Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!

Motosiklet Nakliye & Ankara Motorsiklet Taşıma

 Motosiklet Scooter ve ATV motor taşıma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilir nakliye süreci hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Motosiklet Scooter & Atv Motor Nakliyesi

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp üzerinden iletişime geçin.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Müşteri hizmetlerimizden bilgi alın.
E-POSTA
E-posta ile iletişime geçin. 

EXPERTİZ İSTE

Ücretsiz Teklif & Expertiz

Ankara’dan Tüm Türkiye’ye Motosiklet Nakliye Hizmeti

Motosiklet Scooter Atv Motor Nakliyesi
Motosiklet Scooter Atv Motor Nakliyesi

Taşınma sürecinde nakliyat işlemlerinizi daha konforlu hale getirmek istiyorsanız profesyonel firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Motor nakliyat alanında hizmet veren firmamız üzerinden gerçekleştireceğiniz nakliye işlemlerinde herhangi bir stres veya maddi kayıp yaşamazsınız. Firmamızda taşınma sürecine dair aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması için ücretsiz expertiz hizmetimiz mevcuttur. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizde keşif ekibimiz adresinize gelerek eşya yoğunluğunuzu, bina konumumuzu inceler. Size taşınma süreci hakkında detaylıca bilgi veren keşif ekibimiz nakliyat için fiyat teklifinde bulunur. Nakliyat için firmamızla anlaşmanız halinde ambalajlama işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Profesyonel ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınızı birinci kalite büyük patpat naylon ve arka yüzü kalın karton ile ambalajlar. Ambalajlama işlemi biten eşyalarınız deneyimli şoförlerimize nakliyata uygun bakım ve kontrolleri düzenli olarak gerçekleştirilen araçlarımıza emanet edilir. Kısa süre içerisinde yeni adresinize ulaşan eşyalarınız taşınma esnasında herhangi bir zarar görmesi durumuna karşı sigortalıdır. Firmamız ile çalışmanız halinde maddi kayıplar yaşamazsınız. Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanmak, hızlı ve konforlu bir taşıma süreci gerçekleştirmek için firmamızı tercih edin.

İstanbul İzmir Antalya Muğla Motosiklet Taşıma

Ankara Motorsiklet taşımacılığı üzerinde profesyonel hizmet veren firmamızda nitelikli parça eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Parça eşya taşıma işlemlerinde hızımız ön plana çıkmaktadır. Yılların deneyimi ile kazandığımız hızlı teslimatımızda hizmet kalitemizden ödün vermeyiz. Parça eşyalarınız adreslerinizden alınarak en kısa süre içerisinde talep ettiğiniz adrese ulaştırılır. Deneyimli şoförlerimiz, bakım ve araçları düzenli olarak gerçekleştirilen taşımacılığa uygun araçlarımız parça eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini engeller. Aldığımız tüm önlemlere rağmen oluşabilecek herhangi bir zarara karşı maddi kayıp yaşamamanız için anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızı güvence altına alırız. Nitelikli parça eşya taşımacılığı için profesyonel firmamızı tercih edin.

Ankara Evden Eve Nitelikli Taşımacılık

Taşınma sürecinde en çok zorlandığınız işlemlerden olan nakliyatı daha kolay hale getirebilmeniz mümkündür. Profesyonel firmalarla çalışmanız halinde aklınıza takılan soru işaretleri ortadan kalkar. Ankara evden eve nakliyat alanında profesyonel hizmet veren firmamız üzerinden konforlu güvenli nakliyat süreci gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ücretsiz expertiz hizmeti
 • Ofis Taşıma
 • Kaliteli ambalajlama
 • Sigortalı taşımacılık
 • Eşya depolama
 • Kurum ve Banka Taşımacılığı
 • Uluslararası taşıma
 • Evden eve nakliye
 • Asansörlü taşıma
 • Parça eşya taşıma

Müşteri odaklı hizmet verilen firmamızda tüm bu işlemler hızlı ve nitelikli biçimde gerçekleştirilir. Siz de nakliyat işlemlerinizi hızlı, aksatmadan, sigortalı ve nitelikli bir biçimde gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızı tercih edin.

Bodrum Fethiye Kaş Alanya Çeşme Datça Akyaka Akbük Didim Kuşadası Ayvalık Bozcada

Ankara Banka & Kurum Taşıma

Ankara Profesyonel Banka ve Kurum Taşıma Hizmeti

Uzman kadromuz ve gerekli ekipmanlarımız ile planlı bir şekilde taşıma hizmeti vermekteyiz. Kurum taşıma hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilir ücretsiz expertiz isteyerek teklif ve bilgi alabilirsiniz.

Banka Devlet Kurumu & Kuruluş Taşıma

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp üzerinden iletişime geçin.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Müşteri hizmetlerimizden bilgi alın.
E-POSTA
E-posta ile iletişime geçin. 

EXPERTİZ İSTE

Ücretsiz Teklif & Expertiz

Ankara Kurum Nakliyat

KURUMSAL TAŞIMACILIK
KURUMSAL TAŞIMACILIK

Kurumsal bir kimliğe sahip olan firmamız yıllardır taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Deneyimli ve işinde uzman, güler yüzlü bir hizmetle taşıma işlemlerini yerine getirmekteyiz. Devamlı olarak yenilen yüzümüzle her defasında sizlere daha kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ankara Kurum Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini prensip etmiş bir firma olarak önceliğimiz sizlersiniz. Taşımacılık hizmetlerinde en son teknolojiler ve en gelişmiş imkanlarla faaliyet göstermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz sektörde farkımızı ortaya koymayı başarmış ve geniş müşteri kitlesine sahip bir firmayız. Ticari kazancın ötesinde sizlere en ideal olanı arz etmeye çalışmaktayız. Taşımacılık sektöründe expertiz uygulayan bir firma olarak kafanıza takılan her soruyu yanıtlıyoruz. Firmamız faaliyet gösterdiği bölgede hava koşulları, ulaşım güçlüğü, taşıma noktası ve benzeri hiçbir engele takılmadan dilediğiniz mevsimde dilediğiniz zamanda sizlerin hizmetindeyiz.

Profesyonel Ofis Taşıma

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde Ankara Evden Eve Nakliyat olarak sizleri ayrıcalıklı hizmetlerimizle buluşturmaktayız. Taşımacılık hizmetlerini en gelişmiş ekipmanlara sahip bir firma olarak yerine getirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerden dilediğiniz zaman istifade edebilirsiniz.

Firmamız;

 • İlk başta evinize gelerek ücretsiz keşif yaparak sizlere taşıma işlemlerinin tüm detaylarını aktarmaktadır.
 • Paketleme işlemlerinde battaniye kullanmamaktayız. En kaliteli ambalajları kullanarak eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Paketlemede kullandığımız malzeme patpat naylonlu ve arka yüzü kalın karton kağıttandır.
 • Eşyalarınız anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri kapsamındadır. Dolayısıyla taşıma işlemleri boyunca eşyalarınız güvence altındadır.
 • Sahip olduğumuz depolarla evlerinize sığmayan eşyalara yer açıyoruz. Eşyalarınızı dilediğiniz kadar depolarımızda muhafaza ediyoruz.
 • Eşya taşıma işlemlerini daha hızlı yapabilmek için asansörlü taşıma yapmaktayız. 14. Kata kadar asansörlü taşıma yapmaktayız.
 • Parça eşya taşıma işlemleri de verdiğimiz hizmet kapsamındadır.

Ankara Kurum Devlet Eşya Taşımacılığı

Firmamız taşımcılıkta öncü firmalar arasındadır. Kurumsal hizmetlerimizle profesyonel olarak çalışmaktayız. Taşımacılıkta her türlü imkana sahibiz. Hitap ettiğimiz müşteri kitlesine en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Firmamız hem devlet kurumlarına hem de özel şirketlere hizmet vermektedir. Taşımacılıkta ihtiyaç duyduğunuz en kapsamlı hizmetleri sizlere sunmaktadır. Ticari kaygıya düşmeden çalışma ilkelerinden ödün vermeden sizler için çalışmaktadır. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz emin eller olarak hiçbir hasar ya da zarara uğratmadan aldığımız gibi teslim etmekteyiz.

Firmamız 7/24 her an ulaşabileceğiniz bir iletişim kolaylığı sağlamaktadır. Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz ve sizlere sunduğumuz imkanlardan haberdar olabilirsiniz. Ankara eşya taşımacılığı faaliyetlerinde bütçenize hitap eden fiyatlarla sizleri memnun etmekteyiz. Kaliteli ve güvenceli hizmetleri uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız.

ankara ofis taşıma

Ankara Ofis Büro Taşıma Hizmeti

Ofis taşınırken nakliye firması seçimi oldukça önemli bir aşamadır ofisinize taşıyacak olan nakliye firması ofis büro taşıma konusunda ne kadar tecrübeli iyi analiz edilmeli zira yeni ofisinize tam anlamıyla yerleşmeniz kaosa ve büyük bir zaman kaybına neden olabilir?

Profesyonel ve Planlı Ofis Taşıma Nasıl Yapılır? 

Nakliye firmasından expertiz istenmeli fiyat ve diğer merak edilenler taşınacak olan ofiste konuşulmalı.

Taşıma öncesinde kesinlikle sözleşme ve sigorta yapılmalıdır.

Nakliye firması iyi araştırılmalı taşeron firma olup olmadığı gerekli belgelerin olup olmadığı tespit edilmelidir, nakliye firmasından daha önce yapmış olduğu ofis taşıma referansları istenmelidir.

 Nakliye firmasının vadettiği tüm maddeler not alınmalı sözleşmede yoksa eklenmelidir.

Eşya transferi sürecinde eşyayı en çok koruyan şey yapılan ambalajdır ki çoğu zaman müşteriler tarafından önemsenmez anlaşma yapılırken ambalaj malzemesinin kalitesi ve fiyatın içinde olup olmadığı sorulmalıdır.

Planlı Ofis Taşıma! Ofis nakliyesi ev nakliyesinden çok farklıdır her masa her bir kalem bile ayrı ayrı kişilere ait olabiliyor. Taşıma öncesinde Ofis odaları numaralandırılmalı  ve ofis odasında bulunan eşyalara o odaya ait oda numarası ile tek tek etiketlenerek numara verilmeli ki yeni ofiste pratik bir şekilde odaların kurulumu yapılabilsin.

Taşınacak Ofisin eşya yoğunluğuna göre eşyalar bir gün önceden sarılmalı yada sabah en erken saatlerde işe başlanmalıdır.

Ofisinizin profesyonel sorunsuz bir şekilde taşınması için bizden destek alabilirsiniz. Hemen bizi arayın ofis taşıma hakkında aklınıza takılan sorulara cevap verelim ücretsiz expertiz isteyerek keşif hizmetimizden yararlabilirsiniz. 

Ankara Ofis Taşıma Fiyatları & Ücretleri Ne Kadar?

Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak Ankara içi ofis taşıma baz alınarak hesaplanmıştır. (  2020 güncel eşya taşıma fiyatları)

4+1 Ofis 3000 TL – 7000 TL arası

3+1 Ofis 2500 TL – 6000 TL arası

2+1 Ofis 2000 TL – 5000 TL arası

1+1 Ofis 1500 TL – 3500 TL arası

ÖMENLİ UYARI: Ofis Büro Nakliye fiyatları eşyanın yoğunluk, ağırlık, bina kat sayısı, bina giriş mesafesi, ambalaj kalitesi, eleman sayısı gibi bir çok neden dolayı farklılıklar göstermektedir.

Detaylı Bilgi ve tüm merak ettikleriniz için lütfen bize ulaşın. 0850 305 20 20 

Ankara Ofis taşıma fiyatları.
Ankara Ofis Taşıma Fiyatları

Kurumsal Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Nakliye seçimi oldukça hassas davranılması gereken bir konu olmaktadır. Her bir anınıza şahit olmuş, adeta sizi tamamlayan parçalar olan eşyalarını insan güvenilir ellere emanet etmek ve taşıtmak istemektedir. Bu sebeple de oldukça titiz bir araştırma sonrası karar verilebilen bir konu olmaktadır.

Kurumsal Profesyonel Ofis Taşımacılığı
Kurumsal Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Hele ki büyük şehirde yaşanıyorsa işte o zaman insanın karşısına nakliye konusunda geniş bir tercih seçenekleri çıkmaktadır. Buradan da eşyalarını emanet edebileceği güvenilir bir nakliye şirketi bulabilmek daha da zorlaşmaktadır.

Örneğin Ankara gibi büyükşehirde yaşayan bir birey, Ankara evden eve nakliyat fiyatları yapan firmalar arasından tercih yapmak zorundadır. Ki bu da oldukça geniş seçenekleri olan bir soru demektir. Bu sebeple güvenebileceğini düşündüğü köklü firmalar arasından tercih yapmaya yönelmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İşini son derece titizlik içerisinde yapan, büyük bir özenle eşyaları paketleyip taşımaya koyulan firma bulmayı istemektedir. Yıllardan beri hizmet vermiş olan Batıkent Nakliyat olarak bizler sizler için son derece değerli olan ve her birinde ayrı anıların biriktiği eşyalarınızı gözümüz gibi bakarak taşımacılığını yapıyoruz.

 • 1972 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, diğer nakliye firmaları arasından kendini en ön sıraya alabilmek için sürekli dinamik tuttuğu kadrosuyla her zaman en yeni ve en son teknolojiyi bünyesine almayı, sizlere layık olduğunuz hizmeti sunmayı sağlamaya çalışmaktadır.
 • Bu sebeple de hem yurtiçi hem de yurtdışı taşımacılık imkânını sunarak geniş bir müşteri portföyünü elinde bulundurabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Arkamıza aldığımız en büyük güç olan siz değerli müşterilerimizin bizlere vermiş olduğunuz güven duygusudur.
 • Almış olduğumuz güven duygusunu layığı ile taşıyabilmek ve daha çok perçinleyebilmek için işimizi büyük bir titizlikle yapıyoruz. İşimizin ne kadar ciddi olduğunun bilincinde son kalite malzemeler kullanarak nakliye işini layığı ile yapmaya çalışıyoruz.
 • En iyi işi en uygun fiyata sunabilmek için nakliyat fiyatları içerisinden olabildiğince makul bir fiyata sizlere taşıma hizmetini sunmaya özen gösteriyoruz. Amacımız daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak kaliteli hizmetimizden daha fazla faydalanmalarını sağlayabilmektir.
 • İşimizi son derece severek yapıyoruz. Çünkü sizler için eşyalarınızın sadece maddi değil maneviyat duygusunu da içinde barındırdığının farkındayız. Sizler için değerli olan her şey bizim gözümüzde de çok değerlidir. Bu sebeple de işimizi severek yapmanın vermiş olduğu tüm artıları sizlere sunarak memnun müşteri prensibimizle hizmet vermeye çalışıyoruz.

Hiçbir konuda sizleri yarı yolda bırakmamaya özen gösteriyor ve her zaman çözüm odaklı olan çalışma ekibimiz ile ister yurt içi isterseniz de yurt dışı nakliye işlerinizi severek yapıyoruz. Sizlerin adeta eli, kolu olabilmek ve bu derece güveninizi sağlayabilmek için tüm özverimiz ile işimizin başında duruyoruz.

Dilediğiniz an dilediğiniz adreste sizlerin yanınızda olabilmenin mutluluğu ile sizleri her zaman firmamıza bekliyoruz.

Başkent Ankara’da Yük Asansörlü Taşımacılık

Hızlı bir şekilde nakliye teklifi ve ücretsiz expertiz istiyorsanız bize mesai saatleri içerisinde ulaşabilir tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Hemen aşağıda bulunan iletişim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Eşya Taşımada Önce Güven

Firmamız yılların deneyimi ve bilgi birikimi siz değerli müşterilerimize en güvenilir ve en kaliteli evden eve taşımacılık hizmeti sunmaya gururla devam etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizlerin en önemli referans kaynağı olmuştur. Olumlu geri dönüşümleriniz sayesinde firmamız her geçen gün çıtasını daha da yükseltmekte ve Ankara asansörlü nakliyat alanında söz sahibi olmaktadır.

Her biri alanında tecrübeli ve profesyonel olan taşıyıcı ekibimizle birlikte her müşterimizin eşyalarını özenle ve titizlikle taşıyoruz. Taşımanın tüm aşamalarında paketlenme ve yeni evinize yerleştirilmesi dahil olmak üzere işimizi büyük özveri ve hassasiyet ile yapmaktayız. Sektörümüzdeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tüm yenilikleri gerek nakliye aşamasında gerekse paketleme aşamasında kendimize uyarlayarak yüksek kalitede hizmet veriyoruz.

Evden Eve Eşya Depolama

Günümüzde yurtdışına seyahat, yenileme çalışmaları, yeni ürün satın alma gibi birçok nedenlerden dolayı kişiler eşyalarını güvenli bir alanda depolama ihtiyacı hissediyor. Siz değerli müşterilerimizin her türlü eşya depolama ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözüm sunuyoruz. Tüm eşyalarınızı size özel odalarda ve tüm dış etkenlerden arındırılmış olarak, uygun hava koşullarında saklayabilirsiniz. Bütün kaliteli ve güvenli hizmetlerimiz firmamızın garantisi altında olup sigortalı olarak uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Eşya deposu olarak kullandığımız tüm merkezlerimiz hijyen koşulları altında saklama yapılmaktadır. Eşyanızı depolayarak birçok avantajlardan yararlanma imkânınız olur. Evinizde tutmak istemediğiniz eşyalarınızı ve malzemelerinizi güvenli bir şekilde depolarımızda saklayabilirsiniz. Farklı şehirlerde yaşayanlar ve uzun süreli tatil planları yapanlar için eşyalarınızı merak etmeden temiz ve güvenilir bir ortamda sigortalı bir şekilde firmamızın uygun fiyat teklifleri ile saklayabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar ile Nakliye ve Depolama Hizmeti

Kurumsallaşan yapımızı ile firmamız güvenli ve kaliteli bir şekilde Türkiye’nin her yerine şehirlerarası eşya taşımacılığı yapmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşıma öncesi sigorta kasko yapılabilmesi için 7/24 hizmet vermekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak güvenle eşyalarınızı sahip olduğumuz geniş araç filosu ile hem taşımakta hem de depolama hizmeti sunmaktayız. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunabilmek için bizlere gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

ÇAYYOLU EŞYA DEPOLAMA

Ankara Çayyolu Eşya Depolama ve Ev Eşyası İçin Depo Kiralama

Ankara’da evinizdeki eşyaları emanet edecek güvenilir bir eşya depolama firması arıyorsanız Depo Burada ile eşyalarınızı güvenle depolata bilirsiniz. Eşya Depolama Fiyatları hakkında daha fazla bilgi için ankaraesyadeposu.net/oda-depo  sayfasını ziyaret edebilir, ücretsiz expertiz talep ederek nakliye ve depo için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ankara nakliyat sektöründe yer alan firmamız kalitesinden asla taviz vermiyor. Firma olarak sektöre adım attığımız ilk günden beri kalitemize kalite katmak için gerekli koşulları sağladık ve başarımızın en büyük kanıtı olarak kalitemizi öne sürdük. Üstün kalitemizi müşterilerimiz ile buluşturmak için gece gündüz hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizin tamamında müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi bizler için vazgeçilmez unsurlardır. Siz değerli müşterilerimizin beğenisini ve memnuniyetini kazanmak uğruna elimizden geleni yapıyoruz.

İşimizi severek yapıyoruz, öncülüğü hak ediyoruz. Hedefimize ulaşmak adına daima kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Dünya genelinde ki yenilikleri yakından takip eden firmamız işlerine de bu yenilikleri yansıtıyor. Yenilikçi bakış açımız ile daha geniş müşteri kitlesine ulaşmayı amaçlıyoruz. Başarımızın en büyük sebebi şüphesiz ki profesyonel bir kadroyla çalışmaktır. Firmamızın çatısı altında yer alan ekip arkadaşlarımızın tamamı nakliye işinde uzmanlık göstermiştir. Ekibimizin edindiği tecrübe ve bilgi birikimi başarımızda doğrudan etkilidir. Sıfır hata ile neticelendirdiğimiz hizmetlerin garantisini veriyoruz, biz oldukça iddialı şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Kalitemizi Disiplinli Çalışmamıza Borçluyuz

Eşya depolama hizmeti gibi çeşitli hizmetleri sunarak ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Başarımıza başarı katmak ve sektör içerisinde ciddi bir ilerleme sağlamak için disiplini asla elden bırakmıyoruz. İşlerimizin tamamını belli programlar dâhilinde uzmanlıkla gerçekleştiriyoruz. Bulunduğumuz konumu ve başarıyı da disiplinimiz sayesinde edindiğimize inanıyoruz. Firmamız için başarı kaliteyi doğurmaktadır ve kaliteye giden yol da tıpkı diğerleri gibi disiplinden geçmektedir. Biz kendimizden emin şekilde ilerliyoruz.

Bizlere güvenerek sorunsuz nakliye süreci geçirebilirsiniz. Nakliyenin stresi ve zorluğu sizleri korkutmasın, firmamız bu unsurları sizlere hissettirmeden işlem yapmaktadır. Eşya transfer sürecini adım adım gerçekleştirdiğimiz için ortaya sorun çıkmıyor ve kusursuz netice elde ediliyor. Çalışanlarımızın sürece sadık kalmasıyla kısa süre içerisinde hizmetlerimizi tamamlıyoruz. Diğer firmalara kıyasla daha başarılı bir süreç izleyerek müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Nakliye hizmetlerinde anlık sorunlar oluşabilmektedir, biz firma olarak söz konusu sorunlara kısa sürede çözüm üretiyoruz. Çözüm odaklı yaklaşımlarımız başarımızın zirveye ulaşmasında oldukça önemlidir.

Uygun Fiyatlı Hizmetler Sizlerle

Ev eşya deposu hizmetinin yanı sıra paketleme, şehirlerarası taşıma, şehir içi taşıma, büro ya da ofis taşıma, evrak depolama ve nakliye gibi sınırsız hizmet seçeneklerimizle sizlerin yanındayız. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin çeşitliliğini sürekli olarak artırıyoruz. Kalitesinden taviz vermediğimiz hizmetleri her anlamda daha cazip kılmak için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Hizmetlerimizin tamamında esas aldığımız nokta kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturmaktır. Müşterilerimizin bütçesini sarsmadan kusursuz işlere imzamızı atmak bizleri gururlandırıyor. Piyasa da yer alan fiyatlara kıyasla oldukça uygun rakamlar belirliyoruz. Almak istediğiniz hizmetin fiyatını öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın internet sitesinde iletişim numaramız mevcuttur. Ayrıca sitemiz üzerinden de hizmetlerimizle ilgili detayları inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirisiniz.

Ev eşyası depolama ve nakliyat hakkında tüm sorunularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TEL: 0 (850) 305 20 20
TEL: 0 (312) 911 95 45
TEL: 0 (850) 302 66 45

Herhangi bir sebepten dolayı şehir içi ya da şehir dışı evinizi taşımanız gerekiyorsa bu noktada bir nakliye firmasına ihtiyacınız olacaktır. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimli personellerimiz ile Ankara nakliyat ve ev eşyası deposu olarak sizlere güvenli ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Birikimleriniz sonucu aldığınız eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız siz de bizleri tercih edebilirsiniz.

Eşya nakliyat işlemlerini uzman personellerimiz ile titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Belirlenen gün ve saatte evinize gelecek olan personellerimiz eşyalarınızı özel malzemeler ile paketleyecek ve istediğiniz adrese taşıyarak kurulumlarını gerçekleştireceklerdir. Siz ise nakil işlemlerinden sonra anahtarınızı alarak evinizde oturmaya başlayabileceksiniz.

Taşımacılık İşlemleri Nasıl Yapılır?

Taşımacılık ciddiye alınması gereken bir iştir. Kullanılan kötü malzemeler ya da uzman olmayan personeller istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Özellikle eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme işlemlerinin en iyi malzemeler ile yapılması gerekiyor. Paketlemede görevli olan personellerimiz firmamız bünyesinde bulunan özel malzemeler ile paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Eşyalarınızın evinizden indirilmesi ve çıkarılması sırasında özel asansörler kullanılır. Bu asansörler sayesinde eşyalarınız zarar görmez. Ayrıca taşıma sürecinde apartmanda yer alan diğer bina sakinlerine de rahatsızlık verilmez. Evden eve nakliyat süreci tamamlandıktan sonra personellerimiz evinizin anahtarını sizlere teslim etmektedir.

Polis ve Asker Eşya Depolama Hizmeti

Firma olarak siz değerli müşterilerimize sadece nakliye hizmeti değil aynı zamanda eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Eşyalarınızın depolanması gerekiyorsa ve uygun depo arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan onlarca farklı depodan size uygun olanını seçebilir ve eşyalarınızı depoya yerleştirebilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinden istediğiniz süreyle yaralanmanız mümkün. Ayrıca her tür eşya için depolama hizmeti sunmaktayız. Depolama işlemleri sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için depoda eşyalarınız için özel bölümler oluşturulmakta ve dikkatli bir şekilde eşyalarınız yerleştirilmektedir. Eşyalarınızı geri almak istediğinizde personellerimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz zaman depodaki eşyalarınızı alabilirsiniz.

Siz de evden eve nakliye hizmetleri alırken en iyi firmalardan yardım almak istiyorsanız kararınızı vermeden önce bizi arayabilirsiniz. Uzman ve deneyimli personellerimiz ihtiyaçlarınızı belirleyecek v bu ihtiyaçlar için en uygun maliyetli ve en etkili çözümleri sizler için üreteceklerdir. Aldığınız hizmetler için ödemelerinizi dilerseniz kredi kartıyla taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Dikmen Çankaya Bölgesinde Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evinizi ya da işyerinizi taşımak can sıkıcı bir süreç olabilir. Ancak bu süreci deneyimli ve işini iyi yapan firmalar ile sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetlerinde uzun yıllara varan tecrübeleri bulunan firmamız siz değerli müşterileri için her zaman en iyisini sunmayı başarıyor. Evinizi ya da işyerinizi taşımak istediğiniz bizi arayarak personellerimizden bilgi alabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Özel Paketleme Malzemeleri

Nakliye işlemleri sırasında eşyaların zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Bu ihtimali tamamen ortadan kaldırmak içinse en uygun malzemeler kullanılarak paketleme işlemlerinin yapılması gerekiyor. Paketleme hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiğinizde eşyalarınızın paketlenmesi için özel ekiplerimiz görevlendirilmektedir. Ekiplerimiz yapacakları inceleme sonrasında kullanılacak malzemelere karar vererek eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketlemektedir.

Kırılacak eşyalar içinse özel kasalar kullanıyoruz. Bu kasalar sayesinde yolculuk sırasında eşyalarınız herhangi bir şekilde zarar görmemektedir. Ayrıca Taşıma işlemleri özel eşya taşıma asansörleri ile yapılır. Bu sayede evinizden asansöre yüklenen eşyalar nakliye araçlarına doğrudan indirilir. Taşımacılık sırasında eşyalarınızın sallanarak zarar görmemesi için eşyalar arasına sarsıntıyı engelleyen özel malzemeler konulmaktadır.

Ankara nakliyat olarak müşterilerimize aynı zamanda eşya montajı hizmeti de sunuyoruz. Eğer mobilyalarınızın sökülmesi gerekiyorsa bunu taşıma işlemlerinden önce personellerimize bildirmeniz yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz sökülecek mobilyaları belirledikten sonra dikkatli bir şekilde paketleme işlemini yapacak ve yeni evinizde yeniden mobilyalarınızın montajını gerçekleştirecektir.

Eşya Depolama Hizmetleri

Firma olarak müşterilerimize aynı zamanda eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Eşyalarınızın belirli bir süre depolanması gerekiyorsa bunun için bizlere ulaşabilirsiniz. Size uygun depolar bulunduktan sonra eşyalarınız özenle depoya yerleştirilecektir. Eşyalarınızı almak istediğinizde tekrar bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firma olarak sadece müşterilerimize en iyi depolama hizmetini sunmuyoruz. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize bu süreçte yardımcı olabilmek adına en uygun fiyatları sunmaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmetlerden yararlanmak için kampanyalarımızdan yararlanabilir ve ödemelerinizi isterseniz kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve kampanyalarımızı sorgulayabilirsiniz. Siz de eşyalarınızı taşımak için ihtiyaçlarınızı en iyi anlayacak ve en uygun çözümleri üretecek firmalar arıyorsanız bizlere ulaşmalısınız.

Ankara’da Evden Eve Nakliyat Fiyatları & Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak Ankara içi nakliye baz alınarak hesaplanmıştır. (  2020 güncel eşya taşıma fiyatları)

 4+1 ev 2000 TL – 4000 TL arası

 3+1 ev 1650 TL – 3000 TL arası

 2+1 ev 1450 TL – 2750 TL arası

 1+1 ev 1250 TL – 2500 TL arası

Fiyatların bu kadar değişken olmasının ana sebeplerinden biri her önüne gelenin belgesiz, vergisiz, usulsüz, ve art niyetli bir şekilde kırıp dökerek günü kurtarmak için nakliye işi yapmasıdır. Evden eve nakliyat işi basit gibi görünsede çok meşakatli ve emek isteyen alın teri isteyen bir iştir ilk defa taşınacak olan kişilerin bu işin ciddiyetinin pek farkında olmayabilirler ama ikinci defa taşındıklarında tamamen ikna olacağı ve güveneceği bir firma bulmak için büyük bir arayış içine girmektedirler.

Şimdi size bir müşteriminizin bize atmış olduğu maili paylaşacağım lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz!

İyi günler. Ankara’dan Bodrum’a 3+1 Ev eşyası taşınması için fiyat rica ediyorum.
Eşyaların tam listesi şöyle:
Gardrop tipi Buzdolabı
260 LT Sandık tipi derin dondurucu
Bulaşık ve Çamaşır Makinası
Ebeveyn yatak odası takımı
1 Adet Bazalı tek kişilik yatak.
2 Adet bazasız tek kişilik yatak.
3 Adet Kütüphane dolabı.
2 Adet çocuklara ait elbise dolabı.
Çocuk odasına ait çekmeceli şifonyer.
5 Parçalı Yemek odası takımı (Büfe,gümüşlük,dolap,Tv büfesi,Masa ve sehpa)
1 Adet 3 lü 1 adet 2 li 1 adet tekli koltuk, 1 adet puftan oluşan oturma grubu.
2 Adet ufak mutfak dolabı
Mini fırın ve mikrodalga fırın (Normal fırın yok)
Elbise ve yorganların bulunacağı kutu ve Hurçlar
Mutfak eşyaları
Mutfak köşe takımı
Balkonda kullanılan plastik masa ve sandalye
Ayakabı dolabı (1mt x 1mt)
Halılar

Eşyalar Batıkentte müstakil dubleksten alınıp (Yola 2. ev olup 10 mt yürüme mesafesi yoktur) Bodrumda müstakil dublekse taşınacaktır.(Bodrumda ev girişleri dar olup biraz yürüme mesafesi vardır.)
Mantıklı fiyat teklifleri değerlendirilecek olup taşınma işi şubat ayı içinde gerçekleşecektir.
Nakliye fiyatı: Eşyaların gerekli ambalaj ürünleriyle sarılması, yükleme ve boşaltmada yeterli taşıma personeli, ahşap ürün ve mobilyanın kurulumu, eşyaların gösterilen oda ve bölümlere taşınması, Ankaradaki yoldaki ve Bodrumdaki yemek yolculuk ve konaklama hatta su masraflarının tamamı fiyatın içinde olacak olup fiyat sözleşmesi istenecektir. İlave hiçbir bedel kabul edilmeyecek ve ilavenin kabul edilmediği durumda iş bırakma her hangi bir tartışmaya mahal bırakılmayacak, personelin tüm çalışma sorumluluğu şirket sahibine ait olacaktır.

(Ankara içinde 9 yılda 4 kez ev değiştirdim ve nakliyecilerin çalışanlarıyla uğraşmaktan bıktım)

Görüldüğü üzere müşterimizin bir çok nakliyeciden canı yanmış ve bir çok tecrübe edinmiş bu yüzden seçmiş olduğunuz nakliyat firmasını dikkatli seçmelisiniz. Çünkü nakliye süreci başladıktan sonra geriye dönüş olmuyor çektiğiniz stres ve zarar yanınıza kâr kalıyor.

Peki Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İnternette derin bir araştırma yapın ve en az 5 nakliyat firması belirleyiniz.

Belirdeğiniz firmaların internet sitesinde sabit numarası, ofis adresi varmı ve kullanmış olduğu fotoğraflar firmayamı ait dikkatlice bakınınız. 

Belirdeğiniz firmaları Şikayetvar gibi şikayet siteletinde aratıp inceleyiniz, Google Haritalar üzerinden yorumlara ve firmanın facebook instagram gibi hesaplarına bakıp yorumları inceleyiniz.

Belirdeğiniz firmaların isimleri Google’da aratıp alt sayfalara bakınız firma hakkında herhangi bir olumsuz paylaşım yapılmış mı dikkatlice gözlemleyiniz.

Seçmiş olduğunuz taşıma firmalarını sabit telefonundan arayınız telefondaki kişinin konuya hakim olup olmadığına ve konuşma diksiyonuna dikkat ediniz. 

Telefon üzerinden kesinlikle anlaşma yapmayınız! Evinize & işyerinize expetiz isteyiniz, hiçbir kurumsal nakliye firması telefon üzerinden net bir fiyat ve randevu vermez.

Evize gelen expertiz size fiyat verirken evinizin konumuna, eşya yoğunluğuna, kat sayısı, bina giriş mesafesi, bina yük asansörü, ambalaj malzemesi, nakliye sigortası, eleman sayısı gibi bir çok neden üzerinden fiyat verecektir, eğer expertiz size bunlardan hiç bahsetmiyor ve sizden kapora almaya çalışıyorsa kesinlikle dikkatli olun! İnternette kurumsal görünüp ama hiç bir aracı, elamanı, belgesi olmadan işi alıp başkasına komisyonla satan onlarca kişi vardır.

Expertiz için gelen kişinin vermiş olduğu taahhütleri gerekirse not alın ve bu taahhütlerin sözleşmede geçip geçmediğine emin olun karar verdiğiniz firmayla kesinlikle sözleşme yapınız.

Biz Depo Nakliye & Burada olarak eşyalarınızın taşınması sırasında nakliye sigortası yaptırmanızı özeririz nakliye sigortası fiyatları ve detayları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Eşyalarınız taşınırken zarar görmemesi için ambalaj çok önemlidir. Özellikle mutfak ve beyaz eşyalarınızın çok iyi paketlenmesi gerekmektedir. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın köşeleri karton köşeliklerle sarılmalıdır. Klasik ince patpat naylon yerine yeni nesil kalın kağıt + naylon patpat naylonla sarılmalıdır. Firmanın elinde bulunan battaniyelere çok güvenmeyiniz zira kaba eşyalarda tek başına battaniyenin pek faydası yoktur. (ülkemizde ambalaj ücretleri oldukça fazla olup nakliye firması ile anlaşırken ambalaj detaylarına dikkat ediniz hiç ambalaj ücreti ödemeyip sonrasında da kaliteli hizmet beklemeyiniz)

 

NEDEN NAKLİYE BURADA’YI SEÇMELİSİNİZ?

Ankara Taşıma Fiyatları

Firmamız ”Kurumsallıktan” ziyade vicdan rahatlığı, kul hakkı, insana saygı esasları üzerine kurulmuştur. Kurumsallık firma içinde yapılmalıdır müşteriye yapılmamalıdır. Güleryüz, halden anlamak, işi kolaylaştırmak bize göre kurumsallıktan önce gelir. Siz en değerli mülkünüz evinizi bize açmışsanız bizde misafir olmasını bilmemiz gerekir. Nakliye sürecinde ekibimiz özenle minimum hasarla sessiz sakin bir şekilde eşyalarınızı taşımaktadır.

Bu sayfada sizlere yardımcı olmaya çalıştık umarızki faydalı olmuşuzdur. Merak ettiğiniz veya aklınıza takılanlar için bizi arayabilir. Nakliyat ve Depolama hakında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Expertiz ve Fiyat Teklifi için;

TEL: 0 (850) 305 20 20
 TEL: 0 (312) 911 95 45
 TEL: 0 (850) 302 66 45

 

Çoğu zaman oturulan kira evlerden yeni bir eve çıkarken, kimi zamanda yeni bir ev satın alındığında yardıma koşan  uygulama evden eve nakliyat olmaktadır. Bu uygulamalar ile daha kolay bir taşınma sağlanmaktadır. Taşınacak eşyaların daha güvenli daha hızlı ve daha sağlam şekilde taşınması evden eve nakliyat şirketleri ile sağlanmaktadır. Taşınma işlemleri gerçekleşmeden önce bulunan çevrelerden nakliye firmalarına bakılmalı yada internet üzerinden araştırmalar yapılarak bu firmalar bulunmalıdır. Bu taşınma yalnızca şehir içi değil çoğu memurlar için bazen şehirler arası taşıma da sağlanmaktadır.

Şehirlerarası Eşya Taşıma Fiyatları

Bir memur şehri olan Ankara nakliyat konusunda firma araştırması yapan şehirler arasında gelmektedir. Gerek memurların fazla sayıda olması gerek şehrin kasvetli havasından kaçmak isteyenler için taşınma nedeni olunduğunda bu taşımacılık firmalarına başvuru yapılmaktadır.

Sadece memurlar için ev taşıması değil, ofis taşımaları veya eşya depolama işlemleri yapanların depolarının taşınmasında da bu evden eve nakliyeciler yardıma koşar.

Evden Eve Nakliye Fiyatları Nedir?

Evden eve yapılacak nakliyat işlemleri çoğu zaman farklı fiyat seçeneklerine tabi olmaktadır. Fiyatları değiştiren bazı parametreler bulunmaktadır. Fiyatların belirleneceği bu parametreler şu şekildedir:

– Anlaşılacak evden eve nakliyat firmasının tanınmışlık durumuna
– Firmanın verdiği güvenlik ve sağlamlık teminatına
– Kullanılacak eşyaların parça boyutlarına
– Kullanılacak eşyaların parça sayılarına
– Taşıma yapılacak yerin mesafe aralığında ki uzaklığı
– Şehirler arası ve Şehir içi taşımacılık

bunlar gibi birçok parametre evden eve nakliye yapan şirketlerin size sunacağı fiyatları etkilemektedir. Yapılacak araştırmalar ve alınacak teklifler ile daha güvenli sağlam taşımacılık yapan uygun firmalar bulunabilmektedir.

Etiket & Diğer Başlıklar

Nakliyat Fiyatları Evden Eve
Nakliye Fiyat Al
Nakliyat Fiyatları Ne Kadar
Asansörlü Nakliyat Fiyatları
Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları
Şehirlerarası Eşya Taşıma Fiyatları
Parça Eşya Taşıma Fiyatları
Asansörlü Eşya Taşıma Fiyatları
Uluslararasi Eşya Taşıma Fiyatları
Nakliyat Fiyatları Nedir
Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir
Nakliyat Sigortası Fiyatları
Çankaya Nakliyat Fiyatları
Nakliyat Fiyat Teklifi Al
nakliyat fiyatları yük
nakliyat fiyatları nasıl belirlenir
Batıkent nakliyat sigortası fiyatları
Eryaman nakliyat fiyat al
nakliye fiyatları ankara
eşya nakliyat fiyatları
etimesgut nakliyat fiyatları
nakliye fiyatları hesaplama
evden eve nakliyat fiyatları
Çayyolu nakliyat fiyat listesi
Ümitköy evden eve nakliyat ortalama fiyatları
pursaklar nakliyat fiyatları
nakliyat fiyat teklifi
nakliyat fiyat teklifi al
taşımacılık nakliyat fiyatları
evden eve nakliyat uygun fiyatları
evden eve nakliyat fiyatları yorumları
parça eşya taşımacılık fiyatları

Esat Evden Eve Nakliyat

Yoğun çalışma temposu kimi zaman yapılacak olan işlerin aksamasına yol açabilmektedir. Planlanan işlerin aksamasına ya da enerji kaybına sebebiyet verir. Özellikle taşınma konularında yoğun iş temposundayken her şeyi düzenli ve doğru şekilde gerçekleştiremeyebilirsiniz. İşte tam da bu anda sizin yerinize tüm bu işlemleri yerine getirecek evden eve taşımacılık hizmeti devreye girmektedir.

Dönemsel olarak yer değiştirmede ya da eşya yenilemelerde kendinizi yormadan fazla zaman harcamadan evden eve nakliye ile hiçbir zorluk yaşamadan taşınma işinizi güvenli yollar ile gerçekleştirebilirsiniz. Böyle değerli vaktiniz size kalarak sevdikleriniz ile daha fazla zaman geçirirsiniz. Zamandan hem de fiyattan sağladığınız tasarrufla gönül rahatlığı ile gündelik hayatınıza dönebilirsiniz.

Küçük Esat Eşya Taşıma Hizmeti

Uzun iş saatlerinden dolayı aksayan nakliye işlerinizi Esat evden eve nakliyat ile sizin yerinize yapar. Eşyalarınıza zarar gelmeden, profesyonel paketleme işlemleri ile eşyalarınız istediğiniz yere güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren Esat Nakliyat profesyonel ekipler ile çalışmakta olup müşteri memnuniyetini göz önünde tutmaktayız.

Evinizde fazla yer kaplayıp başka bir yere göndermek istediğiniz tüm eşyalar Kızılay nakliye ile tarafımızca gerçekleştirilir. Hangi semtte olursanız olun en güvenilir araçlar ile siz müşterilerimize en uygun fiyat ile Tunalı Hilmi eşya taşıma olarak kaliteli hizmet sunmaktayız.

Belirlediğiniz gün ve saatte evinizden alıp istediğiniz yere eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşımayı gerçekleştirip zamandan da tasarruf sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Değerli vaktinizi fazla harcamadan gerçekleştirdiğimiz nakliye işlemleri ile 0 müşteri memnuniyetini temel alarak hizmet vermekteyiz. Kullandığımız paketleme yöntemi ile nem ve hava geçirmeyen koliler yardımı ile eşyalarınıza zarar gelmeden nakliye gerçekleşmiş olur.

Dönem dönem yenilemek ya da yer değiştirmek istediğiniz eşyalarınızı hangi mevsimde olursak olalım nakliye işlemini güvenilir bir şeklide yapmaktayız. Kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı paketleyerek depolatabilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman tekrardan eşyalarınızı zarar görmemiş bir şekilde kullanabilirsiniz.

Depolama hizmetimiz ile profesyonel bekçiler ve 24 saat boyunca süren koruma ile eşyalarınız güvenle saklanıp hiçbir şekilde zarar görmeden istediğiniz süreye kadar saklayabilirsiniz. Nakliye sırasında tüm güvenlik tedbirleri ile eşyalarınız profesyonel ekip çalışanlarımız ile taşınmaktadır.

 

Fazla Eşyalarınızı Muhafaza Etmenin En Güvenilir Yolu

Evlerde bulunan fazla ya da değerli olan eşyaların muhafaza edilmesi için Ankara eşya depolama hizmetleri en etkili çözümü sunmaktadır. Her ihtiyaca yönelik olarak sunulan eşya depolama hizmetlerinde eşyaların zarar görmemesi adına gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Depolama öncesinde eşyalarınız özenle paketlenmekte ve sonrasında depolama alanına yerleştirilmektedir. İhtiyaca göre eşyaların farklı bir şehirden alınarak Ankara’daki depoya taşınması da mümkündür. Depolanması gereken fazla eşyalarınız adresinizden teslim alınarak depoya sorunsuz olarak ulaştırılmaktadır.

Ankara depolama hizmetlerinden evraklarınız için de yararlanma olanağına sahipsiniz. Sizlerden alınan evraklar uzun süre boyunca özel raflarda muhafaza edilmekte ve ihtiyaç duyduğunuz takdirde eksiksiz olarak teslim edilmektedir.

Profesyonel anlamda gerçekleştirilen Ankara eşya depolama hizmetlerinden dilediğiniz sürede faydalanabilme şansına sahipsiniz

Biz Taşıyalım Siz Keyfine Bakın

Eşyaların taşınması sırasında zarar görmemeleri ve taşınma işlemlerinin hızlı olması herkesin aradığı temel özelliktir.

Evden eve nakliyat işlemlerinin daha profesyonel yapılması ve eşyaların zarar görmemesi için hizmet veren firmamız, profesyonel kadrosu ile fark yaratmaktadır. Eşyaların evinizden alınıp diğer eve taşınıp yerleştirilmesine kadar geçen süre hiç kolay değildir. Bu nedenle evden eve nakliyat işlemleri profesyonel destek alınarak daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Eşyaların özellikle yüksek katlı apartmanlardan alınması ve tekrar başka bir eve taşınması çok zordur. Asansörlü taşımacılık sistemi bu nedenle gelişmiştir ve ne eşyalara ne evlere ne de apartman boşluklarındaki duvarlara hiçbir zarar verilmeden taşınma işleminin gerçekleşmesi sağlanabilmektedir.

En iyi Batıkent evden eve nakliyat işlemi için hizmet veren firmamız asansörlü araçlar ile güvenle eşya taşınma işleminin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Asansörlü taşımacılık her yerde olduğu gibi çakırlar nakliye olarak da en çok tercih edilen taşınma şeklidir. Çünkü hem zamandan tasarruf sağlar hem de hiçbir eşyanın zarar görmemesi için en ideal taşıma işlemidir diyebiliriz.

Güvenli Depolama & Nakliye Hizmeti 

Taşınma sırasında en çok dikkat edilen başka bir detay ise eşyaların kaybolmaması ya da zarar görmemesidir. Bu nedenle ekibin de eşya taşıma konusunda çok titiz davranması gerekmektedir. Firmamız bu anlamda alanında uzman ve son derece dikkatli ekibi ile hizmet vermektedir.

Taşınma öncesi paketleme de titiz yapılmalıdır ki taşınma sırasında en ufak bir darbede eşyanız zarar görmesin. Firmamız Çankaya nakliyat olarak eşya sahiplerinin düşündüğü her şeyi düşünerek hareket etmekte ve müşteri memnuniyeti için tüm tedbirleri almış bulunmaktadır. Güvenli hizmet için alanında eğitim alan personelimiz taşımacılıkla ilgili her konuda bilgi sahibi ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Bütçenize Uygun Taşımacılık

Herkes evini profesyonel ekiplerce taşıtmak ister ancak bu işin maliyeti konusunda da karar veremeyenler olabilmektedir. Evden eve taşımacılık işlemleri eşyaya göre gidilecek yere göre değişmektedir. Yani herkes eşyasını aynı ücrete taşıtmaz. Bunun için detaylı bilgi alabilir ve firmamız ile iletişime geçerek kararınızı verebilirsiniz. Hem yorulmadan hem eşyalarınızla ilgili endişe duymadan taşınma işleminin adresi olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmektedir ve müşterilerine kötü tecrübeler yaşatmamaktadır.

Taşınmak zor bir işlemdir ancak bunu firmamız aracılığıyla çok kolay bir hale getirebilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli personelimiz size istediğiniz tarih ve saatte hazır bulunmaktadır. Taşınma işlemi tamamen bitip son kontroller yapıldıktan sonra firma çalışanlarımız ile vedalaşabilirsiniz.

 • (Google Maps) Depomuza gelip ziyaret etmek için harita üzerinden bize ulaşabilir randevu alabilirsiniz.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri