big-symbol

“Profesyonel Ev Eşyaları Depolama ve Nakliye Hizmetleri”

Değerli eşyalarınız için özenle hazırlanmış modern, hüjyenik, güvenilir depolarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Eşyalarınızı Saklamaya Hazırız!

Eşyalarınızı Güvenli Depolarda Bırakın

Taşınma, tadilat, yeni bir şehre yerleşme ve birçok nedenden dolayı insanlar eşyalarını hemen yeni bir yere alamayabilir. Bu gibi durumlarda nakliyat firmaları taşınma konusunda olduğu gibi, eşya depolama konusunda da yardımcı olmaktadır. Kendi özel depoları içerisinde eşyalarınızı güvenle muhafaza eder ve eşyalarınız hiçbir zarar görmez. Ankara eşya depolama hizmetleri ile güvenle eşyalarınızı bu depolarda tutarken, işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Eşyaların Depoya Alınması Süreci Nasıldır?

Eşyalar için taşınma esnasında nakliyat firmaları tarafından yapılan tüm işlemler, depolama hizmetlerinde de aynı şekilde geçerlidir. Eşyalar için bir rapor düzenlenerek, kaybolması ya da hasar görmesi gibi durumlar için önlem alınır. Eşyaların havalandırılmasının sağlanabileceği, rahatça yerleştirileceği çok geniş depo seçenekleri sunulur.

Eşyalarınız ne türde ve ne miktarda olursa olsun, depolama hizmetlerinden faydalanmak mümkündür. Ankara eşya deposu seçenekleri arasında hem ev hem de ofis için çok uygun alternatifler mevcuttur. Nakliyat firmaları, uygun araçlar ile eşyaları yerinden alarak, depolama alanına götürür. Belirlenen süre boyunca da eşyalar güvenle bu depolar içerisinde korunur.

Eşya Depolama Fiyatları Nekadardır?

Acilen taşınması gereken insanlar, hemen yeni bir ev ya da iş yeri bulamayacağı durumlarda, eşyalarını depolama hizmetleri ile koruma altına alabilirler. Bunun gibi daha birçok durum oluştuğu zaman depolar en uygun koruma tercihleridir. Ankara kiralık depo hizmetleri özellikle öğrenciler ve yeni taşınanlar tarafından sıklıkla kullanılır. Ev ve ofis tadilatlarında, eşyaların zarar görmemesi için depo alanlarına taşınması doğru olacaktır.

Ticaret işi ile uğraşan ve ürünlerini kısa sürede satacaklar da depoları kullanarak ürünlerini koruyabilir. İş eşyaları ve verilerin korunması için de, nakliyat firmalarının depolama hizmetleri güvenli bir tercihtir. Eşya türü ve sebebi ne olursa olsun, herkes depolama hizmetlerinden dilediği süre boyunca faydalanabilir.

Müşteri Destek Hattı

0850 305 20 20

Eşya Depolama hakkında tüm merak ettiklerinizi hemen bize sorabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ: 09:00 – 18:30
CUMARTESİ: 09:00 – 16:00
PAZAR: 10:00 – 16:00
ACİL TEL: 7 GÜN / 24 SAAT