme şansına sahipsiniz

Biz Taşıyalım Siz Keyfine Bakın

Eşyaların taşınması sırasında zarar görmemeleri ve taşınma işlemlerinin hızlı olması herkesin aradığı temel özelliktir.

Evden eve nakliyat işlemlerinin daha profesyonel yapılması ve eşyaların zarar görmemesi için hizmet veren firmamız, profesyonel kadrosu ile fark yaratmaktadır. Eşyaların evinizden alınıp diğer eve taşınıp yerleştirilmesine kadar geçen süre hiç kolay değildir. Bu nedenle evden eve nakliyat işlemleri profesyonel destek alınarak daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Eşyaların özellikle yüksek katlı apartmanlardan alınması ve tekrar başka bir eve taşınması çok zordur. Asansörlü taşımacılık sistemi bu nedenle gelişmiştir ve ne eşyalara ne evlere ne de apartman boşluklarındaki duvarlara hiçbir zarar verilmeden taşınma işleminin gerçekleşmesi sağlanabilmektedir.

En iyi Batıkent evden eve nakliyat işlemi için hizmet veren firmamız asansörlü araçlar ile güvenle eşya taşınma işleminin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Asansörlü taşımacılık her yerde olduğu gibi çakırlar nakliye olarak da en çok tercih edilen taşınma şeklidir. Çünkü hem zamandan tasarruf sağlar hem de hiçbir eşyanın zarar görmemesi için en ideal taşıma işlemidir diyebiliriz.

Güvenli Depolama & Nakliye Hizmeti 

Taşınma sırasında en çok dikkat edilen başka bir detay ise eşyaların kaybolmaması ya da zarar görmemesidir. Bu nedenle ekibin de eşya taşıma konusunda çok titiz davranması gerekmektedir. Firmamız bu anlamda alanında uzman ve son derece dikkatli ekibi ile hizmet vermektedir.

Taşınma öncesi paketleme de titiz yapılmalıdır ki taşınma sırasında en ufak bir darbede eşyanız zarar görmesin. Firmamız Çankaya nakliyat olarak eşya sahiplerinin düşündüğü her şeyi düşünerek hareket etmekte ve müşteri memnuniyeti için tüm tedbirleri almış bulunmaktadır. Güvenli hizmet için alanında eğitim alan personelimiz taşımacılıkla ilgili her konuda bilgi sahibi ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Bütçenize Uygun Taşımacılık

Herkes evini profesyonel ekiplerce taşıtmak ister ancak bu işin maliyeti konusunda da karar veremeyenler olabilmektedir. Evden eve taşımacılık işlemleri eşyaya göre gidilecek yere göre değişmektedir. Yani herkes eşyasını aynı ücrete taşıtmaz. Bunun için detaylı bilgi alabilir ve firmamız ile iletişime geçerek kararınızı verebilirsiniz. Hem yorulmadan hem eşyalarınızla ilgili endişe duymadan taşınma işleminin adresi olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmektedir ve müşterilerine kötü tecrübeler yaşatmamaktadır.

Taşınmak zor bir işlemdir ancak bunu firmamız aracılığıyla çok kolay bir hale getirebilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli personelimiz size istediğiniz tarih ve saatte hazır bulunmaktadır. Taşınma işlemi tamamen bitip son kontroller yapıldıktan sonra firma çalışanlarımız ile vedalaşabilirsiniz.

  • (Google Maps) Depomuza gelip ziyaret etmek için harita üzerinden bize ulaşabilir randevu alabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri