Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Ev ve ofislerinizi taşıma kararı alındığında ilk akla gelen eşyaların güvenli taşınması olur. Eşyalarınız sizin için önemli ve güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Şehir içi ve şehirlerarası hizmet veren firmamızın size sunduğu hizmetler şu şekildedir.

Eşya Paketleme

Taşıma yapılmadan önce eşya paketlenirken özenle davranılır. Eşya paketleme taşımanın en önemli aşamasıdır.  Batıkent evden eve nakliyat eşyaların tipine, malına göre paketleme yapar. Bozulacak ve ya kırılacak eşyaların paketlenmesi daha kapsamlıdır. Kırılacak eşyaların zarar görmemesi için taşıma işlemi dikkatli olsa da paketleme kavramı önemlidir. Firmamız her eşyayı belli bir şekilde paketler ve eşyaların zarar görmesini engeller.

Asansörlü Taşıma & Eşya Depolama

Taşıma işlemi eşyalara zarar vermeden gerçekleşir. İş yeriniz ve ya eviniz nerde olursa olsun nakliyat hizmeti verilir. Genellikle yüksek apartmanlarda eşyaların daha güvenilir taşınması için asansörlü taşıma yapılır. Asansörler profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılır. Kullanılan mobil asansörler, son teknolojiye sahiplerdir. Böylelikle eşyalarınız güvence altındadır.

Şehirlerarası Nakliyat

Batıkent nakliyat
şehir içi taşımalarımızın yanı sıra şehirlerarası da taşıma hizmeti de vermektedir. Hangi ilde veya ilçede olursanız olun Türkiye’ nin her tarafına nakliyat yapılır. Planlarınızın aksatılmaması da bizim için önemlidir. Firmamız tarafından belirtilen zamanda belirtilen yere eşyalarınız ulaştırılmaktadır. Hızlı hizmet ve sorunsuz nakliyat yapılır.

Sigortalı Nakliyat

Sigorta şirketleri günden güne büyümektedir. Bu hareketlenen sektör sebebiyle eşyaların güvenliği daha önemli hale gelmiştir. Genellikle de şehirlerarası taşıma esnasında oluşabilecek trafik kazaları ve ya herhangi bir doğal afet meydana gelebilir. Bunun gibi istenmeyen durumlarla karşılaşacak ihtimali ile şirketimiz eşyalarınızın güvenliğini düşünerek sigorta işlemi yaptırır. Eşyalarınızı sigortalatır ve zarar görüldüğünde mağdur olmazsınız.

Bazı eşyalarınız kırılacak eşya olmasa da manevi ve ya maddi değeri yüksek eşyalarınızın nasıl taşınacağını düşünebilirsiniz. Değerli eşyalarınız kasa yöntemi ile işini bilen personellerimiz tarafından taşınır.

Kurumsal Nakliyat

İşyeri taşımacılığı evden eve nakliyat işlemine göre daha farklıdır. Büro taşımacılığında çalışma yeri olduğundan zaman çok önemlidir. Aksaklık olmaması için önceden keşif ve planlama yapılarak zamanında taşıma işlemini gerçekleştirir.

İşyerinin büyük olması halinde fabrika gibi işyerinin taşınmasında şirketimizin özenle seçtiği uzman personellerimiz yer alır.

Çakırlar nakliye, taşıdığı her eşyanın güvencesini vermektedir. Firmamız nakliyat işini ustalıkla yaparak planlarınızın yarım kalması olasılığını engeller. Her personelin uzman ve kullanılan malzemelerin kaliteli olması nedeni ile güvenilir taşımacılık sağlamaktadır. Biriktirdiğimiz tecrübe ve personellerimizin titiz çalışmasından dolayı sizlere her türlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri