“Profesyonel Ev Eşyaları Depolama ve Nakliye Hizmetleri”

Değerli eşyalarınız için özenle hazırlanmış modern, hüjyenik, güvenilir depolarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

 Bazen işe yarar fazla eşyaları evinizin dışında muhafaza etmek isteyebilirsiniz. Apartmanın bodrumunda bu amaçla saklanan eşyalar olabilmektedir. Ancak bodrumda eşyalar kirlenmekte, tozlanmakta, nemden dolayı bozulmaktadır. İster mobilya ister beyaz eşya olsun kötü ortamda saklanan bütün eşyalar bir süre sonra zarar görmekte ve kullanılamayacak hale gelmektedir. Örneğin yeni bir çamaşır makinesi alındığında eski makineyi elden çıkarmak yerine yazlığa götürmek için ya da ihtiyacı olan başka birisine vermek için saklanabilmektedir.

 

Konteyner Depo Kiralama nasıl yapılır?

Eşyaların güvenli ortamda saklanması için Ankara konteyner depolama firması ihtiyacınız olan depo alanını site belli bir ücret karşılığında sağlamaktadır. İstediğiniz süre için istediğiniz büyüklükte bir depo kiralama hizmetini Ankara eşya deposu sayesinde kolayca bulmanız mümkün…

Ankara’da yaşayanlar için Ankara konteyner depo fiyatları, kiralama hizmeti sunan depolama firmasının avantajları şu şekilde sayılabilir:

* Eşyalarınızı kirden, pastan, tozdan, nemden etkilenmeyecek bir ortamda tutarak eşyalarınızın kirlenmesini ve çeşitli nedenlerden dolayı bozulmasını engeller.

* Güvenli bir depo hizmeti sayesinde eşyalarınız için endişelenmeniz gerekmez.

* Size tam ihtiyacınız olan büyüklükte bir depo verir.

* Eşyalarınızın çalışması ya da kaybolması gibi tehlikelerin önüne geçer. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için 24 saat boyunca kameralı sistemle eşyaların korunması sağlanmaktadır.

* Eşyalarınız sözleşme kapsamında koruma altında olduğu için herhangi bir bozulma ya da zarar görme söz konusu olduğunda zararın temin edilmesi garantisi verilmektedir.

* Korumalı sistemi sayesinde kırılmaların önüne geçmektedir.

* Ahşap konteynerler ile saklanan eşyalar rutubete karşı korunmakta ayrıca eşyaların hava alması da sağlanmaktadır. Böylece eşyalarda oluşan ağır kokuların önlenmesi sağlanmaktadır.

 İşini büyük bir profesyonellik ile ve “Emanet eşyanın canı az olur!” mantığıyla üst düzey koruma teknikleri kullanan firma, eşyaların gönül rahatlığıyla emanet edilebildiği bir depolama firması olmaktadır.

Bize Ulaşın

05075556424

Dikmen Cad. 211/5 Çankaya/ANK

Tel: 0850 302 66 45
Mobil: 0507 555 64 24

Çalışma Saatlerimiz

HAFTA İÇİ: 09:00 – 20:00
CUMARTESİ: 09:30 – 18:00
PAZAR: KAPALI
-: