Open/Close Menu Firmamız Ankara merkezli olup başta ev eşyaları depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşya depolama hizmeti için bize ulaşınız!
eşya depolama nedir

Eşya Depolama Nedir?

Günümüzde taşınma işleminin önemi kadar eşya depolamanın da önemi fazla. Ev veya iş yerlerinizde bulunan eşyalarınızı belirli bir süre depoya yerleştirmeniz gerekebilir. Taşınma işlemlerinde eşyaların depoya yerleştirilmesi yaygın olarak görülmektedir. Bununla birlikte ticaretle ilgilenen, herhangi bir işletmeye sahip olan bireyler de eşyaların depolanmasını istemektedir. Firma olarak çeşitli depolarımızla eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Depolama işleminin önemini biliyor, müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına işimizi özenle yapıyoruz.

Depo Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizin veya iş yerinizin eşyalarını depolamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşyaların depolanması için uygun depoyu araştırırken dikkat etmeniz gereken bazı maddeler bulunuyor. Maddi ve manevi zarara uğramamak adına kiralık depo ararken aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurmanızda fayda var.

 • Deponun genişliği
 • Deponun konumu
 • Alınan güvenlik önlemleri
 • Deponun havadar olması
 • Deponun yerden yüksekliği
kişiye özel eşya deposu
kişiye özel eşya deposu

Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde depolanmasını istiyorsanız öncelikle deponun genişliğine bakmalısınız. Eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz depoyu seçtikten sonra deponun konumuna bakmalısınız. Depoya kolaylıkla ulaşabilmeniz, ulaşım sırasında yoldan veya trafikten kaynaklı bir sorunla karşılaşmamanız önemlidir. Aynı zamanda depoda alınan güvenlik önlemleri önemlidir. Eşyalarınızın güvenilir bir şekilde depolanması sizleri maddi ve manevi zarardan kurtarır. Deponun içi ve dışı 7/24 kamera ile izlenmeli, kamera kayıt almalıdır.

İstediğiniz zaman depo görüntülerine ulaşabilmeniz ve eşyalarınızı kontrol etmeniz önemlidir. Deponun havadar olması ve yerden yüksekliği de önem taşır. Havadar olmayan depolar nem ve küf tutar. Nem ve küf ise eşyalarınıza zarar verir. Yerden yüksekliği olmayan ve herhangi bir önlem alınmayan depolarda su basmaları görülebilir. Bu nedenle dikkatli olmak önemlidir.

Firma olarak yılların bilgi ve birikimleri doğrultusunda aldığımız güvenlik önlemleriyle hizmet vermekteyiz. Depolama işleminde eşyaların herhangi bir zarara uğramaması için gerekli tüm önlemleri alıyor, müşteri ile sözleşme imzalıyoruz. Farklı bölgelerde bulunan çeşitli depolarımız arasından istediğiniz depoyu tercih edebilirsiniz. Firma olarak ihtiyaç ve isteğinize uygun depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Farklı Ölçülerde Hazır Depolar

Firma olarak tüm depolama ihtiyaçlarınıza etkili, doğru ve güvenilir çözüm sunmayı hedefliyoruz. Farklı ölçülerde hazır olarak bulunan depolara eşyalarınızı yerleştirebilir, istediğiniz zaman eşyalarınıza ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın bulunduğu depoların anahtarı sadece sizde olacağı için eşyalarınızın güvenliğinden emin olabilirsiniz. Palet üstü depo, mini depo, maxi depo, parsiyel depo ve evrak depo hizmeti vermekteyiz.

Ankara nakliyat alanında vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde bireysel depolama ve kurumsal depolama işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Palet üstü depolamada kullanılan depoların ölçüleri diğerlerine göre daha küçüktür. 80 x 120 cm ölçülerinde olan palet üstü depolama işlemi sigortalıdır. En geniş ölçülerde olan depo ise maxi depodur. 3×4 metre ölçülerinde bir depodur.  Uygun fiyatlı depolama işlemi için firmamızı güvenle tercih edebilir, eşyalarınızı ve evraklarınızı güvenle depolayabilirsiniz.

Ankara’da Ev Ofis Eşyası Depolama Hizmetleri

Kişisel eşyalarınızı veya kurumsal eşyaları depolamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Aynı zamanda özel evraklarınızın gizli ve güvenilir bir yerde saklanması gerekebilir. Tüm bu işlemlerinizde eşyalarınızın ve evraklarınızın depolanması için Ankara kiralık depo arayışına girersiniz. Kiralamak üzere depo araştırıyorsanız deponun özelliklerine, firmanın size sunduğu olanaklara ve fiyata dikkat etmeniz gerekir. Depo Burada ailesi olarak yılların bilgi ve birikimi doğrultusunda farklı depo modellerini sizlere sunuyoruz. Aradığınız özellikte depoyu rahatlıkla bulabilir, uygun fiyatlarla eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

Eşya Depolama Çeşitleri

Evinizin, iş yerinizin ya da evraklarınızın depolanması için sizlere sunduğumuz depo çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ankara Eşya depolama için sizlere sunduğumuz depolar şu şekilde;

 • Depo Burada S
 • Depo Burada M
 • Depo Burada L
 • Palet üstü depo
 • Evrak depo
 • Kurumsal depo

Mini depo, midi depo, maxi depo, paket üstü depo, evrak depo ve kurumsal depo çalışmaları yapıyoruz. Depolamak istediğiniz eşyaya göre uygun depoyu tercih edebilirsiniz. Depolama işleminde eşyaların herhangi bir zarar görmemesi adına eşyaları özenle paketliyoruz. Paketleme işlemi sırasında özel ürünler kullanıyoruz. Böylelikle eşyaların ve evrakların depo içerisinde hem zarar görmemesini sağlıyor hem de düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlıyoruz.

 • S depolar 2×2 metre depolama hacmine sahiptir.
 • M depolar 2×3 metre depolama hacmine sahiptir.
 • L depolar 3×3,5 metre depolama hacmine sahiptir.
 • Palet üstü depolar 80 x 120 cm ve 1,5 metreküp depolama hacmine sahiptir.
 • Evrak depolar 3×5 metre depolama hacmine sahiptir.

Yukarıda yer alan depo özelliklerinin yanında kurumsal depoların özellikleri talep üzerine belirleniyor. Deponun alanı ve hacmi istek üzerine ayarlanırken güvenilir depolama hizmeti veriliyor.

Ankara Nakliyat Sektöründe Eşyalarınızı Paketliyoruz

Depolama ve taşımacılık işlemleri kadar eşya paketleme işlemi de önemlidir. Eşyaların güvenliğinin sağlanması, eşyaların herhangi bir hasara uğramaması, eşyaların düzenli ve korunaklı bir şekilde yerleştirilmesi, taşınması için paketleme önemlidir. Firma olarak çeşitli malzemelerle paketleme yapıyoruz. Kullandığımız malzemeler yüksek kaliteye sahip olduğu için eşyaları güvenle koruyor. Ankara nakliyat alanında verdiğimiz eşya paketleme hizmeti için eşyaların durumuna göre malzeme seçiyoruz. Kırılacak eşyalar için farklı malzemeler, çizilecek veya yırtılacak eşyalar için farklı malzemeler kullanıyoruz. Ekip olarak taşımacılığa ve depolamaya gösterdiğimiz özeni paketlemeye de gösteriyoruz. Profesyonellikle hareket ediyor, eşyalarınızı özenle paketliyor ve yerleştirme yapıyoruz.

Eşyalarınızı paketlerken öncelikle eşyaların genel kontrolünü yapıyoruz. Eşya üzerinde hasar varsa not alıyoruz. Ardından eşya için uygun malzeme ile paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Paketleme işlemi sonrasında eğer eşyalar taşınacaksa taşıyoruz. Eşyalar depolanacaksa depolama işlemini yapıyoruz. Ekibimiz, paketleme sırasında hızlı ve doğru bir şekilde çalışmaları gerçekleştiriyor. Böylelikle paketleme esnasında herhangi bir sorun oluşmuyor, geçen süre en iyi şekilde değerlendirildiği için zamandan tasarruf sağlanıyor.

Ankara Kargo Dağıtım

Ankara İçi Kargo, Koli, Dosya Dağıtım Şirketi

 Ankara içi ve bölgesine hızlı güvenilir bir şekilde kargolarınızın dağıtılması için iş ortağı arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara Kargo Kurye Hizmeti

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp üzerinden iletişime geçin.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Müşteri hizmetlerimizden bilgi alın.
E-POSTA
E-posta ile iletişime geçin. 

EXPERTİZ İSTE

Ücretsiz Teklif & Expertiz

Ankara İçi Dağıtım Firması

Taşınma işlemlerinin en zor, en stresli aşaması nakliyattır. Nakliye esnasında eşyaların güvende olması, nakliye süresi, nakliyenin doğru fiyatlara yapılması gibi konular taşınanların aklında sürekli bir soru işareti oluşturur. Bu soru işaretlerinin giderilmesi, konforlu bir taşınma süreci gerçekleştirilmesi için profesyonel firmalar ile çalışılması gerekir. Ankara İçi Motosikletli Kurye Hizmeti denilince ilk akla gelen firmalardan olan firmamız müşterilerine nakliye alanında profesyonel hizmet vermektedir. Firmamızı tercih ettiğinizde eşyalarınızın güvenliği için endişe duymanıza gerek kalmaz.

Zira hizmetimizde deneyimli şoförleri çalıştırıp taşınma işleminize uygun araçları kullanmamıza rağmen herhangi bir maddi zarar görmemeniz için eşyalarınızı anlaşmalı olduğumuz şirketler yardımı ile sigorta altına alırız. Firmamız üzerinden gerçekleştireceğiniz nakliyat işlemlerinde eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmemesi için zahmetli ambalajlama işlemini sizin yerinize profesyonel şekilde gerçekleştiririz.

Müşteri odaklı hizmet veren firmamızda nakliyata doğru fiyatları ödediğinizden emin olabilirsiniz. Bu teminatı sağlamak için ücretsiz expertiz hizmeti sunarız. Expertiz hizmetimiz ile keşif ekibimiz adreslerinize gelerek eşya oranını, daire konumunu inceler; size taşınma işlemleri ve nakliyat ücretleri hakkında bilgi verir. Siz de hızlı, güvenli, sigortalı taşınma işlemlerini doğru fiyatlara, profesyonel bir firmaya yaptırmak istiyorsanız firmamızı tercih ediniz.

Ankara Sigortalı Hizmet Veren Nakliyat Firmaları

Taşınma işlemleri esnasında en çok zorlanılan aşama nakliyattır. Nakliyat esnasında eşyaların güvenliği risk altındadır. Nakliyat için profesyonel firmalar ile çalışılmadığı takdirde maddi, manevi kayıplar oluşabilir. Ankara evden eve nakliyat alanında çalışmalarını gerçekleştiren firmamız müşterilerine sigortalı hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet veren firmamızdan alabileceğiniz hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ücretsiz expertiz hizmeti
 • Kaliteli ambalajlama
 • Sigortalı taşımacılık
 • Eşya depolama
 • Kurum ve şirket taşımacılığı
 • Uluslararası taşıma
 • Evden eve nakliye
 • Asansörlü taşıma
 • Parça eşya taşıma

Siz de nakliyat işlemlerinizde nitelikli hizmetlerimizden yararlanmak için profesyonel firmamızı tercih edin.

Ankara Banka Taşıma

Taşınma işlemleri sırasında profesyonel nakliyat firmalarından yararlanmanız taşınma stresini ve zorluğunu ortadan kaldırır. Ambalajlama işlemlerini sizin yerinize gerçekleştiren, sigortalı taşımacılık hizmeti sunan profesyonel firmalar taşımacılık esnasında maddi kayıplar yaşamanızın önüne geçer. Ankara eşya taşımacılığı alanında profesyonel hizmet veren firmamız taşınma öncesinde kaliteli ambalajlama gerçekleştirir, taşınma esnasında da sigorta ile eşyalarınızı güvence altına alır. Ambalajlarıma işlemlerini gerçekleştiren profesyonel ekibimiz birinci kalite patpat naylon ve arka yüzü kalın karton kağıt kullanır.  Eşyalarınıza zarar gelmemesi için taşımacılığa uygun, bakım ve kontrolleri tam araçlar kullanır; deneyimli şoförler ile çalışırız. Tüm önlemlerimize rağmen oluşabilecek zararlarda maddi kayıp yaşamamanız için sigortalı hizmet veririz. Güvenli ve sigortalı bir nakliyat için firmamızı tercih edin.

Motosiklet Nakliye & Ankara Motorsiklet Taşıma

 Motosiklet Scooter ve ATV motor taşıma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilir nakliye süreci hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Motosiklet Scooter & Atv Motor Nakliyesi

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp üzerinden iletişime geçin.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Müşteri hizmetlerimizden bilgi alın.
E-POSTA
E-posta ile iletişime geçin. 

EXPERTİZ İSTE

Ücretsiz Teklif & Expertiz

Ankara’dan Tüm Türkiye’ye Motosiklet Nakliye Hizmeti

Motosiklet Scooter Atv Motor Nakliyesi
Motosiklet Scooter Atv Motor Nakliyesi

Taşınma sürecinde nakliyat işlemlerinizi daha konforlu hale getirmek istiyorsanız profesyonel firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Motor nakliyat alanında hizmet veren firmamız üzerinden gerçekleştireceğiniz nakliye işlemlerinde herhangi bir stres veya maddi kayıp yaşamazsınız. Firmamızda taşınma sürecine dair aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması için ücretsiz expertiz hizmetimiz mevcuttur. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizde keşif ekibimiz adresinize gelerek eşya yoğunluğunuzu, bina konumumuzu inceler. Size taşınma süreci hakkında detaylıca bilgi veren keşif ekibimiz nakliyat için fiyat teklifinde bulunur. Nakliyat için firmamızla anlaşmanız halinde ambalajlama işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Profesyonel ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınızı birinci kalite büyük patpat naylon ve arka yüzü kalın karton ile ambalajlar. Ambalajlama işlemi biten eşyalarınız deneyimli şoförlerimize nakliyata uygun bakım ve kontrolleri düzenli olarak gerçekleştirilen araçlarımıza emanet edilir. Kısa süre içerisinde yeni adresinize ulaşan eşyalarınız taşınma esnasında herhangi bir zarar görmesi durumuna karşı sigortalıdır. Firmamız ile çalışmanız halinde maddi kayıplar yaşamazsınız. Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanmak, hızlı ve konforlu bir taşıma süreci gerçekleştirmek için firmamızı tercih edin.

İstanbul İzmir Antalya Muğla Motosiklet Taşıma

Ankara Motorsiklet taşımacılığı üzerinde profesyonel hizmet veren firmamızda nitelikli parça eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Parça eşya taşıma işlemlerinde hızımız ön plana çıkmaktadır. Yılların deneyimi ile kazandığımız hızlı teslimatımızda hizmet kalitemizden ödün vermeyiz. Parça eşyalarınız adreslerinizden alınarak en kısa süre içerisinde talep ettiğiniz adrese ulaştırılır. Deneyimli şoförlerimiz, bakım ve araçları düzenli olarak gerçekleştirilen taşımacılığa uygun araçlarımız parça eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini engeller. Aldığımız tüm önlemlere rağmen oluşabilecek herhangi bir zarara karşı maddi kayıp yaşamamanız için anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızı güvence altına alırız. Nitelikli parça eşya taşımacılığı için profesyonel firmamızı tercih edin.

Ankara Evden Eve Nitelikli Taşımacılık

Taşınma sürecinde en çok zorlandığınız işlemlerden olan nakliyatı daha kolay hale getirebilmeniz mümkündür. Profesyonel firmalarla çalışmanız halinde aklınıza takılan soru işaretleri ortadan kalkar. Ankara evden eve nakliyat alanında profesyonel hizmet veren firmamız üzerinden konforlu güvenli nakliyat süreci gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ücretsiz expertiz hizmeti
 • Ofis Taşıma
 • Kaliteli ambalajlama
 • Sigortalı taşımacılık
 • Eşya depolama
 • Kurum ve Banka Taşımacılığı
 • Uluslararası taşıma
 • Evden eve nakliye
 • Asansörlü taşıma
 • Parça eşya taşıma

Müşteri odaklı hizmet verilen firmamızda tüm bu işlemler hızlı ve nitelikli biçimde gerçekleştirilir. Siz de nakliyat işlemlerinizi hızlı, aksatmadan, sigortalı ve nitelikli bir biçimde gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızı tercih edin.

Bodrum Fethiye Kaş Alanya Çeşme Datça Akyaka Akbük Didim Kuşadası Ayvalık Bozcada

Ankara Banka & Kurum Taşıma

Ankara Profesyonel Banka ve Kurum Taşıma Hizmeti

Uzman kadromuz ve gerekli ekipmanlarımız ile planlı bir şekilde taşıma hizmeti vermekteyiz. Kurum taşıma hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilir ücretsiz expertiz isteyerek teklif ve bilgi alabilirsiniz.

Banka Devlet Kurumu & Kuruluş Taşıma

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp üzerinden iletişime geçin.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Müşteri hizmetlerimizden bilgi alın.
E-POSTA
E-posta ile iletişime geçin. 

EXPERTİZ İSTE

Ücretsiz Teklif & Expertiz

Ankara Kurum Nakliyat

KURUMSAL TAŞIMACILIK
KURUMSAL TAŞIMACILIK

Kurumsal bir kimliğe sahip olan firmamız yıllardır taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Deneyimli ve işinde uzman, güler yüzlü bir hizmetle taşıma işlemlerini yerine getirmekteyiz. Devamlı olarak yenilen yüzümüzle her defasında sizlere daha kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ankara Kurum Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini prensip etmiş bir firma olarak önceliğimiz sizlersiniz. Taşımacılık hizmetlerinde en son teknolojiler ve en gelişmiş imkanlarla faaliyet göstermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz sektörde farkımızı ortaya koymayı başarmış ve geniş müşteri kitlesine sahip bir firmayız. Ticari kazancın ötesinde sizlere en ideal olanı arz etmeye çalışmaktayız. Taşımacılık sektöründe expertiz uygulayan bir firma olarak kafanıza takılan her soruyu yanıtlıyoruz. Firmamız faaliyet gösterdiği bölgede hava koşulları, ulaşım güçlüğü, taşıma noktası ve benzeri hiçbir engele takılmadan dilediğiniz mevsimde dilediğiniz zamanda sizlerin hizmetindeyiz.

Profesyonel Ofis Taşıma

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde Ankara Evden Eve Nakliyat olarak sizleri ayrıcalıklı hizmetlerimizle buluşturmaktayız. Taşımacılık hizmetlerini en gelişmiş ekipmanlara sahip bir firma olarak yerine getirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerden dilediğiniz zaman istifade edebilirsiniz.

Firmamız;

 • İlk başta evinize gelerek ücretsiz keşif yaparak sizlere taşıma işlemlerinin tüm detaylarını aktarmaktadır.
 • Paketleme işlemlerinde battaniye kullanmamaktayız. En kaliteli ambalajları kullanarak eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Paketlemede kullandığımız malzeme patpat naylonlu ve arka yüzü kalın karton kağıttandır.
 • Eşyalarınız anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri kapsamındadır. Dolayısıyla taşıma işlemleri boyunca eşyalarınız güvence altındadır.
 • Sahip olduğumuz depolarla evlerinize sığmayan eşyalara yer açıyoruz. Eşyalarınızı dilediğiniz kadar depolarımızda muhafaza ediyoruz.
 • Eşya taşıma işlemlerini daha hızlı yapabilmek için asansörlü taşıma yapmaktayız. 14. Kata kadar asansörlü taşıma yapmaktayız.
 • Parça eşya taşıma işlemleri de verdiğimiz hizmet kapsamındadır.

Ankara Kurum Devlet Eşya Taşımacılığı

Firmamız taşımcılıkta öncü firmalar arasındadır. Kurumsal hizmetlerimizle profesyonel olarak çalışmaktayız. Taşımacılıkta her türlü imkana sahibiz. Hitap ettiğimiz müşteri kitlesine en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Firmamız hem devlet kurumlarına hem de özel şirketlere hizmet vermektedir. Taşımacılıkta ihtiyaç duyduğunuz en kapsamlı hizmetleri sizlere sunmaktadır. Ticari kaygıya düşmeden çalışma ilkelerinden ödün vermeden sizler için çalışmaktadır. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz emin eller olarak hiçbir hasar ya da zarara uğratmadan aldığımız gibi teslim etmekteyiz.

Firmamız 7/24 her an ulaşabileceğiniz bir iletişim kolaylığı sağlamaktadır. Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz ve sizlere sunduğumuz imkanlardan haberdar olabilirsiniz. Ankara eşya taşımacılığı faaliyetlerinde bütçenize hitap eden fiyatlarla sizleri memnun etmekteyiz. Kaliteli ve güvenceli hizmetleri uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız.

ankara ofis taşıma

Ankara Ofis Büro Taşıma Hizmeti

Ofis taşınırken nakliye firması seçimi oldukça önemli bir aşamadır ofisinize taşıyacak olan nakliye firması ofis büro taşıma konusunda ne kadar tecrübeli iyi analiz edilmeli zira yeni ofisinize tam anlamıyla yerleşmeniz kaosa ve büyük bir zaman kaybına neden olabilir?

Profesyonel ve Planlı Ofis Taşıma Nasıl Yapılır? 

Nakliye firmasından expertiz istenmeli fiyat ve diğer merak edilenler taşınacak olan ofiste konuşulmalı.

Taşıma öncesinde kesinlikle sözleşme ve sigorta yapılmalıdır.

Nakliye firması iyi araştırılmalı taşeron firma olup olmadığı gerekli belgelerin olup olmadığı tespit edilmelidir, nakliye firmasından daha önce yapmış olduğu ofis taşıma referansları istenmelidir.

 Nakliye firmasının vadettiği tüm maddeler not alınmalı sözleşmede yoksa eklenmelidir.

Eşya transferi sürecinde eşyayı en çok koruyan şey yapılan ambalajdır ki çoğu zaman müşteriler tarafından önemsenmez anlaşma yapılırken ambalaj malzemesinin kalitesi ve fiyatın içinde olup olmadığı sorulmalıdır.

Planlı Ofis Taşıma! Ofis nakliyesi ev nakliyesinden çok farklıdır her masa her bir kalem bile ayrı ayrı kişilere ait olabiliyor. Taşıma öncesinde Ofis odaları numaralandırılmalı  ve ofis odasında bulunan eşyalara o odaya ait oda numarası ile tek tek etiketlenerek numara verilmeli ki yeni ofiste pratik bir şekilde odaların kurulumu yapılabilsin.

Taşınacak Ofisin eşya yoğunluğuna göre eşyalar bir gün önceden sarılmalı yada sabah en erken saatlerde işe başlanmalıdır.

Ofisinizin profesyonel sorunsuz bir şekilde taşınması için bizden destek alabilirsiniz. Hemen bizi arayın ofis taşıma hakkında aklınıza takılan sorulara cevap verelim ücretsiz expertiz isteyerek keşif hizmetimizden yararlabilirsiniz. 

Ankara Ofis Taşıma Fiyatları & Ücretleri Ne Kadar?

Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak Ankara içi ofis taşıma baz alınarak hesaplanmıştır. ( 2021 güncel eşya taşıma fiyatları)

4+1 Ofis 3000 TL – 7000 TL arası

3+1 Ofis 2500 TL – 6000 TL arası

2+1 Ofis 2000 TL – 5000 TL arası

1+1 Ofis 1500 TL – 3500 TL arası

ÖMENLİ UYARI: Ofis Büro Nakliye fiyatları eşyanın yoğunluk, ağırlık, bina kat sayısı, bina giriş mesafesi, ambalaj kalitesi, eleman sayısı gibi bir çok neden dolayı farklılıklar göstermektedir.

Detaylı Bilgi ve tüm merak ettikleriniz için lütfen bize ulaşın. 0850 305 20 20 

Ankara Ofis taşıma fiyatları.
Ankara Ofis Taşıma Fiyatları

Kurumsal Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Nakliye seçimi oldukça hassas davranılması gereken bir konu olmaktadır. Her bir anınıza şahit olmuş, adeta sizi tamamlayan parçalar olan eşyalarını insan güvenilir ellere emanet etmek ve taşıtmak istemektedir. Bu sebeple de oldukça titiz bir araştırma sonrası karar verilebilen bir konu olmaktadır.

Kurumsal Profesyonel Ofis Taşımacılığı
Kurumsal Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Hele ki büyük şehirde yaşanıyorsa işte o zaman insanın karşısına nakliye konusunda geniş bir tercih seçenekleri çıkmaktadır. Buradan da eşyalarını emanet edebileceği güvenilir bir nakliye şirketi bulabilmek daha da zorlaşmaktadır.

 

Örneğin Ankara gibi büyükşehirde yaşayan bir birey, Ankara evden eve nakliyat fiyatları yapan firmalar arasından tercih yapmak zorundadır. Ki bu da oldukça geniş seçenekleri olan bir soru demektir. Bu sebeple güvenebileceğini düşündüğü köklü firmalar arasından tercih yapmaya yönelmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İşini son derece titizlik içerisinde yapan, büyük bir özenle eşyaları paketleyip taşımaya koyulan firma bulmayı istemektedir. Yıllardan beri hizmet vermiş olan Batıkent Nakliyat olarak bizler sizler için son derece değerli olan ve her birinde ayrı anıların biriktiği eşyalarınızı gözümüz gibi bakarak taşımacılığını yapıyoruz.

 • 1972 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, diğer nakliye firmaları arasından kendini en ön sıraya alabilmek için sürekli dinamik tuttuğu kadrosuyla her zaman en yeni ve en son teknolojiyi bünyesine almayı, sizlere layık olduğunuz hizmeti sunmayı sağlamaya çalışmaktadır.
 • Bu sebeple de hem yurtiçi hem de yurtdışı taşımacılık imkânını sunarak geniş bir müşteri portföyünü elinde bulundurabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Arkamıza aldığımız en büyük güç olan siz değerli müşterilerimizin bizlere vermiş olduğunuz güven duygusudur.
 • Almış olduğumuz güven duygusunu layığı ile taşıyabilmek ve daha çok perçinleyebilmek için işimizi büyük bir titizlikle yapıyoruz. İşimizin ne kadar ciddi olduğunun bilincinde son kalite malzemeler kullanarak nakliye işini layığı ile yapmaya çalışıyoruz.
 • En iyi işi en uygun fiyata sunabilmek için nakliyat fiyatları içerisinden olabildiğince makul bir fiyata sizlere taşıma hizmetini sunmaya özen gösteriyoruz. Amacımız daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak kaliteli hizmetimizden daha fazla faydalanmalarını sağlayabilmektir.
 • İşimizi son derece severek yapıyoruz. Çünkü sizler için eşyalarınızın sadece maddi değil maneviyat duygusunu da içinde barındırdığının farkındayız. Sizler için değerli olan her şey bizim gözümüzde de çok değerlidir. Bu sebeple de işimizi severek yapmanın vermiş olduğu tüm artıları sizlere sunarak memnun müşteri prensibimizle hizmet vermeye çalışıyoruz.

Hiçbir konuda sizleri yarı yolda bırakmamaya özen gösteriyor ve her zaman çözüm odaklı olan çalışma ekibimiz ile ister yurt içi isterseniz de yurt dışı nakliye işlerinizi severek yapıyoruz. Sizlerin adeta eli, kolu olabilmek ve bu derece güveninizi sağlayabilmek için tüm özverimiz ile işimizin başında duruyoruz.

Dilediğiniz an dilediğiniz adreste sizlerin yanınızda olabilmenin mutluluğu ile sizleri her zaman firmamıza bekliyoruz.

Başkent Ankara’da Yük Asansörlü Taşımacılık

Hızlı bir şekilde nakliye teklifi ve ücretsiz expertiz istiyorsanız bize mesai saatleri içerisinde ulaşabilir tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Hemen aşağıda bulunan iletişim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Eşya Taşımada Önce Güven

Firmamız yılların deneyimi ve bilgi birikimi siz değerli müşterilerimize en güvenilir ve en kaliteli evden eve taşımacılık hizmeti sunmaya gururla devam etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizlerin en önemli referans kaynağı olmuştur. Olumlu geri dönüşümleriniz sayesinde firmamız her geçen gün çıtasını daha da yükseltmekte ve Ankara asansörlü nakliyat alanında söz sahibi olmaktadır.

Her biri alanında tecrübeli ve profesyonel olan taşıyıcı ekibimizle birlikte her müşterimizin eşyalarını özenle ve titizlikle taşıyoruz. Taşımanın tüm aşamalarında paketlenme ve yeni evinize yerleştirilmesi dahil olmak üzere işimizi büyük özveri ve hassasiyet ile yapmaktayız. Sektörümüzdeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tüm yenilikleri gerek nakliye aşamasında gerekse paketleme aşamasında kendimize uyarlayarak yüksek kalitede hizmet veriyoruz.

Evden Eve Eşya Depolama

Günümüzde yurtdışına seyahat, yenileme çalışmaları, yeni ürün satın alma gibi birçok nedenlerden dolayı kişiler eşyalarını güvenli bir alanda depolama ihtiyacı hissediyor. Siz değerli müşterilerimizin her türlü eşya depolama ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözüm sunuyoruz. Tüm eşyalarınızı size özel odalarda ve tüm dış etkenlerden arındırılmış olarak, uygun hava koşullarında saklayabilirsiniz. Bütün kaliteli ve güvenli hizmetlerimiz firmamızın garantisi altında olup sigortalı olarak uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Eşya deposu olarak kullandığımız tüm merkezlerimiz hijyen koşulları altında saklama yapılmaktadır. Eşyanızı depolayarak birçok avantajlardan yararlanma imkânınız olur. Evinizde tutmak istemediğiniz eşyalarınızı ve malzemelerinizi güvenli bir şekilde depolarımızda saklayabilirsiniz. Farklı şehirlerde yaşayanlar ve uzun süreli tatil planları yapanlar için eşyalarınızı merak etmeden temiz ve güvenilir bir ortamda sigortalı bir şekilde firmamızın uygun fiyat teklifleri ile saklayabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar ile Nakliye ve Depolama Hizmeti

Kurumsallaşan yapımızı ile firmamız güvenli ve kaliteli bir şekilde Türkiye’nin her yerine şehirlerarası eşya taşımacılığı yapmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşıma öncesi sigorta kasko yapılabilmesi için 7/24 hizmet vermekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak güvenle eşyalarınızı sahip olduğumuz geniş araç filosu ile hem taşımakta hem de depolama hizmeti sunmaktayız. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunabilmek için bizlere gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

ÇAYYOLU EŞYA DEPOLAMA

Ankara Çayyolu Eşya Depolama ve Ev Eşyası İçin Depo Kiralama

Ankara’da evinizdeki eşyaları emanet edecek güvenilir bir eşya depolama firması arıyorsanız Depo Burada ile eşyalarınızı güvenle depolata bilirsiniz. Eşya Depolama Fiyatları hakkında daha fazla bilgi için ankaraesyadeposu.net/oda-depo  sayfasını ziyaret edebilir, ücretsiz expertiz talep ederek nakliye ve depo için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ankara nakliyat sektöründe yer alan firmamız kalitesinden asla taviz vermiyor. Firma olarak sektöre adım attığımız ilk günden beri kalitemize kalite katmak için gerekli koşulları sağladık ve başarımızın en büyük kanıtı olarak kalitemizi öne sürdük. Üstün kalitemizi müşterilerimiz ile buluşturmak için gece gündüz hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizin tamamında müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi bizler için vazgeçilmez unsurlardır. Siz değerli müşterilerimizin beğenisini ve memnuniyetini kazanmak uğruna elimizden geleni yapıyoruz.

İşimizi severek yapıyoruz, öncülüğü hak ediyoruz. Hedefimize ulaşmak adına daima kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Dünya genelinde ki yenilikleri yakından takip eden firmamız işlerine de bu yenilikleri yansıtıyor. Yenilikçi bakış açımız ile daha geniş müşteri kitlesine ulaşmayı amaçlıyoruz. Başarımızın en büyük sebebi şüphesiz ki profesyonel bir kadroyla çalışmaktır. Firmamızın çatısı altında yer alan ekip arkadaşlarımızın tamamı nakliye işinde uzmanlık göstermiştir. Ekibimizin edindiği tecrübe ve bilgi birikimi başarımızda doğrudan etkilidir. Sıfır hata ile neticelendirdiğimiz hizmetlerin garantisini veriyoruz, biz oldukça iddialı şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Kalitemizi Disiplinli Çalışmamıza Borçluyuz

Eşya depolama hizmeti gibi çeşitli hizmetleri sunarak ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Başarımıza başarı katmak ve sektör içerisinde ciddi bir ilerleme sağlamak için disiplini asla elden bırakmıyoruz. İşlerimizin tamamını belli programlar dâhilinde uzmanlıkla gerçekleştiriyoruz. Bulunduğumuz konumu ve başarıyı da disiplinimiz sayesinde edindiğimize inanıyoruz. Firmamız için başarı kaliteyi doğurmaktadır ve kaliteye giden yol da tıpkı diğerleri gibi disiplinden geçmektedir. Biz kendimizden emin şekilde ilerliyoruz.

Bizlere güvenerek sorunsuz nakliye süreci geçirebilirsiniz. Nakliyenin stresi ve zorluğu sizleri korkutmasın, firmamız bu unsurları sizlere hissettirmeden işlem yapmaktadır. Eşya transfer sürecini adım adım gerçekleştirdiğimiz için ortaya sorun çıkmıyor ve kusursuz netice elde ediliyor. Çalışanlarımızın sürece sadık kalmasıyla kısa süre içerisinde hizmetlerimizi tamamlıyoruz. Diğer firmalara kıyasla daha başarılı bir süreç izleyerek müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Nakliye hizmetlerinde anlık sorunlar oluşabilmektedir, biz firma olarak söz konusu sorunlara kısa sürede çözüm üretiyoruz. Çözüm odaklı yaklaşımlarımız başarımızın zirveye ulaşmasında oldukça önemlidir.

Uygun Fiyatlı Hizmetler Sizlerle

Ev eşya deposu hizmetinin yanı sıra paketleme, şehirlerarası taşıma, şehir içi taşıma, büro ya da ofis taşıma, evrak depolama ve nakliye gibi sınırsız hizmet seçeneklerimizle sizlerin yanındayız. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin çeşitliliğini sürekli olarak artırıyoruz. Kalitesinden taviz vermediğimiz hizmetleri her anlamda daha cazip kılmak için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Hizmetlerimizin tamamında esas aldığımız nokta kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturmaktır. Müşterilerimizin bütçesini sarsmadan kusursuz işlere imzamızı atmak bizleri gururlandırıyor. Piyasa da yer alan fiyatlara kıyasla oldukça uygun rakamlar belirliyoruz. Almak istediğiniz hizmetin fiyatını öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın internet sitesinde iletişim numaramız mevcuttur. Ayrıca sitemiz üzerinden de hizmetlerimizle ilgili detayları inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirisiniz.

Ev eşyası depolama ve nakliyat hakkında tüm sorunularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TEL: 0 (850) 305 20 20
TEL: 0 (312) 911 95 45
TEL: 0 (850) 302 66 45

Herhangi bir sebepten dolayı şehir içi ya da şehir dışı evinizi taşımanız gerekiyorsa bu noktada bir nakliye firmasına ihtiyacınız olacaktır. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimli personellerimiz ile Ankara nakliyat ve ev eşyası deposu olarak sizlere güvenli ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Birikimleriniz sonucu aldığınız eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız siz de bizleri tercih edebilirsiniz.

Eşya nakliyat işlemlerini uzman personellerimiz ile titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Belirlenen gün ve saatte evinize gelecek olan personellerimiz eşyalarınızı özel malzemeler ile paketleyecek ve istediğiniz adrese taşıyarak kurulumlarını gerçekleştireceklerdir. Siz ise nakil işlemlerinden sonra anahtarınızı alarak evinizde oturmaya başlayabileceksiniz.

Taşımacılık İşlemleri Nasıl Yapılır?

Taşımacılık ciddiye alınması gereken bir iştir. Kullanılan kötü malzemeler ya da uzman olmayan personeller istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Özellikle eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme işlemlerinin en iyi malzemeler ile yapılması gerekiyor. Paketlemede görevli olan personellerimiz firmamız bünyesinde bulunan özel malzemeler ile paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Eşyalarınızın evinizden indirilmesi ve çıkarılması sırasında özel asansörler kullanılır. Bu asansörler sayesinde eşyalarınız zarar görmez. Ayrıca taşıma sürecinde apartmanda yer alan diğer bina sakinlerine de rahatsızlık verilmez. Evden eve nakliyat süreci tamamlandıktan sonra personellerimiz evinizin anahtarını sizlere teslim etmektedir.

Polis ve Asker Eşya Depolama Hizmeti

Firma olarak siz değerli müşterilerimize sadece nakliye hizmeti değil aynı zamanda eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Eşyalarınızın depolanması gerekiyorsa ve uygun depo arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan onlarca farklı depodan size uygun olanını seçebilir ve eşyalarınızı depoya yerleştirebilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinden istediğiniz süreyle yaralanmanız mümkün. Ayrıca her tür eşya için depolama hizmeti sunmaktayız. Depolama işlemleri sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için depoda eşyalarınız için özel bölümler oluşturulmakta ve dikkatli bir şekilde eşyalarınız yerleştirilmektedir. Eşyalarınızı geri almak istediğinizde personellerimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz zaman depodaki eşyalarınızı alabilirsiniz.

Siz de evden eve nakliye hizmetleri alırken en iyi firmalardan yardım almak istiyorsanız kararınızı vermeden önce bizi arayabilirsiniz. Uzman ve deneyimli personellerimiz ihtiyaçlarınızı belirleyecek v bu ihtiyaçlar için en uygun maliyetli ve en etkili çözümleri sizler için üreteceklerdir. Aldığınız hizmetler için ödemelerinizi dilerseniz kredi kartıyla taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Dikmen Çankaya Bölgesinde Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evinizi ya da işyerinizi taşımak can sıkıcı bir süreç olabilir. Ancak bu süreci deneyimli ve işini iyi yapan firmalar ile sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetlerinde uzun yıllara varan tecrübeleri bulunan firmamız siz değerli müşterileri için her zaman en iyisini sunmayı başarıyor. Evinizi ya da işyerinizi taşımak istediğiniz bizi arayarak personellerimizden bilgi alabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Özel Paketleme Malzemeleri

Nakliye işlemleri sırasında eşyaların zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Bu ihtimali tamamen ortadan kaldırmak içinse en uygun malzemeler kullanılarak paketleme işlemlerinin yapılması gerekiyor. Paketleme hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiğinizde eşyalarınızın paketlenmesi için özel ekiplerimiz görevlendirilmektedir. Ekiplerimiz yapacakları inceleme sonrasında kullanılacak malzemelere karar vererek eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketlemektedir.

Kırılacak eşyalar içinse özel kasalar kullanıyoruz. Bu kasalar sayesinde yolculuk sırasında eşyalarınız herhangi bir şekilde zarar görmemektedir. Ayrıca Taşıma işlemleri özel eşya taşıma asansörleri ile yapılır. Bu sayede evinizden asansöre yüklenen eşyalar nakliye araçlarına doğrudan indirilir. Taşımacılık sırasında eşyalarınızın sallanarak zarar görmemesi için eşyalar arasına sarsıntıyı engelleyen özel malzemeler konulmaktadır.

Ankara nakliyat olarak müşterilerimize aynı zamanda eşya montajı hizmeti de sunuyoruz. Eğer mobilyalarınızın sökülmesi gerekiyorsa bunu taşıma işlemlerinden önce personellerimize bildirmeniz yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz sökülecek mobilyaları belirledikten sonra dikkatli bir şekilde paketleme işlemini yapacak ve yeni evinizde yeniden mobilyalarınızın montajını gerçekleştirecektir.

Eşya Depolama Hizmetleri

Firma olarak müşterilerimize aynı zamanda eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Eşyalarınızın belirli bir süre depolanması gerekiyorsa bunun için bizlere ulaşabilirsiniz. Size uygun depolar bulunduktan sonra eşyalarınız özenle depoya yerleştirilecektir. Eşyalarınızı almak istediğinizde tekrar bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firma olarak sadece müşterilerimize en iyi depolama hizmetini sunmuyoruz. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize bu süreçte yardımcı olabilmek adına en uygun fiyatları sunmaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmetlerden yararlanmak için kampanyalarımızdan yararlanabilir ve ödemelerinizi isterseniz kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve kampanyalarımızı sorgulayabilirsiniz. Siz de eşyalarınızı taşımak için ihtiyaçlarınızı en iyi anlayacak ve en uygun çözümleri üretecek firmalar arıyorsanız bizlere ulaşmalısınız.

© Copyright 2019 DEPO BURADA EV EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ | Yasal Uyarı:Bu sitenin tüm hakları DEPO BURADA A.Ş.'ye aittir. Sitemizdeki hiçbir yazı, slogan, görsel vs izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri