Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
ankara ofis taşıma

Ankara Ofis Büro Taşıma Hizmeti

Ofis taşınırken nakliye firması seçimi oldukça önemli bir aşamadır ofisinize taşıyacak olan nakliye firması ofis büro taşıma konusunda ne kadar tecrübeli iyi analiz edilmeli zira yeni ofisinize tam anlamıyla yerleşmeniz kaosa ve büyük bir zaman kaybına neden olabilir?

Profesyonel ve Planlı Ofis Taşıma Nasıl Yapılır? 

Nakliye firmasından expertiz istenmeli fiyat ve diğer merak edilenler taşınacak olan ofiste konuşulmalı.

Taşıma öncesinde kesinlikle sözleşme ve sigorta yapılmalıdır.

Nakliye firması iyi araştırılmalı taşeron firma olup olmadığı gerekli belgelerin olup olmadığı tespit edilmelidir, nakliye firmasından daha önce yapmış olduğu ofis taşıma referansları istenmelidir.

 Nakliye firmasının vadettiği tüm maddeler not alınmalı sözleşmede yoksa eklenmelidir.

Eşya transferi sürecinde eşyayı en çok koruyan şey yapılan ambalajdır ki çoğu zaman müşteriler tarafından önemsenmez anlaşma yapılırken ambalaj malzemesinin kalitesi ve fiyatın içinde olup olmadığı sorulmalıdır.

Planlı Ofis Taşıma! Ofis nakliyesi ev nakliyesinden çok farklıdır her masa her bir kalem bile ayrı ayrı kişilere ait olabiliyor. Taşıma öncesinde Ofis odaları numaralandırılmalı  ve ofis odasında bulunan eşyalara o odaya ait oda numarası ile tek tek etiketlenerek numara verilmeli ki yeni ofiste pratik bir şekilde odaların kurulumu yapılabilsin.

Taşınacak Ofisin eşya yoğunluğuna göre eşyalar bir gün önceden sarılmalı yada sabah en erken saatlerde işe başlanmalıdır.

Ofisinizin profesyonel sorunsuz bir şekilde taşınması için bizden destek alabilirsiniz. Hemen bizi arayın ofis taşıma hakkında aklınıza takılan sorulara cevap verelim ücretsiz expertiz isteyerek keşif hizmetimizden yararlabilirsiniz. 

Ankara Ofis Taşıma Fiyatları & Ücretleri Ne Kadar?

Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak Ankara içi ofis taşıma baz alınarak hesaplanmıştır. ( 2021 güncel eşya taşıma fiyatları)

4+1 Ofis 3000 TL – 7000 TL arası

3+1 Ofis 2500 TL – 6000 TL arası

2+1 Ofis 2000 TL – 5000 TL arası

1+1 Ofis 1500 TL – 3500 TL arası

ÖMENLİ UYARI: Ofis Büro Nakliye fiyatları eşyanın yoğunluk, ağırlık, bina kat sayısı, bina giriş mesafesi, ambalaj kalitesi, eleman sayısı gibi bir çok neden dolayı farklılıklar göstermektedir.

Detaylı Bilgi ve tüm merak ettikleriniz için lütfen bize ulaşın. 0850 305 20 20 

Ankara Ofis taşıma fiyatları.
Ankara Ofis Taşıma Fiyatları

Kurumsal Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Nakliye seçimi oldukça hassas davranılması gereken bir konu olmaktadır. Her bir anınıza şahit olmuş, adeta sizi tamamlayan parçalar olan eşyalarını insan güvenilir ellere emanet etmek ve taşıtmak istemektedir. Bu sebeple de oldukça titiz bir araştırma sonrası karar verilebilen bir konu olmaktadır.

Kurumsal Profesyonel Ofis Taşımacılığı
Kurumsal Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Hele ki büyük şehirde yaşanıyorsa işte o zaman insanın karşısına nakliye konusunda geniş bir tercih seçenekleri çıkmaktadır. Buradan da eşyalarını emanet edebileceği güvenilir bir nakliye şirketi bulabilmek daha da zorlaşmaktadır.

 

Örneğin Ankara gibi büyükşehirde yaşayan bir birey, Ankara evden eve nakliyat fiyatları yapan firmalar arasından tercih yapmak zorundadır. Ki bu da oldukça geniş seçenekleri olan bir soru demektir. Bu sebeple güvenebileceğini düşündüğü köklü firmalar arasından tercih yapmaya yönelmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İşini son derece titizlik içerisinde yapan, büyük bir özenle eşyaları paketleyip taşımaya koyulan firma bulmayı istemektedir. Yıllardan beri hizmet vermiş olan Batıkent Nakliyat olarak bizler sizler için son derece değerli olan ve her birinde ayrı anıların biriktiği eşyalarınızı gözümüz gibi bakarak taşımacılığını yapıyoruz.

  • 1972 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, diğer nakliye firmaları arasından kendini en ön sıraya alabilmek için sürekli dinamik tuttuğu kadrosuyla her zaman en yeni ve en son teknolojiyi bünyesine almayı, sizlere layık olduğunuz hizmeti sunmayı sağlamaya çalışmaktadır.
  • Bu sebeple de hem yurtiçi hem de yurtdışı taşımacılık imkânını sunarak geniş bir müşteri portföyünü elinde bulundurabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Arkamıza aldığımız en büyük güç olan siz değerli müşterilerimizin bizlere vermiş olduğunuz güven duygusudur.
  • Almış olduğumuz güven duygusunu layığı ile taşıyabilmek ve daha çok perçinleyebilmek için işimizi büyük bir titizlikle yapıyoruz. İşimizin ne kadar ciddi olduğunun bilincinde son kalite malzemeler kullanarak nakliye işini layığı ile yapmaya çalışıyoruz.
  • En iyi işi en uygun fiyata sunabilmek için nakliyat fiyatları içerisinden olabildiğince makul bir fiyata sizlere taşıma hizmetini sunmaya özen gösteriyoruz. Amacımız daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak kaliteli hizmetimizden daha fazla faydalanmalarını sağlayabilmektir.
  • İşimizi son derece severek yapıyoruz. Çünkü sizler için eşyalarınızın sadece maddi değil maneviyat duygusunu da içinde barındırdığının farkındayız. Sizler için değerli olan her şey bizim gözümüzde de çok değerlidir. Bu sebeple de işimizi severek yapmanın vermiş olduğu tüm artıları sizlere sunarak memnun müşteri prensibimizle hizmet vermeye çalışıyoruz.

Hiçbir konuda sizleri yarı yolda bırakmamaya özen gösteriyor ve her zaman çözüm odaklı olan çalışma ekibimiz ile ister yurt içi isterseniz de yurt dışı nakliye işlerinizi severek yapıyoruz. Sizlerin adeta eli, kolu olabilmek ve bu derece güveninizi sağlayabilmek için tüm özverimiz ile işimizin başında duruyoruz.

Dilediğiniz an dilediğiniz adreste sizlerin yanınızda olabilmenin mutluluğu ile sizleri her zaman firmamıza bekliyoruz.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2024 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Ankara Nakliyat Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Müşteri Hizmetleri