“Ofis & Büro Eşyaları Depolama ve Nakliye Hizmetleri”

Değerli eşyalarınız için özenle hazırlanmış modern, hüjyenik, güvenilir depolarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Eşya Deposu İle Rahat Edin

 

Tayini çıkan bazı memurlar, aniden seyahat etmek zorunda kalırlar. Böyle durumlarda, eşyalarının depolanması gerekir. Bir dükkân tutup kiralamak veya evin bir odasını feda etmek, çoğu zaman büyük sorunları beraberinde getirmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için, Ankara eşya depolama hizmetlerini tercih etmek gerekir. Güvenlik sorunu olan dükkânlar, eşya depolamada büyük sorunları beraberinde getirmektedir.

 

Eşya depolama işlemlerinde başarılı ve etkili çözümleri beraberinde getiren firmamız, sizler için çok cüzi kira bedeli ile eşyalarınızın depolanmasını sağlamaktadır. Eşyaların depolanmasında oldukça başarılı çözümlerle karşınıza çıkan firmamız, Ankara ofis depolama sektöründe, oldukça başarılı çözümleri, sizler için sunmaktadır. Depolarımızda özel depolama sistemi bulunmaktadır. Ayrıca, hassas eşyalarınız için özel hassas kutular tedarik edilmektedir. Evinizden veya ofisinizde, fazla eşyalarını alıp, en güzel bir şekilde depolama işlemi yapılmaktadır.

 

Depolama işlemlerinin başarılı bir şekilde yapılması için en iyi yöntemleri sizler için deneyen firmamız, Ankara konteyner depo hizmetlerinde, en başarılı çözümleri sunmaktadır. Güvenlik, depolama işlemlerinde, en önemli meseledir. Dükkân veya evde depolama yaptığınız zaman, ‘çalınma’ korkusu, her zaman için karşımıza çıkmaktadır. Çalınma riskine karşılık, kameralı ve güvenlikli depo hizmeti ile içiniz rahat etsin. Çalınma korkusu yaşamadan, eşyalarınızı güvenle depoluyoruz. Hijyenik bir ortamda depolama yapılmaktadır. Düzenli olarak temizlik hizmeti gerçekleşmektedir. Ücretsiz temizlik hizmeti yanında, güvenlik hizmetleri de ücrete tabi değildir. Bütün bu hizmetler yanında, aradığınız mükemmel çözümleri, sizler için hizmete sunan firmamız, kısa zamanda eşya teslimi yapmaktadır.

Eşya teslimi işlemlerinde, aradığınız mükemmel çözümleri sunan firmamız, eve teslim hizmeti gerçekleştirmektedir. Evden eşya alımı ve eve eşya teslimi, firmamızın en önemli hizmetleri arasındadır. En değerli eşyalarınızdan, sıradan eşyalarınıza kadar, bütün eşyalarınızı, kolaylıkla depolayabilirsiniz. Eşya konusunda her hangi bir ayrım yapılmamaktadır. Eşyanızın özelliğine göre, özel depolama sistemleri uygulanmaktadır.

Bize Ulaşın

08503052020

Dikmen Cad. 211/5 Çankaya/ANK

Tel: 0850 302 66 45
Mobil: 0507 555 64 24

Çalışma Saatlerimiz

HAFTA İÇİ: 09:00 – 20:00
CUMARTESİ: 09:30 – 18:00
PAZAR: KAPALI
-: