Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Ankara Balgat Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Nakliye firmamız 1 günlük değil bir ömür sizin yanınızdadır, verdiğimiz hizmetin herzaman arkasındayız, hizmet anlayımış müşteri memniyeti odaklı olup ailenizin nakliye firması olmayı hedefliyoruz.

Ankara ve bölgesinde profesyonel ve güvenilir hizmet veren firmamız Nakliye burada Balgat, Cevizlidere Mahallesi, Çiğdem, Ehlibeyt, İşçiblokları, Kızılırmak, Mustafa Kemal, Nasuhakar, Oğuzlar, Söğütözü, Yukarı Öveçler Mahallesi ve civar semtlere en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

Ücretsiz expertiz için hemen bize ulaşınız. 

0850 305 20 20 

0533 054 66 45

0312 911 95 45

 Balgat’ta Profesyonel ve Güvenilir Taşıma Hizmetleri

Böylesi durumlarda ihtiyaç duyulan tüm Ankara evden eve nakliyat hizmetleri, profesyonel ekipler ile tam donanımlı araç gereç ve ekipmanlarla kolaylıkla yerine getirilebilmektedir. Eşyanın yapısı nasıl olursa olsun son derece hassas davranılarak hiçbir şekilde çizilme, kırılma gibi durumlara sebebiyet verilmeden taşıma işlemleri gerçekleştirilerek yüksek güvenlik sağlanmaktadır. Ayrıca yol boyunca yaşanabilecek her türlü kaza, olumsuz hava koşulları vb. olaylara karşı da önlem alınarak gönül rahatlığı ile taşıma işlemleri yapılmaktadır. Üstelik sigorta sözleşmesi imzalanması sonucunda beklenmeyen durumlarda oluşabilecek hasarlara karşı da teminat sağlanmaktadır

Bunlara ek olarak, eşyaların yapısı ve cinsine göre kullanılan kaliteli paketleme ve ambalajlama malzemeleri sayesinde, mobilyalar daha da korunaklı hale getirilerek taşıma sırasında çarpma, sürtünme gibi durumlardan oluşabilecek darbelerden dahi etkilenmemektedir.

 

Hızlı ve Kısa Sürede Teslimat

Nakliye işlemlerinin hızlı ve kısa sürede yapılması adına mobilyaların özellikle yüksek katlardan nakliyesine olanak tanıyan asansörlü araçlar başta olmak üzere istenilen genişlikteki araçlar kolaylıkla tedarik edilerek tek seferde nakil işlemleri tamamlanmaktadır. Yine yolculuk esnasında mesafe ne olursa olsun Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine taşıma hizmeti sağlanarak en uygun rotalar ile programı aksatmadan varış noktasına ulaşılmaktadır.

 

Fazlalık Eşyaları Nitelikli Şekilde Muhafaza

Bunların dışında Ankara depolama hizmetleri ile ilgili yardıma ihtiyaç duyanlar için evlerin ve ofislerin mobilyalarının güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi adına en uygun fiyat aralıklarında çözümler sunulmaktadır. Özellikle tayin durumundan dolayı aniden daha küçük bir yere taşınma, yeni bir eşya alımı sonrası mevcut eski eşyalara yer bulunamaması gibi durumlardan dolayı ev eşya depolama sorunu yaşayanlar için istenilen genişlikte alanlar tahsis edilerek kaliteli bir hizmet sağlanmaktadır.

 

En Uygun Fiyatlar

Müşteri memnuniyeti öncelikli çalışma prensiplerine dayalı olarak tüm bu uygulamalar, her bütçeye uygun fiyat aralıklarında, büyük bir itina ile yerine getirilebilmekte; teklif alımında bulunmak, indirimler ve kampanyalardan yararlanmak için 7/24 müşteri temsilcileriyle iletişime geçilebilmektedir.

Evlerin ve ofislerin taşınması oldukça zahmetli bir iştir. Hele ki eşyaların sayısı fazla ve oldukça ağırsa, tek başına altından kalkılması mümkün olmamaktadır. Üstelik nakliye sırasında zaman kaybedilmesi, mobilyaların sığacağı uygun araç bulunamaması vb. sebepler de üzerine eklendiğinde işi profesyoneline bırakmak en doğru karar olarak görülmektedir.

 

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri