Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
ankara çankaya eşya depolama ev eşya deposu

Nakliyatta Güncel Hizmet

Nakliyat hizmetinde güncel olmak çok önemlidir. Nakliyat hizmetinin başarılı olması için, en iyi araç ve en iyi personel tercih edilmelidir. Bütün bu olanaklara sahip olan firmamız, şehir içi, şehirlerarası, kargo, ambar, parsiyel ve parça taşıma konularında, oldukça başarılıdır.

ÇANKAYA EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

Depolama hizmeti, ücretsiz servis ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Eşyanızın özelliğine göre özel paketleme ve özel ahşap sandıklarda kutulama hizmetiyle, Ankara depolama, fazla eşyanız için dükkân kiralamanızı önlemekteyiz. Üstelik çok hesaplı olan depolama hizmetiyle, güvenlik sorununuz ortadan kalkmaktadır. Depolarımız özel güvenlik sistemlidir. Özel güvenlik sistemiyle, gözünüz arkada kalmasın. Depolama hizmetiyle, bir odanızı eşyalar için ayırmak zorunda kalmazsınız. Dükkân kiralama gibi bir sorunla da karşılaşmazsınız. Sizi depolama sorununda kurtaracak en iyi eşya depolama hizmeti sunan firmamız, konusunda hızlı ve etkili çözüm yöntemlerini sunmaktadır.

EV TAŞIMAK ARTIK SORUN DEĞİL

Ev taşımak, özellikle asansörlü hizmetiyle, firmamızın etkili çalışma kategorisine girmektedir. Profesyonel elemanlar ve son model araçlar, Çankaya evden eve nakliyat hizmetinde başarılı olmamızın sırrıdır. Eksper hizmetiyle eşyanızın kapasitesi ve gerekli kapalı kasa araç, sigortalama, paketleme, asansör yer belirleme ve çıkabilecek sorunların tespiti gibi konular, önceden tespit edilmektedir. Paketleme hizmetinde, en iyi kutular ve işin uzmanı olan elemanlar tercih edilmektedir. Özel eşyalarınız için özel köpüklü kutular temin edilmektedir. Asansörden öncelikle dayanıklı mobilyalar indirilmektedir.

Buzdolabı ve diğer dayanıklı eşyalar, öncelikle indirilmektedir. Üst kısma ise kırılabilecek eşyaların kolileri indirilmektedir. Kapalı kasa araçlara özenle yerleştirilen kutular, daha sonra, yine özenle, yeni adresinize indirilmektedir. Bu indirme hizmetinde de, yine yeni usuller ve etkili yöntemleri tercih ediyoruz. Ev içerisinde eşyaların yerleştirilmesi için, özel bayan eleman tedarik edilmektedir. Bu elemanla, taşınma sonrasında, evi düzeltme sorununu da ortadan kaldırmış oluyorsunuz.
Ankara’nın her yerine Anıttepe, Bahçelievler, Bakanlıklar, Beşevler, Beytepe, Bilkent, Birlik Mah., Büyükesat, Cebeci, Cevizlidere, Çiğdem Mah., G.O.P, İlker, Kavaklıdere, Keklik Pınarı, Kolej, Maltepe, Mebusevleri, ODTÜ, Sıhhiye, Sokullu, Yüzüncü Yıl (İşçi Blokları) Eşya Depolama ve evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri