Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

 

Ankara Emanet Deposu ve Eşya Depolama Hizmeti

Ankara’da fazla eşyalarınız için güvenilir ve kurumsal bir firma arıyorsanız hiç vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınızda müşteri temsilcimiz telefonda merak ettiğiniz tüm sorulara cevap verip ve hizmet akışımız hakkında size detaylı bir bilgi verecektir. Sonrasında ücretsiz expertiz hizmetimiz için sizden uygun olduğunuz bir zaman diliminde randevu alınacaktır, keşif için gelecek olan expertiz uzmanımız hem eşyalar için hemde nakliye & amlajlama hakkında detaylı bilgi verip net fiyatlarıda teklif olarak sunacaktır yine tüm merak ettiğiniz sorularınızı uzman expertizimize sorabilirsiniz. 

Detaylı bilgi için aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilir ve ücretsiz expertiz isteyebilirsiniz.

Tel: +90 (850) 305 20 20

Tel: +90 (312) 911 95 45

Tel: +90 (850) 302 66 45

Mobil: +90 (533) 054 66 45

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz!

Nakliye hizmetide veren firmamız sıradan nakliye anlayışınının dışında bir çalışma prensibi ile hizmet sunmaktadır eşyaların emanetini üstlenen firmamız en kusursuz şekilde naklliye hizmeti vermektedir. Yıllardır kadromuzda bulunan işinin ehli kalifiye elemanlarımız sessiz sakin ve acele etmeden özenle eşlarınızı taşımaktadır amlajlama içinde ekstra özen gösteren firmamız en kaliteli ambalaj malzemelerini tercih etmektedir.

Yeni bir ev ararken ya da daha küçük bir eve çıkıldığı zaman bazı eşyalar dışarıda kalabilir. Bu tür durumlarda evi daha sıkı bir hale getirerek daraltmak yerine, depolama sistemini kullanmak büyük bir önem arz eder. Son dönemlerde teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı yöntemlerin kullanıldığı depolama hizmeti ile birlikte, tüm eşyalar istenildiği süre boyunca tamamen korunaklı bir alanda tutulmaktadır. Bu konuda sizlere sağladığımız profesyonel bir hizmet kapsamında Ankara eşya deposu olarak tüm eşyalarınızı güven içerisinde saklamaktayız. Özellikle kullandığımız 7/24 güvenlik ile birlikte sürekli olarak depolar kameralarla kontrol edilmekte, güvenlik çalışanları ile düzenli şekilde gözetim altında tutulmaktadır.

Profesyonel çerçevede eşya depolama hizmeti

Ahşap depolama alanı yerine tamamen sterilize edilmiş ve havalandırılan özel konteyner seçeneklerinde, eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca güven içerisinde tutmaktayız. Aynı zamanda belirli bir liste yaparak eşyalarınızın kaybolmasına da önlem alıyoruz. Bu sayede farklı zamanlarda gelerek değişik bir eşyanızın listeye bakmak suretiyle bulabilirsiniz. Diğer taraftan ısıtma sistemleri ve aynı zamanda tüm hava koşullarına karşı direnişli bir destek eşliğinde sunulan Ankara eşya depolama hizmeti adına, hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sigorta güvencesi ve garantinin de bulunduğu bu hizmet kapsamında, aynı zamanda online depo yönetimi avantajı da sizlere özel olarak sağlanmaktadır.

Eşyalarınız Dilediğiniz süre boyunca güven içinde tutulur

Özel paketleme ürünlerinin de yer aldığı depolama hizmeti adına eşyalarınız istediğiniz süre çerçevesinde güven içerisinde tutulmaktadır. Bize teslim ettiğimiz zamandan itibaren aldığınız süreye kadar eşyalarınız her daim temiz kalmakta ve ilk günkü gibi yeniden alma şansı sunulmaktadır. Üstelik çok uygun fiyat seçenekleri dahilinde gerçekleştirebileceğiniz bu depolama hizmetleri, aynı zamanda eşyanızın miktarına bağlı olarak da değişik boyutlardaki depolardan bir seçim şansını yanında getiriyor.

Yorum Yapmak İstermsiniz?

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© Copyright 2024 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Ankara Nakliyat Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Müşteri Hizmetleri